Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Elektros darbai nesustabdant gamybos

   2019-06-12

Sėkmingai besivystanti pramonė susiduria su įvairiais elektros ūkio iššūkiais, kuriuos dažniausiai reikia nugalėti tiesiog čia ir dabar, nė sekundei nesustabdant gamybos. Mobili profesionalų komanda, realizuojanti užsakovo viziją sunkiausiomis sąlygomis – kaip tik tai, ko trūksta, kad įmonės elektros ūkis vystytųsi neatsilikdamas nuo kasdien atsirandančių vis naujų pramonės iššūkių.

 

 

Profesionalumas, greitis ir kokybė

Vienas iš sunkiausių pramonės elektrikui keliamų reikalavimų – tai gebėjimas sėkmingai dirbti ten, kur ir sunku, ir pavojinga. Tai ‑ ir instaliaciniai darbai prie veikiančių gamybos linijų, ir virš jų, ir net šešių ar daugiau metrų aukštyje. Viskas, ko reikia gamybos įmonei, kad įrenginiai veiktų nenutrūkstamai bei prie jų galėtų būti prijungiami nauji, didinantys gamybos apimtis ir pramonės įmonės pelną. Tokiu gebėjimu nugalėti iššūkius ir galėtų būti matuojamas pramonės elektrikų profesionalumas.

 

Remdamiesi pramonės elektros instaliacijos bei remonto paslaugas teikiančios UAB „Jukata“ sėkmės istorija, galėtume paminėti ir kitas, ne mažiau svarbias elektriko savybes – tai darbų atlikimo kokybę ir greitį. Idealu, jei tokią gerų elektrikų komandą valdo bei kontroliuoja vadovas. Jis taip pat savo srities profesionalas:  ne tik išmano elektros ūkio niuansus, bet ir nenuleidžia žvilgsnio nuo bendro sistemos vaizdo bei palaiko tiesioginį ryšį su užsakovu.

 

„Jukata“ auga kartu su pramone: bendrai su užsakovu jie realiu laiku suplanuoja darbus, kad kuo operatyviau ir kokybiškiau atliktų iškilusias užduotis. Pirmojoje vietoje visuomet išlieka darbų sauga ir darbų atlikimo kokybė – greitis jau atrodo savaime suprantamas. Juk vienos gamyklos apyvarta per mėnesį gali siekti keliolika milijonų eurų, tad kiek kainuotų kad ir sekundinė prastova ar uždelsimas paleisti naują liniją? Prioritetai tampa akivaizdūs.

 

 

Mobilumas supaprastina valdymą

Bendrovės „Jukata“ branduolį sudaro atestuoti elektrikai ir inžinieriai. Įmonė turi ne tik SPSC atestatus, bet ir atitinka visus pramonės sektoriui būtinus standartus. Komanda jau ketverius metus neturi poreikio keisti savo paslaugų kainos – to ji pasiekė atsisakydama griozdiško administracinio aparato, supaprastindama užsakymo valdymo kelią bei praktikuodama ilgalaikius santykius su užsakovais.

 

Kai kiekvienas komandos narys žino užsakovo elektros bei automatikos ūkį – jų priežiūra tampa kur kas operatyvesne ir paprastesne. Telieka prie šios informacijos prijungti kasdienius pokyčius, susijusius su rekonstrukcijomis ir perplanavimais gamybiniuose cechuose. Gerai pažinodama užsakovo elektros įrangą, UAB „Jukata“ gali pasiūlyti geriausią kainos, kokybės ir operatyvumo santykį, o kartais net perskaityti užsakovo mintis ir, negaišdama jo brangaus laiko, atlikti dar daugiau nei numatyta.

 

Aukšti kokybės standartai

Kadangi toli gražu ne visi montavimo sprendimai yra standartizuoti bendruoju lygmeniu, UAB “Jukata” palaipsniui įveda savo vidinį kokybės standartą, kuriame nustato, kaip kokybiškai instaliuoti įrangą, kaip atlikti darbus bei teisingai dirbti su įvairiomis medžiagomis.

 

Gebėti padaryti tai, ko negali kiti, ir atlikti tai greitai bei kokybiškai, ‑ štai didžioji šios bendrovės sėkmės ir populiarumo tarp užsakovų paslaptis.

 

Ne tik montavimas, bet ir švara

Ne mažiau svarbu už montavimą yra ir elektros įrenginių, staklių, skirstomųjų bei automatikos skydų priežiūra, todėl bendrovė kaip komplekso dalį teikia ir elektros jėgos įrangos, automatikos skydų bei staklių automatikos priežiūros paslaugą: (mat, laiku nepašalinus kad ir plonyčio dulkių sluoksnio, atsiranda jungčių perkaitimo ar net perdegimo grėsmė, kas, savo ruožtu, gali pridaryti didelių išlaidų). Taip pat bendrovės darbuotojai atlieka 10 kV transformatorinių profilaktikos darbus bei organizuoja ir vykdo remonto darbus.

 

Tad kodėl gi pramonė?

Tam, kad pramonė galėtų sėkmingai veikti ir gauti pelną, jai neturi kliudyti tokia smulkmena, kaip nesklandumai su elektros įranga. Todėl kiekviena gamybos elektros paslaugas tiekianti įmonė turėtų būti tiesiogiai suinteresuota, kad pramonė klestėtų ir veiktų nesustodama. Juk, jei pramonė neturės pelno, jai nereikės ir elektrikų. O, tobulėjant užsakovui, kartu tobulėja ir elektrikai – tampa vis geresniais ir vis labiau vertinamais profesionalais.

 

Tokia sinergija, vertinga abiems pusėms, gamyboje vyksta nenutrūkstamai, realiu laiku modeliuojant ir projektuojant, kai užsakovui net nereikia fiziškai būti objekte – visi darbai aptariami pasinaudojant mobiliojo ryšio priemonėmis. Tokiu būdu, organizavus visus darbus taip, kad gamyba veiktų kuo sklandžiau ir nė viena brangi jos sekundė nenueitų veltui, ir pasiekiama sėkmė bei pripažinimas.

 

 

 

UAB „JUKATA“

Vadovas Tomas Uldinskas

Piliakalnio g. 3, Kaunas

Tel. +370 644 05449

El. p. info@jukata.lt

www.jukata.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 27 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite