Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Agro straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Ekotriušis - triušių auginimas progresyviu būdu, pelningas verslas kiekvienam

   2010-10-05

Triušiai gali padėti prasigyventi

Norite imtis papildomos veiklos, kuri duotų pajamų? Auginkite triušius. Yra pažangių triušių auginimo technologijų, kurios leidžia tai daryti ir neturintiems patirties. Tokią technologiją siūlo „Ekotriušis“, jos kūrėjai iš anksto apgalvojo galimus sunkumus ir paruošė sprendimus, kaip jų išvengti. 
Investicijos į šį verslą yra gana nedidelės ir atsiperka greitai – tokiu pat greičiu, kaip veisiasi ir auga triušiai-akseleratai. Specialistai suskaičiavo, kad įsigijus triušių ir įrangos, kuriuos siūlo „Ekotriušis“, investicija atsiperka per 14 mėnesių.
Minimali investicija siekia 5 000 litų. Už šią sumą gausite vieną mini-fermą patelėms ir vieną jaunikliams bei atitinkamą kiekį triušių ir pašarų.

Gausite įrangą, pašarus, o triušius supirks

Bet koks žmogus arba įmonės norintys investuoti į triušių auginimą, gauna viską. Bendradarbiaujama su norinčiais verstis triušininkyste neįgaliaisiais – jie gali gauti valstybės subsidijas. „Ekotriušio“ specialistai padeda jiems paruošti tam reikalingus dokumentus.  Triušių augintojams atgabenami specialūs narvai, kuriems suteikiama garantija. Vienoki – jauniklius vedančioms patelėms, kitokie – jaunikliams. Jums atgabens ir triušius – ne bet kokius, o akseleratus. Tokių triušių jau ne viena karta auginama pagal šią technologiją. Jums bus tiekiami ir specialūs vitaminizuoti pašarai, reikalingi tokiems triušiams. Gausite ir šieno, reikės apsirūpinti tik vandeniu.     
Nereikės sukti galvos, kur realizuoti triušius. Juos iš Jūsų neribotais kiekiais supirks „Ekotriušis“. Už 4-5 mėnesių triušį mokama 60 litų.

Gyvūnų sveikata pasirūpinta

Įranga, kuri naudojama šerti ir girdyti triušius, sukonstruota atsižvelgiant į akademikų išradimus ir rekomendacijas.
Ventiliacijos sistema sukonstruota taip, kad oras nuo gyvūnų išmatų traukiamas lauk, gyvūnai juo nekvėpuoja. Taip jie išvengia bakterijų srauto ir amoniako, kurie primityviai auginant triušius neigiamai veikia jų kepenis bei jautrius plaučius ir sukelia ligas. Subalansuoti pašarai apsaugo nuo apsinuodijimo maistu. Dėl viso to triušių nereikia nuolat skiepyti ir gydyti antibiotikais. Grynas oras teigiamai veikia gyvūnų sveikatą.
O sveikų gyvūnų, gyvenančių į jų poreikius atsižvelgiant sukonstruotuose narvuose, svoris auga greičiau, jie veda daugiau palikuonių. Ir atneša daugiau pinigų jų savininkui. 
Visoje Lietuvoje sėkmingai veikia jau apie 1 500 triušių fermų, su kuriomis bendradarbiauja „Ekotriušis“. „Ekotriušio“ specialistai suteiks Jums visą reikalingą informaciją, pradedant šį vesrlą. Nebūsite palikti be pagalbos ir vėliau.
„Ekotriušis“ – tai būrys bendraminčių, auginančių triušius progresyviu būdu. Prisijunkite prie mūsų – tai bus naudinga ir Jums, ir mums.

Smolensko g. 10B, Vilnius
Mob.: +370 648 15555; +370 63615555
El. pastas:
info@ekotriusis.lt
www.ekotriusis.lt

 

   

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite