Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Didžiausios 2019 m. naujovės metalo apdirbimo pramonėje

   2019-05-23

Du reikšmingi dalykai metalo perdirbimo srityje yra greitis ir tikslumas. Kuo greitesni įrengimai, didesnis darbo našumas, tuo greičiau atsiperka investicijos. Tikslumas metalo apdirbimo pramonėje yra kokybės sinonimas, tačiau net ir naudojant pažangias technologijas, pasitaiko nežymūs nuokrypiai, o idealų tikslumą gana sunku pasiekti. Šiais metais rinkoje buvo pristatytos reikšmingos technologinės inovacijos, kurių dėka pasiekiamas ir didesnis greitis, ir didesnis tikslumas. Apie šias naujovės pasakoja įmonės „Kamiteka“ vadovas Ivan Savickij.

 

 

 

Lazerinės pjovimo staklės Kimla Fiber Power Cut – maksimalus greitis ir kiti privalumai

Metalo apdirbimo pramonėje, gamintojai dažnai skundžiasi dėl įrengimų greičio – kam nesinorėtų, kad įrengimai dirbtų sparčiau, pagamintų daugiau, atsipirktų greičiau? Vienas efektyviausių metalo pjaustymo įrenginių – lazerinės pjovimo staklės.

 

Šiais metais, rinkoje buvo pristatytos lazerinės metalo pjovimo staklės Kimla Fiber Powercut. Tai – šiuo metu greičiausios rinkoje esančios metalo pjovimo staklės. Esminis jų privalumas, savaime suprantama, greitis – efektyvesnė gamyba, greičiau atsiperkančios investicijos, tačiau tai – dar ne viskas.

 

Ivano Savickij teigimu, spartesni metalo pjaustymo įrenginiai reiškia žemesnę gamybos savikainą. Pjaustant metalą lazeriu, yra naudojamos apsauginės dujos, kurių kaštai ir sudaro apie 70-80 proc. proceso savikainos. Kuo didesnis pjovimo greitis, tuo mažesnis sunaudojamų dujų kiekis ir, atitinkamai, mažesnė savikaina.

 

Ivanas Savickij pasakojo apie kitą šių staklių ypatumą. Dauguma metalo pjovimo įrengimų yra sukonstruoti taip, kad pjaunant sudėtingomis trajektorijomis, kai reikia išpjauti kampus, suapvalinimus, posūkius, greitis yra mažinamas. Kimla sukūrė unikalią technologiją, kuri leidžia nemažinti greičio net ir pjaunant sudėtingomis trajektorijomis. Nauda? Kaip jau minėta, spartesnė gamyba, mažesnės gamybos sąnaudos ir greičiau atsiperkančios investicijos.

 

 

Kimla lazerinės staklės leis gaminti ne tik daugiau, greičiau, bet ir pigiau; o sudėtingas figūras išpjausite taip pat lengvai, kaip ir paprastus lakštus. Šios staklės gaminamos įvairių konfigūracijų, o tikslumu ir kokybe nenusileidžia ar net pranoksta kitus prekinius ženklus.

 

 Metalinių vamzdžių pjovimas – dabar, pilnai automatizuotas

Metalo apdirbimo pramonėje, metalo lakštų pjaustymas yra seniai „atidirbtas“ ir automatizuotas, t.y. yra sukurtos patikimos technologijos, kurių dėka lakštus galima pakrauti, supjaustyti ir nukrauti.

 

Su metalo vamzdžiais, yra kitaip. Lig šiol rinkoje nebuvo gerai išdirbto produkto ir pilnai automatizuoto gamybos proceso. Tai reiškia, vamzdžiai turėjo būti paduodami ir nukraunami rankiniu būdu.

 

Kimla pasiūlė naujovę – unikalų ir išskirtinį, pilnai automatizuotą metalo vamzdžių pjovimo procesą, su automatiniu vamzdžių padavimu ir nukrovimu. Kimla dėka, nuo šiol, pjaustyti metalinius vamzdžius pjaustyti bus galima taip pat greitai ir efektyviai, kaip ir paprastus lakštus.

 

 Metalo lankstymo srityje – nuo šiol, dar didesnis lenkimo tikslumas

Metalo apdirbimo pramonėje, vienas iš esminių veiklos etapų yra metalo lankstymas. Tai reiškia, kad metalo lakštas turi būti sulenkiamas, ir sulenkiamas ne bet kaip, o galimai tiksliau, būtent tokiu, kaip nurodyta, kampu.

 

Net ir dirbant su pažangiomis technologijomis, gali atsirasti nedidelė paklaida. Kaip ji atsiranda? Metalo lakštas yra suspaudžiamas tarp apatinės ir viršutinės staklių dalies, o šios dalys, reaguodamos į pasipriešinimą, per vidurį pačios šiek tiek išsilenkia. Kai kurie gamintojai siūlo metalo lenkimo stakles su kompensaciniu mechanizmu vidurinėje staklių dalyje – tai yra hidrauliniai cilindrai, kurie veikia iš apačios, padidina spaudimą ir sumažina paklaidos atsiradimo tikimybę.


 

 

Tiems, kad svarbu beprecedentis tikslumas, rekomenduojama rinktis Warcom (Italija) kompanijos gaminamas metalo lenkimo stakles. Warcom sukūrė ir 2018 metais pristatė unikalias metalo lenkimo stakles Futura su viršutine ir apatine lenkimo kompensacija (full compensation system). Čia, kompensaciniai mechanizmai veikia tiek iš viršaus, tiek iš apačios, o paklaidos atsiradimo tikimybė sumažinama kone iki nulio.

 

MB „Kamiteka“, įsikūrusi 2016 m., yra sparčiai auganti, klientų pasitikėjimą įgavusi ir nepriekaištingą reputaciją susikūrusi bendrovė. MB „Kamiteka“ yra įgaliotasis Kimla (Lenkija) ir Warcom (Italija) atstovas Baltijos šalyse. Bendrovė prekiauja metalo lazerinio pjovimo bei frezavimo staklėmis, lakštinio metalo apdirbimo įranga, lazerinio suvirinimo įranga, abrazyvinio poliravimo ir šlifavimo diskais. Bendrovė ne tik parduoda įrangą, bet taip pat komplektuoja ir montuoja įrangą, apmoko darbuotojus, skiria didelį dėmesį garantiniam bei pogarantiniam aptarnavimui.

 

 

 

MB „KAMITEKA“

Ivan Savickij, direktorius

Kuprioniškės, Vilties 11,

Vilniaus r., LT-13279 Lietuva

Tel.: +370 633 33382

El. p. info@kamiteka.eu

www.kamiteka.eu

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite