Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Dyzelinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas „Weltem“ – ekonomiškas, efektyvus ir patogus šildymo būdas

   2018-05-17

Norint apšildyti daugelį didelių patalpų, nuo pramoninės paskirties iki sodybų, tenka susidurti su dilema – kokį šildymo būdą pasirinkti. Tokioms patalpoms, taip pat viešoms erdvėms, dažnai nereikia pastovaus šildymo, todėl labai svarbu pasirinkti ekonomišką variantą.

Platus infraraudonųjų spindulių šildytuvo  pritaikymas

Daugeliui nepastoviai naudojamų patalpų reikalingas tik sezoninis šildymas. Tiek šildymas elektra, tiek dujomis yra pakankamai brangus būdas apšildyti patalpoms.
Tačiau yra ir kitas daug ekonomiškesnis šildymo būdas. Tai inovatyvus infraraudonųjų spindulių šildytuvas, sukurtas ir pagamintas Korėjos įmonės „Weltem“, garsėjančios savo pažangiais technologiniais sprendimais.

„Šis „Weltem“ šildytuvas yra geriausias rinkoje esantis kuru kūrenamas šildymo įrenginys“ – taip ją apibūdina UAB „Abara group“ vadovas - Linas Jonikas. Tai vienas iš ekonomiškiausių šildymo būdų, taip pat ekologiškas ir patogus naudoti.
Šis infraraudonųjų spindulių šildytuvas ypač tinkamas patalpų apšildymui: pramoniniams pastatams, statybos objektams, dirbtuvėms, servisams, garažams, stoginėms, palapinėms, salėms, terasoms, sodyboms, taip pat bažnyčioms ir net biurams.Pigus išlaikymas

“Weltem” šildytuvų kurui galima naudoti paprastą dyzeliną arba biodyzelį. Dyzelinu kūrenamus šildytuvus yra labai pigu išlaikyti. Per valandą, priklausomai nuo modelio, dirbantis šildytuvas suvartoja nuo 0,7 l dyzelino. Naudojant šiuos šildytuvus, yra mažos ir elektros sąnaudos – nuo 40 vatų. Modelį galima pasirinkti pagal patalpos dydį. Šildomas plotas (priklausomai nuo modelio) yra nuo 60 m2 iki 350 m2.Kokybiškas šilumos paskirstymas

Infraraudonųjų spindulių šildytuvas neturi šilumos pūstuvui būdingo ventiliatoriaus. Jis spinduliuoja šilumą į patalpą – nuo jos įšyla patalpoje esančios medžiagos ir daiktai, kurie šilumos energiją perduoda atgal į patalpą. Infraraudonųjų spindulių skleidžiama šiluma vienodai pasiskirsto visomis kryptimis ir jaučiama maloniai net ir stovint šalia krosnelės. Didelėse patalpose šiluma paskirstoma kur kas vienodžiau, nei naudojant ventiliatorinį šildytuvą.
Šildytuvuose „Weltem“ yra įtaisyta 12 skirtingų saugos sistemų, todėl įrenginys yra itin saugus. Iš šilumos šaltinio sklindanti šiluma yra nekaršta, o jo paviršius neįkaista iki deginimo.


Šiuolaikinis techninis sprendimas

Šiuose šildytuvuose yra įtaisytas kuro degiklis, kuris karštas dujas nukreipia į vamzdžius su keramine danga, o šie išskiria infraraudonųjų spindulių šilumą. Trigubas degimo procesas užtikrina visiškai švarias liekamąsias dujas, šildytuvui nereikia įtaisyti papildomo kamino, todėl visas degimas yra panaudojamas šildymui. Pakanka įprastinės patalpų ventiliacijos.
Šildytuvą „Weltem“ galima laikyti ir ekologišku šildymo įrenginiu, nes viskas sudega viduje. Įrenginys turi energiją taupančią ir kvapus šalinančią išmetimo sistemą. Iš brangiųjų metalų pagaminta degimo kameros katalizatoriaus korinė sistema sudegina ir likutines dujas bei užtikrina veiksmingą ir vienodą degimą.
Paprastai kuro degimo metu susidaro suodžiai ir išskiriamas nemalonus kvapas. Į šildytuvo „Weltem“ degimo kamerą įpurkštas kuras sudega labai greitai, todėl suodžių ir kvapų beveik nesusidaro.
Šildymo įrenginys taip pat pasižymi itin tyliu veikimu – tik 40 dB.

Patogus naudojimas

Šildytuvą lengva pradėti naudoti, nes jo nereikia įtvirtinti stacionariai. Labai paprasta jį perkelti iš vienos vietos į kitą, nes tai padaryti padeda tvirti ratukai.
Patalpai įšilus iki tam tikros temperatūros, krosnelės šildymas išsijungia, o pradėjus vėsti, vėl automatiškai įsijungia.
„Šį inovatyvų šildytuvą galima valdyti internetu per atstumą. Pavyzdžiui, į sodybą net nebūtina važiuoti, norint įjungti ar išjungti šildymą“ – apie jo naudojimą pasakoja UAB „Abara group“, kuri yra „Weltem“ atstovas Lietuvoje, vadovas.

 

 


UAB „Abara group“
Raudondvario pl. 93-217,
Tel. 8 670 87055
info@weltembaltic.lt
info@kamenkatilai.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite