Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Doletos langai – tai gyvenimo būdas.

   2005-08-25

Niekada net nesusimąsčiau, kaip svarbu savo būstui ar biuro pastatui parinkti tinkamus langus. Visuomet atrodė, kad tai – nereikšmingas dalykas. Na, žodžiu, atėjai, pasižiūrėjai ir nusipirkai. Svarbu – greitai ir pigiai.
Ilgą laiką net neįsivaizdavau, kad stipriai klystu. Laimė, jog rinkdamasi langus savo būstui, užsukau ir į UAB „Doleta“. Būtent čia radau tai, ko ieškojau – ypatingą kokybę už priimtiną kainą! Labai patiko tai, kad žinomos bendrovės specialistai rodė subtilų dėmesį ir paaiškino viską, ką turiu žinoti apie langus. Net neabejojau, į ką turėčiau kreiptis, kai prisireikė langų žiemos sodui bei erkeriui. „Doletos“ produkcijos kokybe, maloniu aptarnavimu liko patenkintas ir mano bosas, nusprendęs atidaryti dar vieną firmos filialą.
Po viešnagės „Doletoje“ pasakiau sau – langai turi būti mediniai, impregnuoti, gruntuoti, dažyti liejimo būdu, bent su vienu selektyviniu stiklu ir pagaminti iš tam tikro storio tašo. Be to, jų ilgaamžiškumą lemia ir tai, padengti iš išorės jie aliuminiu ar ne.

Įgyvendina, regis, neįmanomus užsakymus
“Doleta” neieško sau lengvesnio kelio - svarbiausia, kad bendrovės gaminys geriausiai tenkintų užsakovo poreikius. Mūsų kolektyvo tikslas - dirbti taip, kad ir po daugelio metų užsakovas džiaugtųsi mūsų gaminiu“, - man tvirtino „Doletos“ specialistai.
1992 m. įkurta UAB “Doleta” specializuojasi medinių ir medžio-aliuminio langų, fasadų bei durų gamyboje. Turėdama pažangiausią kompiuterizuotą techniką, per dešimtmetį įgytą patirtį, kvalifikuotus darbininkus ir administracinį-techninį personalą bendrovė drąsiai imasi sudėtingiausių langų gamybos. Didžiausia išleidžiamos produkcijos dalis skirta ofisams ir privatiems namams – „Doleta“ orientuojasi į užsakovus, kuriems reikia kokybiškų, patikimai funkcionuojančių, užtikrinančių komfortą patalpoje ir turinčių nepriekaištingą estetinį vaizdą gaminių. Naudojamos medžio apdirbimo technologijos dėka bendrovė įgyvendina plačiausią formų, konfigūracijų, spalvų ir techninių sprendimų įvairovę. „Prisitaikydami prie projektuotojų ar užsakovų stiliaus ir skonio, prideriname medinį langą tiek prie išorės architektūros elementų, tiek prie jau esamų interjero detalių. Langus gaminame tik pagal konkretų užsakymą, iškeldami sau tikslą ne tik pagaminti langą, bet ir kuo tobuliau realizuoti konkrečią architektūrinę idėją“, - pasakojo mano apsilankymo metu „Doletos“ specialistai.

„Doleta“ užtikrina kokybę

“Doleta” garsi Lietuvoje ir už jos ribų unikaliais konstrukciniais sprendimais, gaminių kokybe, siekiu įgyvendinti, rodosi, neįgyvendinamus sumanymus. Įmonės vizija, strategija ir politika nukreiptos vienu tikslu – visapusiškai patenkinti kliento poreikius, suteikiant aukščiausią komforto lygį. Be Lietuvos, „Doleta“ jau yra įsitvirtinusi Europinės Rusijos dalies, Pabaltijo, Europos Sąjungos šalių rinkose. Bendrovė garsina Lietuvos vardą eksponuodama ir parduodama savo produktus Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Uzbekijoje, Latvijoje, Danijoje, Vokietijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Šveicarijoje, Anglijoje ir kitose užsienio šalyse. Konkuruoti vidaus ir užsienio rinkose padeda įmonėje įdiegta kokybės valdymo sistema, atitinkanti LST EN ISO 9002 : 2000, bei aplinkos apsaugos vadybos sistema EN ISO 14001.
„Visuomet didžiausią dėmesį skiriame ne kiekybei, bet kokybei. Kokybę suprantame ne tik kaip produkto teigiamų techninių charakteristikų visumą, bet ir serviso, garantinio ir pogarantinio aptarnavimo, santykių su klientu kokybę. Didžiausia mūsų produkcijos dalis - unikalūs elitiniai gaminiai. Turėdami tikslą išlaikyti užsibrėžtą kokybės lygį, gilinamės į objektų specifiką ir stengiamės perprasti užsakovo norus ir poreikius, siekiame įvykdyti architekto sumanymus. Įmonės prestižo reikalas neleisti užsakovui įgyvendinti klaidingo arba nepatogaus architektūrinio sprendimo. Neieškome sau lengvesnio kelio - svarbiausia, kad mūsų gaminys geriausiai tenkintų užsakovo poreikius“, - tvirtino UAB „Doleta“ atstovai.

 
 „Doleta“ turi modernią ir didelę langų gamyklą, kurioje įdiegtos visos naujausios technologijos. Bendrovės pasididžiavimas – vienintelė Pabaltyje langų dažymo linija, kurios dėka dažai ant rėmo ne užpurškiami, o užliejami. Originali technologija  užtikrina, kad dažai pateks ir į drenažinę angą. Jų paskirtis – kondensato pašalinimas iš lango rėmo. Drenažinės angos yra jautriausia lango dalis.
Svarbus  langų akcentas – jie gali būti pagaminti iš lauko pusės padengiant pasirinktos spalvos aliuminiu. Tokie langai – nebluks, nesikeis ir tarnaus tol, kol stovės pastatas.
Langų gamybai naudojama pušis, Alpių eglė, maumedis, meranti ir ąžuolas. Stiklo paketai gali būti su grūdintais ar laminuotais stiklais.
Žiemos sodams ar biurams patariama rinktis stiklo paketus su saulės kontrole – jie apsaugo patalpas nuo perkaitimo karštą vasaros dieną.
Tuo tarpu labiau šilumą mėgstantiems savo namuose ar butuose galima pagaminti langus su 52 milimetrų storio stiklo paketu.
Medinį lango rėmą galima priderinti tiek prie išorės architektūros elementų, tiek prie jau esamų interjero detalių. Šiuolaikinė medinio rėmo konstrukcija, kokybiškos impregnavimo ir dažymo medžiagos, moderni technologija bei kvalifikuoti darbuotojai - visa tai leidžia “Doletai” kokybiškai atlikti pačius sudėtingiausius užsakymus.

  

Kas svarbu renkantis langą?

Pirmiausia, žinoma – šiluma, jaukumas, dizainas, estetika, galimybė pasirinkti spalvą. Pasak specialistų, langas turi būti ne tik daiktas, užkemšantis skylę ir apsaugantis nuo skersvėjo, bet ir dalis interjero. Būtent todėl “Doleta” šūkis skelbia: “Doletos” langai - tai gyvenimo būdas!“.
 
UAB “Doleta” Vilniaus g. 52, Jeznas.
Tel. (8-319) 57 270. 
Nemokamas telefonas 8 800 60504.
El. p.:
info@doleta.lt

UAB “Kauno Doleta” 
Jonavos g.16,  Kaunas 
Tel. (8-37) 20 41 91. 
 El. p.:
kaunas@doleta.lt

UAB “Vakarų Doleta” 
Minijos g. 39, Klaipėda 
Tel. (8 – 46) 31 44 07 
 El. p.:
klaipeda@doleta.lt

UAB “Vilniaus Doleta” 
Polocko g. 43c,Vilnius 
Tel. (85) 2153743. 
El. p.:
vilnius@doleta.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite