Netikėtas gėlių, įvairių jų puokščių bei kompozicijų derinys su šiuolaikiškais, ryškiaspalviais, jaukiais paveikslais. Toks pat netikėtas gali būti gamtos sukurto ir žmogaus išpuoselėto grožio derinys. Jį atrasite naujajame Vilijampolės turguje, ties A įėjimu.

Gėlės – visiems poreikiams

Čia dirbančios floristės ne tik parinks tinkamas gėles, bet ir jūsų užsakymu sukurs puokštes ar kompozicijas – unikalias, tokias, kokių niekur kitur nerasite. Kompozicijoms sukurti gali būti panaudotos ne tik gyvos ar dirbtinės gėlės, bet ir kiti patys įvairiausi elementai. Tai gali būti ir medžių šakos, šaknys, pakelės žolės.

Floristės pagalba gali praversti pačiomis įvairiausiomis progomis – gėlės ir pasitinka pradedantį gyventi žmogų, ir palydi išeinantį. Čia galima užsisakyti puokštes vestuvių ritualui, įvairius krepšelius, temines, progines, šventines ir kitokias puokštes..

Čia dirbantys floristai – patyrę, jie yra puošę patalpas įvairioms šventėms. Kai kurios jų vyko tokiose vietose kaip M.K. Čiurlionio galerija, Vytauto Didžiojo universitetas, kitur. Tad jei ieškote, kam patikėti patalpų papuošimą, galite čia užeiti neabejodami.

Kainų politika čia – demokratiška ir palanki klientams. Tviskančiuose salonuose dažnai gaunate tokį pat ar net prastesnį produktą, bet dvigubai permokate už įvaizdį.   

Ryškios paveikslų spalvos

Čia pat pardavinėjami ir šiuolaikiški, ryškių spalvų paveikslai. Tai modernūs patrauklių vaizdų ir siluetų kūriniai, kuriuose žinovai įžvelgia panašumą su M.K. Čiurlionio kūryba. Jie jaukūs – tokios stilistikos darbus malonu matyti ant kambario, kuriame dažnai būnate, sienos.

Autorė savo darbus tapo akriliniais bei aliejiniais dažais ant drobės – tai bene pati išraiškingiausia ir ilgiausiai išsilaikanti dailės technika.

Galite įsigyti gatavų menininkės darbų, bet galite ir užsisakyti. Autorė gali nutapyti ir didžiulę drobę, savo paveiklų stilistiką ji gali priderinti prie jūsų idėjos.       

Paveikslų grožis puikiai dera su gėlių kompozicijų grožiu.

VILIJAMPOLĖS TURGUS – MARKET
Varnių g. 48B, Kaunas
Prie A įėjimo

Gėlės
Mob. tel.: 8 680 31681

Paveikslai
Mob. tel. 8 601 90466
www.tapyba.info

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/dziuginantis_geliu_ir_paveikslu_derinys__vilijampoles_turguje/
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.