Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Ekspertai žino, kaip keliskart padidinti verslo efektyvumą

   2019-05-24

Bet kokiame sėkmingai besivystančiame versle ateina analizės ir optimizavimo etapas, kurio esmė – paieška, ką dar būtų galima pagerinti ir pagreitinti, kad procesai vyktų kuo efektyviau. Bendrovė „Tiny Solutions“ pagelbėjo jau daugeliui įmonių, pasiūlydama joms informacinius sprendimus, skirtus verslo bei gamybos procesams automatizuoti bei valdyti.

 

 

Viena iš daugelio sėkmės istorijų

Vienu iš tokių valdymo sistemos pavyzdžių galėtų būti „Heidelberg Cement“ grupės įmonė „HC Betonas“, kuriai „Tiny Solutions“ nuo 2009 m. įdiegė visą sprendimų kompleksą: čia ir visiškas betono gamybos proceso valdymas bei stebėjimas, ir gamybos kokybės parametrų kontrolė, ir sistemos sąsaja su kelių gamintojų gamybos įranga... Produkciją gabenantys automobiliai stebimi per GPS navigaciją, vairuotojams prieinamos programėlės mobiliuosiuose telefonuose. Mobiliąja programėle visiems proceso dalyviams taip pat prieinama ir pirkimų valdymo sistema, kas žymiai pagreitina pirkimų tvirtinimo procedūras.

 

Diegdama kompleksinę sistemą, bendrovė „Tiny Solutions“ čia papildomai įgyvendino išmaniąją leidimų kontrolės funkciją. Ji savyje sujungia ir praėjimo kontrolės, ir transporto pravažiavimo bei vartų valdymo galimybes, kurios leidžia efektyviau valdyti transporto ir krovinių srautus, automatizuoti patikras bei sumažinti kontrolei skiriamus žmogiškuosius resursus.

 

„HC Betone“ integruota leidimų sistema, sujungta su užsakymų valdymo sistema, suteikė galimybę surinkti informaciją apie transporto kelionės laiką ir gamyklos proceso trukmę, skaičiuojant nuo pakrovimo iki pat išvykimo. Optimizavus procesus, dokumentų paruošimo bei svėrimo procedūros sutrumpėjo trečdaliu. Sprendimas, leidžiantis per atstumą identifikuoti pro gamyklos vartus pravažiuojančius automobilius, sutrumpino laukimo prie vartų laiką keliskart – iki vos kelių sekundžių. O paties užsakymo pristatymo laiko tikslumas pagerėjo net 70 procentų!

 

 

Geras pavyzdys - užkrečiamas

„HC Betono“ projektas buvo toks sėkmingas, kad juo susidomėjo ir keli Klaipėdos terminalai – UAB „Malkų Įlankos Terminalas“ ir UAB „Klaipėdos Konteinerių Terminalas“. Terminalai – tai didžiulės krovinių, žmonių, laivų, autotransporto bei finansų apimtys, kurias be galo sudėtinga kontroliuoti nepasitelkiant tam šiuolaikinių IT sprendimų. Viename iš šių terminalų UAB „Tiny Solutions“ įdiegė leidimų kontrolės sistemą, kitame – ne tik ją, bet ir klientų bei užsakymų valdymo sistemą, integruotą su transporto svėrimo įranga.

 

Į terminalą per ketverius metus įvažiavo 140000 autotransporto priemonių. Per metus tai sudaro apie 35000 automobilių. Įdiegus leidimų kontrolės sistemą, kiekvieno automobilio atpažinimo, patikrinimo ir svėrimo laikas sutrumpėjo maždaug 2 minutėmis. Automobilio aptarnavimo (dokumentų išrašymo, įvažiavimo, svėrimo ir išvažiavimo) ciklas pagreitėjo, automobiliai mažiau laukia eilėse, o ir pačios eilės susidaro trumpesnės. Visam transportui per metus tai sutaupo apie 1200 valandų laukimo!

 

Keliskart efektyvesni pirkimai

Pirkimų sistemos su mobiliąja programėle efektyvumą geriausiai parodo vieno iš „Tiny Solutions“ užsakovų pateikti duomenys, parodantys padėtį prieš įdiegiant sistemą ir po jos įdiegimo.

 

Prieš sistemos įdiegimą per metus įmonėje buvo inicijuota apie 2000 pirkimų, o kiekvieno pirkimo patvirtinimas truko iki 6 dienų. Be to, įmonė neturėjo įrankio, kuriuo būtų galėjusi rinkti statistiką apie patvirtintus ar atmestus pirkimus.

 

Įdiegus sistemą ir besiplečiant verslui, pirkimų apdorojimas pagreitėjo net 2,5 karto, kiekvieno jų patvirtinimas sutrumpėjo. Kiekvieno pirkimo inicijavimo ir dokumentų pateikimo procedūra sutrumpėjo vidutiniškai 20 minučių. Apie 15 proc. pirkimų buvo sustabdyti arba patikslinti, o tai leido sutaupyti apie 10 proc. biudžeto.

 

Sėkmingo verslo sprendimai

Kiekvienas daro tai, ką moka geriausiai. Bendrovės „Tiny Solutions“ sistemų diegėjai savo darbe remiasi požiūriu, kad visada galima surasti sprendimus, su kuriais verslas taps produktyvesniu, efektyvesniu ir pelningesniu. Tai gali būti ne tik standartiniai programinės įrangos sprendimai, bet ir pritaikyta individualiam užsakovo poreikiui programinė įranga, visiškai specializuota įranga ar automatikos projektas.

 

 

Dažniausiai užsakovams diegiami tokie automatizavimo procesai, kaip gamybos valdymo sistema (čia ir pardavimo pasiūlymai, ir užsakymų bei sąskaitų faktūrų tvarkymas, ir gamybos kontrolė bei gamyklos valdymas, pristatymo planavimas ir valdymas, ataskaitų ir duomenų eksportas, ir kokybės kontrolė), leidimų kontrolės, identifikavimo ir pirkimų valdymo sistemos.

 

Bet tai dar ne viskas. Autoparką turinčiam verslui labai pasiteisina transporto kontrolės ir valdymo sistema (darbo laikas, pristatymo trukmės ir automobilių reisų planavimas; sekimas per GPS; perskirstymas, užsakymų duomenys; automatinis darbo užmokesčio skaičiavimas; mobili programėlė vairuotojams). Įvairiems gamybos ir techonologiniams procesams pramonės įmonėse siūlomos ir diegiamos individualizuotos sistemos, kuriomis stebimi ir valdomi darbo našumui, procesų efektyvumui, kokybei ir taupymui įtakos turintys gamybos parametrai.

 

 

 

UAB „Tiny Solutions“

Tel. +370 685 82999

El. p. info@tinysolutions.eu

www.tinysolutions.eu

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite