Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Elektroninė cigaretė – pigiau ir sveikiau negu tikra

   2013-12-17

Rūkymas pavojingas sveikatai – tai žinome visi. Be to, pastaraisiais metais jis smarkiai smogia ir per kišenę – cigaretės brangsta sparčiai. Rūkyti mesti ne tik sunku, kartais paprasčiausiai nesinori atsisakyti malonumo. Nenuostabu, kad vis populiaresnės ėmė darytis elektroninės cigaretės.
Elektroninė cigaretė – rūkymą imituoti leidžiantis prietaisas. Ji užpildoma nikotino turinčiu skysčiu. Prietaise esanti baterija kaitina specialią spiralę, o ši garina skystį. Išsiskiria garai, kurie vizualiai yra panašūs į  cigarečių dūmus, bet neturi tų dūmų žalingo poveikio nei pačiam rūkančiajam, nei aplinkiniams. Esama elektroninių cigarečių modelių, kurios net vizualiai panašios į tikrą cigaretę. Traukiant dūmą, net užsižiebia „liepsnelė“, visai panaši į tikros cigaretės. „Dūmų kvapą galima pasirinkti užpildant elektroninę cigaretę tam tikra skysčio atmaina, - pasakoja Edvinas Izokaitis, UAB „Ecodumas“  direktorius. – Elektroninės cigaretės garuose yra nikotino - galima rinktis skystį su skirtinga nikotino koncentracija. Bet garuose nėra nei pėdsako tų kenksmingų dervų ir smalkių, kurios nusėda tikras cigaretes rūkančiųjų plaučiuose. Akivaizdu, kad elektronines cigaretes rūkyti tikrai mažiau kenksminga negu tikras. O kokio nors kenksmingo pačių elektroninių cigarečių poveikio dar niekas nėra įrodęs.“ UAB „Ecodumas“ yra viena pirmųjų specializuota Lietuvos įmonė, prekiaujanti elektroninėmis cigaretėmis. Įmonė pradėjo veiklą nuo prekybos interneto svetainėje. Dabar tokiomis cigaretėmis prekiaujama dar ir dviejose Kaune esančiose parduotuvėse bei neseniai  atidarytose parduotuvėse Vilniuje bei Klaipėdoje. Įmonė turi ir tris parduotuves Minske. „Esama pačių įvairiausių elektroninių cigarečių modelių, - pasakoja įmonės vadovas. – Paprastai jos labiausiai skiriasi dizainu, gali būti skirtingo dydžio, galima įsitaisyti tokią, kuri savo forma primena pypkę. Rūkyti elektronines cigaretes yra gerokai pigiau nei paprastas. Standartinio modelio elektroninės cigaretės komplektas kainuoja apie 150 litų, skysčio buteliuko kaina – apie 10 litų. Vieno buteliuko, priklausomai nuo naudojamos cigaretės, užtenka maždaug tiek kartų, kaip rūkant  5-6 įprastinių cigarečių pakelius“. „Ecodumas“ prekiauja Kinijoje ir Vokietijoje gamintomis elektroninėmis cigaretėmis. Gamintos Vokietijoje yra gerokai brangesnės, bet pasižymi aukšta kokybe. Kinijoje esama paties įvairiausio lygio gamintojų. „Ecodumo“ specialistams tenka įdėti nemažai darbo atsirenkant tiekėjus Kinijoje, bet įmonė gali pasiūlyti pakankamai kokybiškus gaminius ir iš šios šalies. „Nereikia tikėtis, kad pirkus pačią pigiausią turguje siūlomą elektroninę cigaretę, įsigysite kokybišką daiktą, kuris veiks be priekaištų“, - sako pašnekovas. Pasak įmonės vadovo, elektroninės cigaretės populiariausios tarp vyresnių kaip 30 metų žmonių, jau gerai įsisąmoninusių įprastinio rūkymo žalą sveikatai ir piniginei. Daug pirkėjų suvilioja elektroninėmis cigaretėmis jas anksčiau įsigiję bendradarbiai – tada ateina daug pirkėjų iš tos pačios darbovietės. „Mesti rūkyti elektronines cigaretes kur kas paprasčiau negu įprastines, - pasakoja pašnekovas. – Juk galima laipsniškai mažinti nikotino kiekį naudojamame skystyje.“         

     

1. Rūkyti elektronines cigaretes yra gerokai pigiau nei paprastas. Standartinio modelio elektroninės cigaretės komplektas kainuoja apie 150 litų, skysčio buteliuko kaina – apie 10 litų. Vieno buteliuko, priklausimai nuo naudojamos cigaretės, užtenka maždaug tiek kartų, kaip rūkant  5-6 įprastinių cigarečių pakelius.
2. Elektroninės cigaretės garuose yra nikotino, bet nėra nei pėdsako kenksmingų dervų ir smalkių, kuriuos nusėda tikras cigaretes rūkančiųjų plaučiuose.

Edvinas Izokaitis
UAB „Ecodumas“  direktorius
Tel. 8 685 80030
info@ecodumas.lt
www.ecodumas.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite