Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Didžiausias moderniausių ir naujausių telefonspynių pasirinkimą siūlo “DIGITALas”

   2008-08-06

Visą UAB „DIGITALas” produkcijos pasirinkimą sunku išvardinti viename straipsnyje. Nuo 2000 m įmonė parduoda ir montuoja analogines bei skaitmenines telefonspynes, įėjimo kontrolės įrangą, vaizdo stebėjimo sistemas. Nuo 2003 liepos 4 dienos UAB „DIGITALas“ yra vienintelis įgaliotasis “Laskomex - Rainmann” atstovas Lietuvoje. Bendrovės darbų apimtis ir techninis pajėgumas nuolat didėja.

Telefonspynės visiems
Telefonspynė - belaidė, laidinė , analoginė ar skaitmeninė, įvairių parametrų, su audio ar vaizdo sistema, kameromis, galimybėmis prijungti prie interneto. UAB „DIGITALas” specialistai sukomplektuoja ir parenka geriausias telefonspynes.  Bendrovė turi viską, net ir tai, ko nepavyko išvardinti, kad klientai būtų patenkinti, o į individualų kiemą ar daugiabučio laiptinę patektų ne bet kas.

Rakinama laiptinė turi daugiau privalumų
Rakinti laiptinę tapo normalu įvertinus privalumus – švarą bendroje erdvėje, apsaugą nuo pašalinių asmenų, sumažintą vagysčių riziką.

Tai neabejotinai reiškia, jog įžvelgę telefonspynių privalumus, klientai ėmė rinktis patikimus ir žinomus jų įrengėjus bei gamintojus. UAB „DIGITALas” meistrai, bendraudami su klientais ir girdėdami atsiliepimus, įsitikino, kad tokie žinomi gamintojai kaip „Laskomex-Rainmann“ kuria tikrai ilgai tarnaujančius, mūsų klimato sąlygoms tinkamus gaminius.

Anot jo, „DIGITALas” darbuotojai visuomet parenka geriausią šiuolaikinę aparatūrą, spynas ir kitus komponentus, kurie nepriekaištingai atitinka intensyvaus kasdieninio darbo reikalavimus bei specifines klimato sąlygas: „Todėl mūsų telefonspynės susilaukia vis didesnės paklausos. Įmonės specialistai, įgiję darbo patirties statybose ir daugiabučiuose namuose, dirba greitai ir kokybiškai”.

Skaitmeninių telefonspynių Rainmann CD 2500 / CD3000 privalumai :  254 abonentai, dvilaidė linija, nedideli gabaritai, individualūs kodai, labai atspari mechaniniams ir atmosferos poveikiams, gali būti komplektojama su vaizdo kamera, atidaroma elektroniniu raktu arba kortele. Tokioje telefonspynėje yra individualūs nustatymai kiekvienam, galima aptarnauti daug įėjimų. Rainmann CD 2500/ CD3000 turi daug kitų galimybių.

Geriausia reklama – klientų rekomendacijos
UAB „DIGITALas“ nuolat vykdo naujausios aparatūros bandymus, ieško naujų ir patikimų technikos suderinamumo variantų. Viena iš prioritetinių įmonės veiklos sričių laikomas bendradarbiavimas su aparatūros gamintojais: konsultuojamasi dėl naujų gaminių montavimo ir eksploatacijos galimybių, aptariamos problemos su kuriomis susiduria meistrai.

„Mes netvirtiname, kad sumontavome spynas visuose Vilniaus daugiabučiuose. Mes sakome tiesą – mūsų spynų yra bene dvejuose tūkstančiuose gyvenamųjų pastatų ir įstaigų”, - kalbėjo UAB „DIGITALas” direktorius Alfredas Timofeičevas.

Įmonės vadovo nuomone, geriausia reklama UAB „DIGITALas” yra klientų rekomendacijos vieni kitiems. Įsigyti telefonspynes ar kitą įrangą žmonės paprastai nusprendžia pasitarę su pažįstamais jau besinaudojusiais konkrečiomis paslaugomis.

Vis rečiau pasitaiko atvejų, kai telefonspynėms įrengti yra naudojamasi neprofesionalų paslaugomis. Žmonės suprato, kad savo darbo neišmanantys meistrai vėliau neatsakys už gendančią spyną ir neva sutaupyti pinigai virs nervų išbandymu bei nuolatinėmis išlaidomis telefonspynės remontui.

„Kiekviena sritis turi savo specifiką. Pavyzdžiui, yra telefonspynių, specialiai pritaikytų daugiabučiams namams”, - kalbėjo UAB „DIGITALas” vadovas.

Tokių telefonspynių kvaliatūra yra atspari drėgmei. Reikiamų skaičių klaviatūroje net nereikia spausti – pakanka prie jų prisiliesti. Kvaliatūra pagaminta iš patvarių medžiagų, todėl nebijo smūgių. Kiekvienas butas turi individualų keturženklį kodą. Yra telefonspynių su imontuotomis elektroninio rakto sistemomis, suteikiančiomis galimybę duris atrakinti ne tik mechaniniu būdu.

Prie telefonspynių galima derinti elektromagnetines spynas. Jos tinka ir kodaspynėms, elektroninių raktų bei atstuminiu kortelių skaitytuvams. Elektromagnetinė spyna visiškai nebijo drėgmės, aukštos ir žemos temperatūros, todėl yra daug patikimesnė už mechaninę spyną. Ji itin tinkama tose vietose, kur yra didelis varstančiųjų duris žmonių srautas, įrengiant avarinius išėjimus.

Turi naujienų
UAB „DIGITALas” pristato naujieną Lietuvoje! Tai - audio telefonspynė be ragelio - labai gražus dizainas, keturių laidų pajungimas. Komplektą sudaro: metalinis išorinis modulis, vidinis pasikalbėjimo įrenginys be ragelio ir maitinimo šaltinis statomas ant „DIN ŠYNOS”(kaip automatas).

Dar viena naujiena - audio telefonspynės komplektas su rageliu, trijų laidų pajungimas. Komplektą sudaro: metalinis išorinis modulis, vidinis pasikalbėjimo įrenginys su rageliu ir maitinimo šaltinis statomas ant „DIN ŠYNOS”(kaip automatas).

Išsamią informaciją apie telefonspynių, įėjimo kontrolės įrangos, vaizdo stebėjimo sistemų, apsauginių ir priešgaisrinių signalizacijų privalumus, technines charakteristikas galite rasti internetiniame tinklapyje www.digitalas.lt

Digitalas kviečia bendradarbiauti – priekybinikus , instaliuotojus, statybininkus. Pasiūlymai jiems - ypatingomis sąlygomis! UAB „DIGITALas” pristato įrangą visoje Lituvoje ir Europoje.

UAB „DIGITALAS”
Kęstučio 62A, Vilnius
Tel./faks. (8 5) 233 6619
info@digitalas.lt
www.digitalas.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 30 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite