Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Efektyvi pagalba išvargintai ir senstančiai odai, pasitelkus šiuolaikinius gydymo metodus

   2016-01-27

Mūsų odoje nuolat vyksta daug sudėtingų fiziologinių procesų. Oda atspindi mūsų įpročius, gyvenimo būdą, ligas, taip pat atlieka daug gyvybiškai svarbių funkcijų. Rūpintis ja – ypač svarbu.
Žvelgiant iš medicininės pusės, raukšlės nėra kenksmingos sveikatai: „Senėjimas - natūralus procesas, bet jeigu jaučiamas diskomfortas, dėl atsirandančių išvaizdos pokyčių, kodėl nepasinaudojus šiuolaikinėmis galimybėmis?!“ – teigia grožio terapijos specialistė Diana Lobyncevienė.
Į kovą su odos senėjimu: kuo ankščiau, tuo geriau
Pasak kosmetologės, kuo ankščiau pradedama senėjimo prevencija – tuo ilgiau išlaikomos kokybiškos odos ląstelės, ir tuo vėliau prireiks taip vadinamų stipriųjų intervencinių jauninimo procedūrų ar agresyvių medžiagų: „Jaunai odai užtenka užtikrinti tinkamą drėgmės balansą ir saugoti ją nuo UVA ir UVB spindulių, apie 25-30 jau reikėtų pagalvoti apie giluminį odos drėkinimą,“.
Odos jauninimas – pasitelkus moderniausius gydymo metodus
Šiuolaikinės priemonės ir metodai suteikia neįtikėtinų galimybių, kurios leidžia atsikratyti nepageidaujamų odos senėjimo požymių. Pasak specialistės, nereikia pradėti nuo pačių stipriausių raukšlių naikinimo būdų ir medžiagų, o pats efektas turi būti pasiekiamas laipsniškai, individualiai parinkus tinkamą gydymo metodą. „DL grožio terapijos studija“ raukšlių gydymui ir odos jauninimui naudoja pačius naujausius ir efektyviausius metodus, kurie yra parenkami kiekvienam klientui individualiai.
Natūralus raukšlių gydymo metodas: „ridustar“
Šiomis dienomis siūlomas pats natūraliausias inovatyviausias, ir efektyviausias raukšlių gydymo būdas - „Ridustar“ metodas, kuris ypač tinka koreguojant pykčio ar mimikos raukšles. Lietuvoje šią procedūrą teikia tik kelios grožio terapijos studijos. Tarp jų „DL grožio terapijos studija“. „Procedūros metu elektros srovės impulsais ir adatiniais elektrodais, į organizmą neįvedant jokių kenksmingų medžiagų skatinami natūralūs biocheminiai procesai. Link adatėlių pritraukiamas audinių skystis, raukšlės vagelė pakeliama, išlyginama. Raukšlių gylis sumažėja, kadangi procedūros metu jos užsipildo nuosavomis riebalinėmis ląstelėmis, kurių dėka raukšlės išsilygina, o lyginimas atliekamas be jokių injekcijų,“ – dalinasi grožio terapeutė- kosmetologė Diana.
Tinkamo metodo parinkimas ir saugumas
Kosmetologė pabrėžia, jog pradedant kovoti su senėjimo požymiais ir raukšlėmis ypač svarbu parinkti tinkamą metodą, tik tuomet galima užtikrinti patį geriausią ir ilgalaikį rezultatą. Taip pat ypač svarbu – kliento saugumas. Išanalizavus odos būklę, su klientu aptariamas jam tinkamiausias raukšlių gydymo būdas, jo kursas, išlaidos, odos priežiūra po procedūros ir t.t. Tik nuolatos rūpinantis galima išsaugoti skaisčią, spindinčią ir jaunatvišką odą!
„DL Grožio terapijos studijoje“ taip pat galėsite mėgautis ir išbandyti šias paslaugas:
1. Klasikinės veido procedūros: veido SPA, veido valymas ultragarsu, drėkinimas, stangrinimas, veido masažai;
2. Grožio injekcijos: mezoterapija, biorevitalizacija, hialurono rūgšties užpildai;
3. Masažai: atpalaiduojantis karštų akmenų su aromaterapiniais aliejais, anticeliulitinis vakuuminis ir stangrinantis vakuuminis, gydomasis klasikinis;
4. Ilgalaikis makiažas, bei daugelis kitų grožio procedūrų, kurios atliekamos su modernia kosmetologine įranga.
Tegul oda atgauna spindesį, skaistumą, gyvybingumą ir jaunatvišką išvaizdą!

Diana Lobyncevienė
Med. kosmetologė – grožio terapeutė
dlgrozioterapija@gmail.com
+370 610 02106
Maironio g. 10, Kaunas

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 12 04 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite