Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Dirbtinio rūko sistemos medienos pramonėje.

   2016-06-08

Kaip žinia, mediena pasižymi savybėmis sugerti ir atiduoti vandenį, priklausomai nuo oro drėgmės, todėl tolygus oro drėgmės palaikymas yra itin svarbus. Kadangi priešingu atveju, mediena tampa neatspari skilimams, lūžiams ar kitokioms deformacijoms. Viso to galima išvengti įrengus oro drėkinimą rūku sistemą, palaikančią tinkamą medienai oro drėgnumo lygį (optimali oro drėgmė yra 55%), kurio dėka mediena taps ne tik atspari įvairiems defektams, bet ir bus kokybiškai padengta dažais, suklijuota. Tuo pačiu užtikrinamas gamybos proceso efektyvumas, laiko sąnaudų sumažėjimas, ilgesnis įrenginių eksploatacijos laikas bei mažesnis, iki 70% medienos dulkių kiekis ore, kurių nekontroliuojamas kiekis gali sukelti gaisrą ar net sprogimą.
Popieriaus pramonėje drėgmės paskirstymas itin svarbus.
Popieriaus gaminiai geba greitai sudrėkti ir netekti drėgmės. Tad siekiant išgauti tik kokybišką produktą reikalingos optimalios sąlygos, kurias suteikia dirbtinio rūko sistemos. Pavyzdžiui, žiemą šildomos patalpos bei įrenginių skleidžiama šiluma sausina patalpų orą dėl ko kyla rimtos problemos gamybos proceso metu arba jis gali ir visai sustoti. Dirbtinio rūko sistemos pagalba palaikant patalpose tinkamą 20 - 21º C temperatūrą bei 50-60 % santykinę oro drėgmę užtikrinamas minimalus brokuotos produkcijos kiekis (sumažinamos išlaidos), popieriaus deformacijos, mažesnis sunaudojamų dažų kiekis. Įmonė „Vandens lašai“ teikia dirbtinio rūko sistemų paslaugas įvairioms pramonėms rūšims: tekstilės, elektronikos, duonos. O taip pat ir maisto produktų sandėliavimui, atvirų kavinių patalpoms, SPA centrams, teniso kortams, betono gamybai, metalo apdirbimui ir daugeliui kitų pramonės ir pramogų sritims, kuriose tinkamas drėgmės palaikymas yra būtinas, norint užtikrinti ne tik kokybišką produkciją, bet ir tinkamas darbo sąlygas. Be to, įmonė teikia ir aukštos kokybės laistymo sistemų projektavimo ir montavimo paslaugas.

1. Dirbtinio rūko sistemos medienos bei popieriaus pramonėje yra būtinos, siekiant užtikrinti tinkamą drėgmės palaikymą ir pasiskirstymą, kad nebūtų padaryta žala produkcijai, gamybos procesui ar dirbančiam personalui.
2. Įmonė „Vandens lašai“ teikia dirbtinio rūko sistemas įvairioms pramonės bei pramogų sritims.

Dariaus ir Girėno g. 1-12
Salantai, Kretingos r.
vandenslasai@gmail.com,  +370 672 87 031
www.orodrekinimas.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 05 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite