Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Eiguliuose – naujas automobilių servisas

   2020-11-07

Kaune, Eigulių mikrorajone, palyginti neseniai atvėrė duris autoservisas, jau spėjęs pelnyti nemenką populiarumą tarp automobilių savininkų. Šio populiarumo paslaptis slypi ne vien tik čia dirbančių meistrų profesionalume. 

 

 

Patirtis iš autosporto

Ilgą laiką dirbęs pagrindiniu mechaniku autolenktynių komandoje, „Autovaidogos“ savininkas Donatas Valionis visam laikui įsisavino begalinį atsakomybės už saugumą suvokimą. Tad pirmoje vietoje jo komandai visuomet buvo ir bus žmogaus saugumas ir sveikata. „Sportinėse mašinose pirmiausia sukuriami apsauginiai lankai, garantuojantys vairuotojui jo gyvybę, ir tik paskui aplink juos surenkami likę konstrukciniai dalykai“, – pabrėžia D. Valionis. Ir dabar, remontuojant automobilius, didžiausias prioritetas teikiamas būtent kliento saugumui.

 

Kitas esminis principas, remontuojant lenktyninius automobilius, yra tas pats kaip ir paprastų automobilių remonte: svarbiausia yra atlikto darbo kokybė. Tik autosporte tai turi būti pasiekta per labai trumpą laiką, ir jis niekuomet neatleidžia nė menkiausių klaidų. Todėl sportinių komandų mechanikai išmoksta labai operatyviai nustatyti gedimo priežastį ir numatyti efektyviausią jo pašalinimo algoritmą. Vėliau toks greitis jau tampa refleksu. Operatyvumas padeda „Autovaidogos“ meistrams – jau kalbėdami su klientu telefonu jie žino veiksmų planą. Kurį nedelsdami imasi ir vykdyti, kai tik gauna automobilį į savo rankas. Diagnostikos ir remonto laikas, palyginti su autosporto patirties neturinčia komanda, gali sutrumpėti bent dukart, neprarandant nė lašo darbų kokybės.

 

 

Sporto klasikos automobiliai iš JAV

Vis populiaresni Lietuvos keliuose tampa JAV sporto klasikos – tokių markių kaip „Ford“, „Dodge“ ar „Chevrolet“ – automobiliai. Tad „Autovaidoga“ remontuoja šias sportinio tipo transporto priemones. Jų savininkai jas įsigyja šiek tiek pažeistus autoįvykyje ar transportuojant. Dažnai tokie automobiliai būna su nenustatytais gedimais, nes būna įsigyti aukciono būdu ir gali slėpti savyje nemažai siurprizų. Tačiau kad ir koks būtų atplukdyto automobilio gedimas, „Autovaidogos“ meistrai jį visiškai suremontuoja, kad jis atitiktų visus transporto saugumo reikalavimus ir būtų tinkamas registracijai Lietuvoje.  

 

Sėkminga patirtis su elektromobiliais

Bendrovė pradėjo remontuoti iš Prancūzijos į Lietuvą atvežtus elektromobilius. Šalyje jų populiarumas padidėjo po to, kai Lietuvos Respublika pradėjo siūlyti skatinimo ir finansavimo programą. Nelygu automobilio vertė, tokia valstybės parama gali siekti apie šeštadalį jo kainos – skaičiuoti mėgstantys Lietuvos vairuotojai netruko įvertinti valstybinės programos privalumų.

 

„Šiuo metu daugiausia remontuojame vidurinės klasės elektromobilius, bet turime minčių ir apie brangesnius, tarkim, tokius kaip „Tesla“,“ – dalijasi planais „Autovaidogos“ vadovas Dabar jo turtinga patirtis apima ne tik hibridines transporto priemones, bet ir elektrines, kurios iš esmės nedaug kuo tesiskiria. Tad bendrovės veiklos perspektyvoje numatyta labai daug dėmesio skirti elektromobilių remontui ir jų elektrinių variklių gedimų taisymui. Juk, galų gale, jau niekam nekyla abejonių, kad elektromobiliui priklauso mūsų ateitis, nes vidaus degimo varikliams lemta anksčiau ar vėliau apleisti savo pozicijas. 

 

 

Verslas plečiasi

Kažkada prasidėjęs kaip kuklios dirbtuvės, dabar D. Valionio sukurtas verslas pavirto visiškai įrengtu servisu. Klientų patogumui šalia serviso yra uždaras saugomas kiemas, kur jie gali saugiai palikti savo automobilius. O jų vis daugėja, nes, įvertinę serviso meistrų profesionalumą ir jų gebėjimą greitai ir atsakingai parūpinti aukščiausią remonto kokybę, patenkinti klientai noriai juos rekomenduoja kitiems.

 

 

UAB „AUTOVAIDOGA“

Ašigalio g. 6A, Kaunas

Tel. +37060092721

El. p. uabautovaidoga@gmail.com

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite