Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Dirbtinio rūko sistemos – efektyvus drėgmės palaikymo būdas

   2015-05-26

Tinkamas drėgmės palaikymas yra reikalingas įvairiose pramonės srityse, tačiau jos perteklius arba netinkamas pasiskirstymas gali būti žalingas. Ypatingai svarbu užtikrinti tolygų drėgmės pasiskirstymą medienos bei popieriaus pramonėje. Kodėl tai svarbu ir kas tai užtikrins?

Platus dirbtinio rūko sistemos panaudojimas.

Oras drėkinamas naudojant dirbtinio rūko sistemą yra efektyvus ir patogus sprendimas siekiant drėkinti, vėsinti tiek uždaras, tiek ir atviras patalpas. Ši sistema susideda iš aukšto slėgio specialaus vandens siurblio, paduodančio vandenį į specialiai aukštam slėgiui pritaikytą vamzdyną, kuriais vanduo patenka į purkštukus su itin mažomis angomis, kurie gamina žmogaus plauko skersmens lašiukus. Šie lašiukai greitai garuoja drėkindami ir tuo pačiu vėsindami orą, dėl ko sistemai nereikalingas oro kompresorius. Dirbtinio rūko sistema yra labai lanksti, pritaikoma ir montuojama įvairiose situacijose, ją visą laiką galima plėsti. Didelė siurblių įvairovė dideliems ir mažiems projektams, nelašantys purkštukai, lankstūs ir aukštam spaudimui atsparūs nailoniniai vamzdžiai, greito fiksavimo jungtys, ypatingai paprastas oro drėgmės valdymo pultas, nesudėtinga priežiūra, greitas montavimas net ir vykstant gamybiniam procesui – tai šiuo metu efektyviausia ir ekonomiškiausia oro drėkinimo sistema.

Dirbtinio rūko sistemos medienos pramonėje.

Kaip žinia, mediena pasižymi savybėmis sugerti ir atiduoti vandenį, priklausomai nuo oro drėgmės, todėl tolygus oro drėgmės palaikymas yra itin svarbus. Kadangi priešingu atveju, mediena tampa neatspari skilimams, lūžiams ar kitokioms deformacijoms. Viso to galima išvengti įrengus oro drėkinimą rūku sistemą, palaikančią tinkamą medienai oro drėgnumo lygį (optimali oro drėgmė yra 55%), kurio dėka mediena taps ne tik atspari įvairiems defektams, bet ir bus kokybiškai padengta dažais, suklijuota. Tuo pačiu užtikrinamas gamybos proceso efektyvumas, laiko sąnaudų sumažėjimas, ilgesnis įrenginių eksploatacijos laikas bei mažesnis, iki 70% medienos dulkių kiekis ore, kurių nekontroliuojamas kiekis gali sukelti gaisrą ar net sprogimą. Popieriaus pramonėje drėgmės paskirstymas itin svarbus. Popieriaus gaminiai geba greitai sudrėkti ir netekti drėgmės. Tad siekiant išgauti tik kokybišką produktą reikalingos optimalios sąlygos, kurias suteikia dirbtinio rūko sistemos. Pavyzdžiui, žiemą šildomos patalpos bei įrenginių skleidžiama šiluma sausina patalpų orą dėl ko kyla rimtos problemos gamybos proceso metu arba jis gali ir visai sustoti. Dirbtinio rūko sistemos pagalba palaikant patalpose tinkamą 20 - 21º C temperatūrą bei 50-60 % santykinę oro drėgmę užtikrinamas minimalus brokuotos produkcijos kiekis (sumažinamos išlaidos), popieriaus deformacijos, mažesnis sunaudojamų dažų kiekis. Įmonė „Vandens lašai“ teikia dirbtinio rūko sistemų paslaugas įvairioms pramonėms rūšims: tekstilės, elektronikos, duonos. O taip pat ir maisto produktų sandėliavimui, atvirų kavinių patalpoms, SPA centrams, teniso kortams, betono gamybai, metalo apdirbimui ir daugeliui kitų pramonės ir pramogų sritims, kuriose tinkamas drėgmės palaikymas yra būtinas, norint užtikrinti ne tik kokybišką produkciją, bet ir tinkamas darbo sąlygas. Be to, įmonė teikia ir aukštos kokybės laistymo sistemų projektavimo ir montavimo paslaugas.

1. Dirbtinio rūko sistemos medienos bei popieriaus pramonėje yra būtinos, siekiant užtikrinti tinkamą drėgmės palaikymą ir pasiskirstymą, kad nebūtų padaryta žala produkcijai, gamybos procesui ar dirbančiam personalui.

2. Įmonė „Vandens lašai“ teikia dirbtinio rūko sistemas įvairioms pramonės bei pramogų sritims.

 

 

Dariaus ir Girėno g. 1-12

Salantai, Kretingos r.

vandenslasai@gmail.com, +370 672 87 031

www.orodrekinimas.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite