Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Ekstremalūs pokyčiai su IĮ „Grovela”

   2006-08-16

Pakeisti savo išvaizdą galima per penkias minutes. Tam nereikės išeikvoti didelių pastangų ar ištverti sudėtingų procedūrų. Kaip tai padaryti? Pakeiskite savo išvaizdą apsilankę prekybos miestelio „Urmas” raudoname pasaže pirmoje salėje esančioje IĮ „Grovela”. Čia rasite gausybę aksesuarų ir įvairiausių priemonių pakeisti plaukų spalvą, ilgį, tankumą. Tresai, šinjonai, perukai, sruogos, kasos, plaukų papuošalai, kasyčių pynimo pluoštai... Tai tik dalis to, ką galite įsigyti IĮ „Grovela”.
Šiais metais ypač madingi tresai, prie turimų plaukų prisegami per penkias minutes. Jų pagalba greitai pakeisite plauko ilgį, šukuoseną, pagyvinsite plaukų spalvą.
Tresai-pats nesudėtingiausias plaukų priauginimo būdas. Tresus lengva prižiūrėti ir sunku atskirti nuo savųjų plaukų. Tresus galima plauti, šukuoti, fenuoti. Jiems, kaip ir perukams, šinjonams, kasoms, sruogoms, IĮ „Grovela” gali pasiūlyti visas reikiamas priežiūros priemones.
Greitus pasikeitimus garantuoja ir perukai. Ilgaplaukės per kelias akimirkas virsta trumpaplaukėmis, o trumpaplaukės gali puikuotis vešliais ilgais plaukais.
IĮ „Grovela” darbuotojai patikina, kad didžioji dalis perukų pirkėjų yra aktyvų gyvenimo būdą gyvenantys ar stilingai norintys atrodyti žmonės. Perukai-tai suformuota šukuosena, su kuria visada gerai atrodysite. Perukus mėgsta į pobūvius, iškilmingas vakarienes, į įvairias šventes einantys žmonės. Užsidėjus peruką nereikia gaišti laiko kirpyklose, o šukuosena atrodys nepriekaištingai.
IĮ „Grovela” yra gausus aksesuarų pasirinkimas-papuošalų, diržų, sidabro gaminių. Tvirtinama, jog šį sezoną ypač populiarios žemės spalvos, vertinami karoliai, perlai.

Pasipuoškite su IĮ „Grovela”!

Prekybos miestelis „Urmas”,
Raudonas pasažas,
1 salė, 15 parduotuvė
Tel.: (8-37) 76 32 55, (8-676) 61861,
(8-650) 41624.Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite