Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Dovanų salonas „D&R“: dovanos - sušildo, įpakavimas – džiugina

   2009-10-02

Norite retos ir išskirtinės dovanos? Jums reikia kreiptis į „D&R“ dovanų saloną, kuris veikia Kauno prekybos centre „Savas“.

Dovanos, turinčios stilių

„D&R“ prekiauja išskirtinėmis dovanomis. Čia jūs galite įsigyti retą bei kokybišką daiktą. UAB „DARIDEA“,  kuriai priklauso dovanų salonas „D&R“, importuoja dovanas iš Vakarų Europos šalių – Olandijos, Vokietijos, Prancūzijos. Įmonė bendradarbiauja ne tik su pasaulinio mąsto gamintojais, bet ir su nedidelėmis, neretai šimtmečio ar dar ilgesnes gamybos tradicijas turinčiomis įmonėmis. UAB „DARIDEA“ skiria ypatingą dėmesį siūlomos produkcijos atrankai pasirinkdama išskirtines bei kokybiškas prekes, kurios neretai yra naujovė Lietuvos rinkoje. Čia jūs galite įsigyti gražią dovaną, kuria maloniai nustebinsite savo artimuosius, kolegas ar verslo partnerius.

„D&R“ salonas siūlo didelę proginių dovanų įvairovę bei daug malonių smulkmenų, kurios puikiai tiks pažymėti įvairiausioms progoms ar tiesiog pradžiuginti. Lietuvoje tik „D&R“ salonuose prekiaujama natūraliais prancūziškais patalpų dezodorantais. Šie knygelės pavidalo smilkalai yra visiškai natūralūs, puikiai naikina kvapus ir dezinfekuoja orą. Tai ypač populiarus Prancūzijoje bei daugelyje pasaulinių parodų apdovanotas gaminys, kurio gamybos tradicijos siekia net šimtą metų.

„D&R“ taipogi  prekiauja vokiečių gamybos prisukamomis muzikinėmis dėžutėmis ir lėlėmis, kurios daugeliui pirkėjų nostalgiškai primins vaikystę.  Kūrybiniai rankdarbių rinkiniai vaikams - dar viena puiki dovana bet kokiai progai. Rinkiniai yra pilnai sukomplektuoti, taigi gavus šią dovaną nebereikės ieškoti jokių papildomų priemonių darbui atlikti. Ypatingai kviečiame užsukti ieškančius dovanų krikštynoms. Šiai progai pažymėti turime labai dailių ir išskirtinių olandų bei vokiečių gamybos dovanėlių.

Įpakavimas, kuris džiugina

„D&R“ salone dovanos įpakuojamos tikrai originaliai. Tam naudojamas itališkas popierius. UAB „Daridea“ vieninteliai Lietuvoje prekiauja itališko popieriaus maišeliais, kurių pagalba galima gražiai ir originaliai įpakuoti ne tik dėžutes, bet ir minkštus daiktus. Dar vienas šio pakavimo būdo privalumas – tai lengva padaryti pačiam. Salono darbuotojai Jums visuomet patars bei parodys. Įmonė taip pat prekiauja vokiečių gamybos dekoratyviniu popieriumi dėžutėms bei vokams gaminti.  „D&R“  darbuotojai Jums pasiūlys iš to paties popieriaus pagamintus originalius vokus bei užrašys Jūsų sveikinimus. 

UAB „Daridea“ vykdo didmeninę prekyba vokiečių gamintojų kaspinais ir juostelėmis bei itališku dovanų pakavimo popieriumi ir maišeliais. Kaspinai ir juostelės atitinka griežtus Oeko-Teks 100 standarto reikalavimus. Tai ekologiški, neturintys kenksmingo poveikio vartotojams gaminiai. Už patrauklią kainą įmonė siūlo įsigyti aukštos kokybės pakavimo bei puošimo reikmenų su kuriais patogu ir lengva dirbti.

Priimami išankstiniai užsakymai

„D&R“ priima išankstinius užsakymus dovanų pakavimo paslaugoms bei įvairioms dovanoms iš įmonių, organizacijų ir privačių asmenų. Mes padėsime Jums išrinkti, supakuoti ir iš anksto užsakysime dovanas darbuotojams, verslo partneriams ar šeimos šventėms.

UAB „DARIDEA“ yra šeimos verslas, žmonės čia dirba iš širdies į širdį.  Siekiame, kad klientus džiugintų aukšta mūsų darbuotojų aptarnavimo kokybė. Mums svarbiausias yra klientas, stengiamės išpildyti jo pageidavimus. Dovanų salonas „D&R“ – vieta, kurioje tikrai rasite kuo nustebinti ir pradžiuginti Jums mielą žmogų.

Neturintiems laiko atvykti pas mus, siūlome apsilankyti elektroninėje parduotuvėje, kurioje galima susipažinti su įmonės siūlomomis paslaugomis ir prekėmis bei jų įsigyti.

Dovanų salonas „D&R“
Prekybos centras „SAVAS“
Savanorių pr. 346, Kaunas
Tel./faks.: 8 37 743089
Mob. tel: 8 614 30733
info@daridea.lt
www.daridea.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite