Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

"Ekstra projektai": puikūs langai, kokybiška statyba

   2012-03-23

Kauno UAB „Ekstra projektai“ – įmonė, kuri specializuojasi atlikti įvairius statybos darbus. Įmonė taip pat siūlo itin kokybiškus plastikinius langus.

Didelė statybos darbų patirtis
UAB „Ekstra projektai“ – statybos įmonė su 12 metų patirtimi. Kvalifikuoti Įmonės statybininkai yra pastatę ne vieną namą. Įmonė, turinti kelias statybininkų brigadas, yra pajėgi pati atlikti visus statybos darbus, ji niekada nesamdo subrangovų. 
Individualūs namai, garažai, pagalbiniai pastatai, įvairūs priestatai – visai tai Jums gali pastatyti „Ekstra projektai“. Viską – nuo pastato pamatų iki stogo. Norite pastato iš rąstų, blokelių ar plytų? Įmonė gali padėti bet kuriuo iš šių atvejų.
Žiemą, kai statybos darbų apimtys šiek tiek sulėtėja, „Ekstra projektų“ darbuotojai daugiau  dėmesio gali skirti remonto darbams. Būtent šaltuoju sezonu būna populiarūs įvairūs santechnikos darbai – stovų ar vamzdynų keitimas, taip pat elektros darbai, butų remontas.
Įmonė užsiima ir stogų bei fasadų šiltinimu, tveria tvoras, betonuoja, mūrija. „Ekstra projektai“ imasi ir individualių užsakovų, ir komercinių objektų statybos darbų.

Siūlo išskirtinius langus
Ekstra projektai“ šiuo metu siūlo naujovę – itin aukštos kokybės langus, pritaikytus naujos statybos individualiems gyvenamiesiems namas. Tai Vokietijos koncerno „Veka Alphaline“ plastikiniai langai, kurie pasižymi išskirtiniais kokybės rodikliais. Jų profilio storis siekia 9 centimetrus, kai standartinis langų profilio storis būna 7 centimetrai. Į šiuos langus dedamas trijų stiklų paketas, jų šilumos perdavimo koeficientas U lygus 0.9 W/m2 K. Vidutiniškas analogiškas kitų langų rodiklis siekia 0,5-0,6. Šių langų profilyje vietoj įprastinių keturių kamerų yra  šešios. Langams ypatingo tvirtumo suteikia 1,5 milimetro cinkuoto plieno profilis, kurio pjūvis yra pilno keturkampio formos. Įprastiniuose languose to profilio pjūvis yra nepilno keturkampio formos, akivaizdu, kad jis ne toks tvirtas.  Languose taip pat yra trys eilės sandarinimo tarpinių vietoj įprastinių dviejų eilių.
Bendras langų stiklų storis „Veka Alphaline“ languose siekia 44 milimetrus vietoj standartinių 24 milimetrų. Du iš stiklų būna selektyviniai – praleidžiantys šilumą tik iš išorės į vidų, bet ne atvirkščiai.
Pasak „Ekstra projektų“ specialistų, „Veka Alphaline“ langai šiuo metu yra patys geriausi Lietuvos rinkoje, o jų kainos ir kokybės santykis yra racionalus.
Šie langai paprastai netinka daugiabučiams namams, nes jų profiliai per stori. 
Daugiabučiams namams „Ekstra projektai“ siūlo „Aluplast Ideal 7000 Round Line“ langus. Tai naujo dizaino langai apvaliais profilių kraštais – juose nėra aštrių kampų. Šie langai siūlomi įvairių modifikacijų – 5-6 kamerų, 2-3 stiklų. Jų šilumos perdavimo koeficientas siekia 0,7W/m2 K.
Daugiabučiams skirti „Aluplast“ langai gali būti pačių įvairiausių spalvų – tai gali būti net įvairių medienos rūšių ar akmens imitacija. Jie siūlomos su įvairiausiomis papildomomis funkcijomis – tokiomis kaip mikroventiliacija ir pan.
„Ekstra projektai“ taip pat siūlo įstiklinti balkonus, tam gali būti naudojamas arba plastikas, arba aliuminis. Užsisakius įmonėje balkono stiklinimo paslaugą, suteikiama nuolaida apskardinimo, šiltinimo ir visiems kitiems darbams.
Įmonė taip pat prekiauja šarvo durimis, jas įstato.

UAB „Ekstra projektai“
Savanorių pr. 287-316, Kaunas
Tel.: 8 37 332247
Mob. 8 607 84480
ekstraprojektai@gmail.com
www.ekstra-projektai.lt – statyba
www.ekstraprojektai.lt – langai
www.ekstraprojektai.eu – apdailos darbai

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 30 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite