Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Elektroninio vairo užrakto remontas – keliskart pigiau nei pirkti naują!

   2018-10-09

Šiuolaikinės elektroninės „Mercedes Benz“ automobilių spynos, raktai ir vairo užraktai (ypač W204 ar W212 modelių, turinčių sudėtingą naujosios kartos elektroniką) gedimas daugeliui savininkų gali sukelti tikrą galvosopį. Raktas nesisuka užvedimo spynelėje? Neatsirakina vairo mechanizmas? Panašu, sugedo užvedimo raktas arba elektroninis užraktas...

Visuomet galima įsigyti naują užraktą iš oficialaus gamintojo atstovo, tačiau tai – nepigi prabanga, prilygstanti vidutiniam Lietuvos darbo užmokesčiui. Palyginti su 150-200 Eur kainuosiančiu užrakto remontu – skirtumas akivaizdus.

Raktai, atsitiktinai iškritę ant kieto paviršiaus, vėliau nebeatrakina automobilio vairo, nes išmanioji sistema jų nebeatpažįsta... Vairo užrakto varikliukas gali fiziškai sudilti nuo atrakinimo ir  užrakinimo ciklų kiekio arba, išsikrovus automobilio akumuliatoriui, negavęs pakankamos įtampos užraktas gali užsiblokuoti programiškai... Kaip rodo autosalonų statistika, elektroninių raktų ir vairo užraktų gedimai atsitinka dažnai. Jie keičiami, restauruojami, o kartais darbščias rankas turintys savininkai, pažiūrėję internete video, bando taisyti ir patys. Tačiau kur kas paprasčiau (o dažniausiai ir pigiau) kreiptis į specializuotą autoservisą.

„Bandydamas taisyti pats, teigia specializuoto autoserviso „Autoel“ vadovas Ruslan Sobolev, savininkas rizikuoja sugadinti pačią užrakto įtamelektroniką, o jau jos remontas vėliau kainuos keliagubai daugiau.“ „Autoel“ taiso elektroninius vairo užraktus, spynas bei raktus jau nuo 2014 m. – ne tik „Mercedes“, bet ir „Lexus“, BMW bei Volksvagen AG grupei. Per ketverius metus dirbtuvės apsiginklavo visa reikiama įranga ir visų spynos remontui reikiamų dalių atsargomis. Meistrai gali pagaminti ir suprogramuoti automobilio raktą ar suremontuoti vairo užraktą net be automobilio, tik pateikus tam tikras detales. Esant reikalui – ir pakeisti užraktą emuliatoriumi, imituojančiu elektroninį signalą, be kurio automobilis neužsiveda. Meistrai taip pat siūlo atlikti ir profilaktinį remontą, sumažinantį netikėto gedimo riziką.

 

Kaune autoserviso meistrai, esant galimybei, atvažiuoja prie automobilio ir vairo užrakto ardymu užsiima tiesiai vietoje, kad ir kliento kieme. Kitais atvejais – laukia svečių Raudondvario plente įsikūrusiose dirbtuvėse. Čia sukaupta gausi pakaitinių dalių ir raktų kolekcija – nuo seniausių iki naujausių modelių.

Elektroninių vairo užraktų remontas – siaura ir techniškai atsakinga sritis, ja Lietuvoje užsiimančių įmonių tėra vienetai. Ir „Autoel“ tarp jų žinoma kaip autoservisas, kurio techninė bazė yra viena iš geriausiai išvystytų, o įranga pakankamai pajėgi, kad galėtų aptarnauti ne tik iš viso regiono, bet ir iš visos šalies atvežamus užraktus.


“AUTOEL”
Raudondvario pl. 242E, Kaunas
Tel: 8 615 23989
El. p. autoservisas.kaunas@gmail.com
Facebook: AUTOEL.LT

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 07 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite