Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Drūtuolių pasaulis“: drabužiai nestandartinės figūros žmonėms

   2008-05-24

Kauno Senamiestyje, netoli Kauno pilies autobusų stotelės, įsikūręs „Drūtuolių pasaulis“. Tai jau beveik 12 metų veikianti parduotuvė, kuri prekiauja drabužiais nestandartinės figūros žmonėms. Ji seniai žinoma pirkėjams, kurių figūra išsiskiria iš minios. Čia drabužius yra pirkęs ne vienas garsus visoje Lietuvoje asmuo, taip pat ir pirkėjai iš kitų miestų.

„Drūtuolių pasaulyje“ prekiaujama didelių dydžių moteriškais ir vyriškais drabužiais bei moteriškais batais. Parduotuvės asortimentas - moteriški 54-70 dydžio drabužiai, vyriški drabužiai – nuo 60 iki 76 dydžio,  moteriška avalynė - nuo 41 iki 45 dydžio.

Atvykusį apsipirkti klientą pasitinka dėmesingas personalas, padedantis jaustis kaip namie ir ramiai išsirinkti bet kokius viršutinius drabužius. Vyrams – nuo marškinių, kelnių, megztinių, švarkų iki puspalčių striukių ir paltų. Moterims – įvairiausi kostiumėliai, palaidinės, kelnės, bridžai, švarkai, paltai, puspalčiai, striukės, jos gali čia išsirinkti ir proginių, ir vakarinių drabužių. Pirkėjoms pageidaujant „Drūtuolių pasaulis“ siūlo įvairiausios avalynės – nuo išeiginių basučių, tinkamų prie vakarinės suknios, iki patogių, šiltų ir elegantiškų žieminių batų.

Parduotuvėje galima įsigyti Vokietijos firmų „DORISSTREICH“ ir „Verpass“ moteriškų drabužių, Vokietijos firmos „Pionier“ vyriškų džinsų, vokiškų firmos „Jupiter“ marškinių ir striukių, „eleMar“ šortų, „Pierre Cardin“ bliuzonų, džemperių.

„Drūtuolių pasaulis“ - tai parduotuvė, galinti patenkinti pačių įvairiausių klientų poreikius – ir ieškančių brangaus išskirtinio apdaro, ir kokybiško ekonominės klasės drabužio. Čia prekiaujama ir gera kokybe garsėjančių Ukrainos įmonių produkcija, kuri domina praktiškus, nemėgstančius permokėti žmones. Tačiau  jeigu jums svarbus prekės ženklas ir įvaizdis, galite rinktis garsios firmos gaminį.

„Drūtuolių pasaulis“, kažkada pradėjęs veiklą Kauno Rotušės aikštėje, jau daugiau kaip 10 metų dirba Šv. Gertrūdos gatvėje. Esama nemažai žmonių, kurie visus tuos metus perka čia drabužius. Personalas rūpinasi savo klientais – apie gautas naujų drabužių siuntas praneša ne tik SMS žinutėmis, bet ir telefono skambučiais. Į „Drūtuolių pasaulį“pirkėjus traukia tai, dėl ko jie mėgsta nedideles parduotuves – ne tik kokybiški drabužiai, bet ir šiltas bendravimas.

„Drūtuolių pasaulis“
Šv. Gertrūdos g. 70, Kaunas
Tel.: 8 37 321400                    Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite