Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Dirbtinės ašaros – veiksmingos, be konservantų ir ilgo galiojimo? Taip, tokių yra

   2020-01-30

Sausos, sudirgusios, lyg smėlio pripiltos akys – simptomai, bylojantys, kad žmogų greičiausiai kamuoja sausų akių sindromas. Kaip su juo kovoti, pasakoja ilgametė „Ąžuolyno“ vaistinės vaistininkė Regina Neverauskienė.

 

 

Sausų akių sindromas reiškia, kad sutrikusi pusiausvyra tarp akies obuolio paviršiaus ir ašarų plėveles. Dažniausiai sausų akių sindromas pradeda kamuoti vyresnio amžiaus žmones. Akys tampa sausesnės, keičiasi ašarų kokybė, jų gali mažėti. Be to, moterims gali turėti įtakos ir hormoniniai pokyčiai (menopauzė, laktacijos periodas, nėštumas). Dar viena šios ligos priežastis yra aplinka ir oro sąlygos – kondicionieriai, šildymas, šaltas oras, vėjas ir saulė. Akis išsausinti gali ir tam tikri vaistai. Nuo sausėjančių akių neretai kenčia ir kontaktinių lęšių nešiotojai. Todėl dažnai pacientams gydytojai rekomenduoja akis drėkinti dirbtinėmis ašaromis.

 

Į vaistinę atėję žmonės klausia pigesnių dirbtinių ašarų. Mažiau kainuojantys akių lašai kai kuriais atvejais nėra blogas pasirinkimas, tačiau yra ir niuansų. Pigesnėse dirbtinėse ašarose dažniausiai būna konservantų. Visais atvejais rekomenduoju ašaras be konservantų, nes visi konservantai turi vienokį ar kitokį šalutinį poveikį. Todėl manęs klausiantiems pacientams visuomet rekomenduoju nebrangias, tačiau kokybiškas dirbtines ašaras be konservantų „Starazolin Complete“. Be to, po atidarymo šie akių lašai gali būti naudojami itin ilgai – net 90 parų!

 

„Starazolin Complete“ yra sterilūs akių lašai, kurių sudėtyje yra natrio hialuronato ir dekspantenolio. Šios medžiagos drėkina, gaivina, palaiko regeneraciją, apsaugo ir maitina akies paviršių. „Starazolin Complete“ sudėtyje esantis natrio hialuronatas – natūrali medžiaga, sudaranti vienalytį, patvarų ir ilgalaikį apsauginį sluoksnį akies paviršiuje. Šis sluoksnis neturi jokio neigiamo poveikio regėjimui. O šių akių lašų sudėtyje esantis dekspantenolis (provitaminas B5) sustiprina drėkinamąsias natrio hialuronato savybes, taip pat skatina regeneraciją ir apsaugo akies paviršių.

 

 „Starazolin Complete“ grąžina natūralią akių drėgmės pusiausvyrą ir padeda palaikyti gerą jų būklę. Šios dirbtinės ašaros šalina diskomfortą, siejamą su mechaniniu akies dirginimu (pvz., naudojant kontaktinius lęšius), aplinkos veiksniais (oro kondicionieriumi, šaltu, karštu, sausu oru, tabako dūmais, oro užterštumu, taip pat būnant dulkėtose ar saulėtose vietose), stipriu nuovargiu (pvz., atsiradusiu dėl darbo su kompiuteriu, mikroskopu, ilgo vairavimo). „Starazolin Complete“ yra tinkamas visų tipų kontaktinių lęšių nešiotojams.

 

Į „Ąžuolyno“ vaistinę užsukantys pacientai, kurie nuolat perka „Starazolin Complete“, yra labai patenkinti šių dirbtinių ašarų poveikiu.Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite