UAB „Druskininkų Rasa“ siūlo įmonėms pasirūpinti savo darbuotojų ir klientų sveikata – vaišinti vandeniu iš ekologiškos vienkartinės perdirbamos pakuotės. Svarbiausias šios pakuotės pranašumas – ji nėra plaunama chemikalais, kaip daugkartinio naudojimo pakuotės, kurių didžiausias trūkumas – sukuriama ideali terpė veistis įvairiems mikroorganizmams. Jeigu didelis plastikinis butelis nors šiek tiek blogiau išvalomas, jame būtinai atsiras bakterijų, kurios kartu su geriamuoju vandeniu pateks į žmogaus organizmą.

 

„Druskininkų Rasa“ tiekia klientams šarminį geriamąjį vandenį 19 l talpoje. Jis geriau nei įprastas geriamasis vanduo veikia mūsų skrandį, padeda subalansuoti jo mikroflorą, aktyviai veikiamą rūgštaus maisto ir gėrimų. Siekdama, kad ši gyvybiškai svarbi mūsų gyvenimo dedamoji – vanduo kuo ilgiau išliktų šviežias ir neprarastų gerųjų savybių, kompanija pradėjo naudoti ekologiškas vienkartines pakuotes. „Druskininkų Rasos“ naudojama vienkartinė pakuotė nesuteikia bakterijoms jokių šansų – panaudota plastikinė talpa yra 100 % perdirbama.

 

 Patraukli naujiena rinkoje, tai jog visos „Druskininkų Rasos“ vandens stotelės yra aprūpintos specialiais gaubtais, saugančiais pakuotę su vandeniu nuo tiesioginių saulės spindulių. Vandens stotelių gaubtas taip pat naudingas reklaminiais tikslais – „Druskininkų Rasa“ suteikia savo klientams galimybę ant jo skelbti įvairaus pobūdžio reklaminę informaciją – pradedant logotipais, baigiant renginių ar paslaugų aprašais. Visi vandens aparatai nemokamai prižiūrimi du kartus per metus. Vanduo reguliariai pristatomas tiek į biurus, tiek į butus fiziniams asmenims. 

 

El. parduotuvėje www.e-rasa.lt galite rasti ne tik 19 l talpos geriamojo vandens savo biurui ar namams, bet ir platų vandens pasirinkimą kitose – 0,33 l, 0,5 l, 1,5 l bei 5 l pakuotėse.

 

Daugiau informacijos www.vanduobiurams.lt bei www.e-rasa.lt

 

UAB „DRUSKININKŲ RASA“ 

Marius, tel. +370 604 99 709

El. p. verslui@rasa.lt

 

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/druskininku_rasa_vienintele_lietuvoje_siulo_biurams_vandeni_vienkartinese_pakuotese/
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.