Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Elektromobilių įkrovimo stotelės: kodėl verta įsigyti?

   2018-03-23

Pastaraisiais metais Lietuvoje didėja skaičius žmonių, pradedančių vis daugiau naudoti elektromobilius. Daugėjant tokių automobilių, atsiranda poreikis ir įkrovimo stotelių įrengimui, kas ne tik patogu vartotojui bei naudinga aplinkai, bet ir sutaupo nemažai pinigų.

Panaudojimas

Įmonės „Elektrošuolis“ direktorius Vaidas Katilius pastebėjo, jog Vokietija nuo 2030, Prancūzija nuo 2035 metų ketina šalyje uždrausti naudoti dyzelinu ir benzinu varomus automobilius. Taip pat,  Norvegijoje siekiama orą teršiančių vidaus degimo variklių atsisakyti jau po 7 metų. Įmonės direktorius teigia, jog atsižvelgiant į užsienio rinką bei didėjantį elektromobilių kiekį Lietuvoje, metų bėgyje turėtų vykti permainos ir mūsų šalyje  -numatoma elektromobilių plėtra. Dabartinė problema – Lietuvoje nėra sukurta įkrovos stotelių infrastruktūra, o elektros tinklai nėra adaptuoti naujiems poreikiams. Dėl šios priežasties įmonė „Elektrošuolis“ išsikėlė tikslą: suteikti galimybę vartotojams pasikrauti elektromobilį kiekvienam prieinamoje vietoje ir reikiamu metu. Štai, kodėl įmonė pasiruošusi įrengti elektromobilių įkrovimo stoteles įvairiose, vartotojams pasiekiamose vietose - parduotuvių, įmonių, daugiabučių gyvenamųjų namų automobilių stovėjimo aikštelėse ir kt. Taip pat, statistikos duomenimis, įkrovus elektromobilį stotelėje galima nuvažiuoti 100 km ir tai kainuos tik nuo 1,5 iki 2 eurų. Ši statistika įrodo, kad elektromobiliu važiuoti yra pigiau, nei iškastiniu kuru varomomis mašinomis. Taigi, naudojant stoteles lengva įkrauti elektromobilį patogioje vietoje bei sutaupyti.

Įrengimas

Elektromobilių įkrovos stotelės yra 3 tipų. Pirmas, greitos įkrovos, galingiausias (galia virš 50 kilovatų)  - yra brangiausias. Nepaisant fakto, jog elektromobilių baterijų įkrovimo laikas priklauso nuo begalės aplinkybių, (lauko temperatūros, elektros instaliacijos, įkrovimo stotelės būklės, baterijos talpos, esamo įkrovimo lygio, kt.) tokia stotele vidutiniškai galima įkrauti elektromobilį per pusvalandį. Greitojo įkrovimo stotelė yra privilegija vairuotojams, kurie taupo savo laiką ir nori greičiau pasiekti kelionės tikslą. Antrasis, pats populiariausias įkrovimo stotelės tipas- vidutinės įkrovos (galia siekia nuo 22 iki 50 kilovatų, o elektromobilis įkraunamas per 1-2 valandas). Vairuotojai naudoja tokias elektromobilio įkrovimo stoteles mieste: šalia darboviečių, prekybos centrų, mokamose stovėjimo aikštelėse ir kt. Trečias tipas - mažos galios (3,5 iki 22 kilovatų) elektromobilių įkrovimo stotelės. Toks krovimas, priklausomai nuo baterijų talpos, užtrunka nuo 8 iki 12 valandų, tai reiškia, jog geriausia automobilį įkrauti per naktį ar atvykus į darbovietę- pasikrauti darbo metu. Šis įkrovimo būdas tinkamas visiems elektra varomiems automobiliams.

Įmonė „Elektrošuolis“ specializuojasi mažosios bei vidutinės galios elektromobilių įkrovimo stotelių diegime ir tvirtina, jog  laikui bėgant, didėjant elektromobilių skaičiui Lietuvoje, toks modelis taps paklausiausias. Šiuo metu vyraujanti problema – nėra galimybės įkrauti elektromobilius daugiabučiuose gyvenantiems vartotojams: kiemuose, šalia namų nėra įkrovos vietų. Dėl šios priežasties įmonė „Elektrošuolis“ siūlo sprendimus įrengiant įkrovos stoteles ant/šalia gatvių apšvietimo stulpų – taip optimaliai išnaudojant jau esamą elektros tinklų infrastruktūrą bei apkrovą.

Įmonė, atsižvelgdama į kliento poreikius, ne tik įrengia įkrovimo stoteles, bet ir atlieka kitus infrastruktūros paruošimo darbus bei

„priduoda“ eksploatacijai. „Mes paruošiame ir suderiname projektus, atliekame visus numatytus darbus „iki rakto“ – klientui nereikia rūpintis pačiam“,-  teigia įmonės direktorius. Atlikus paruošiamuosius darbus, elektromobilių įkrovimo stotelę įmonės specialistai gali instaliuoti ir paruošti eksploatacijai per 2 valandas.   Lietuvoje, didėjant elektra varomų automobilių, daugėja ir panašaus profilio kaip „Elektrošuolis“ įmonių. Įmonės pranašumas yra geriausia produkto-sprendimo kaina galutiniam vartotojui. „Mes elektromobilių įkrovimo stotelių negaminame- jas įsigyjame iš geriausių Europos gamintojų. Kadangi užsienyje įkrovimo stotelės gaminamos masiškai, vieneto kaina yra mažesnė, negu Lietuvoje mažais kiekiais gaminamų įrenginių. Todėl esame optimalus pasirinkimas Lietuvos elektromobilių vairuotojams“ – teigia įmonės direktorius. Įmonės „Elektrošuolis“ įrengiamų stotelių privalumas ne tik gera kaina ar greitas įrengimas, bet ir aukšta gaminių kokybė bei patikimumas. Gaminiai sertifikuoti pagal EU standartus ir reikalavimus. Elektromobilių įkrovimo įrenginiai yra ergonomiški, atsparūs įvairioms oro sąlygoms, elektros srovės svyravimams, maksimaliai apsaugoti nuo vandalizmo aktų.

Atsižvelgiant į elektromobilių skaičiaus didėjimą Lietuvoje, tikėtina, kad įkrovimo stotelės artimoje ateityje taps svarbus atributas kiekvieno vairuotojo gyvenime – panašiai kaip dabar naudojamos degalinės, tik arčiau namų, darbo ar pramogų vietos.


UAB „Elektrošuolis“ 
Chemijos g. 23, Kaunas
Tel. +370 606 56347
El. p. info@elektrosuolis.lt
www.elektrosuolis.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite