Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Elektros įrangos testavimas ir kalibravimas – naujoje modernioje laboratorijoje

   2017-05-12

 UAB „Elintos matavimo sistemos“ atlieka aukštos ir žemos kintamos ir nuolatinės srovės įtampos šaltinių remontą, patikrinimą ir kalibravimą. Naujai įrengtoje laboratorijoje tikrinama ir matuojama prietaiso generuojama įtampa, yra galimybė patikrinti iki 100 kV įtampą generuojančius prietaisus, o pasinaudojus esamomis apkrovomis - imituoti situacijas su realiomis matavimo sąlygomis.Naujojoje laboratorijoje
galima pamatuoti aukštos įtampos šaltinių nuotėkio sroves, patikrinti ir sukalibruoti maitinimo šaltiniuose integruotus nuotėkio srovių matuoklius, nustatyti labai žemo dažnio šaltinių generuojamų signalų formas. Tai yra svarbu, jei įranga naudojama atliekant kabelių diagnostiką, dalinių išlydžių ar kitus tikslumo reikalaujančius matavimus. Jeigu po remonto prietaisui reikalingas kalibravimas, jį atlieka kvalifikuoti serviso specialistai. Visa UAB „Elintos matavimo sistemos“ naudojama įranga yra sukalibruota, o teikiamų paslaugų kokybė nenusileidžia tai, kurią suteiktų įrangos gamintojai.

Servise yra galimybė tikrinti, remontuoti ir kalibruoti tiek nešiojamus prietaisus, tiek stacionariai sumontuotus automobiliuose – jų nereikia išmontuoti ir išimti, automobilis su įranga gali tiesiog įvažiuoti į laboratoriją. Naujoji UAB „Elintos matavimo sistemos“ laboratorija – tai galimybė sutaupyti daug brangaus laiko. Kadangi įrangos nebereikės siųsti į kitas šalis, sutaupoma ir pinigų, o laikas, kurį prietaisas praleistų transportuojant, gali būti išnaudotas matavimams ar bandymams.

Operatyvumas,
ir patikimumas šiuo atveju yra didžiausia vertybė. Dėl to šio serviso paslaugomis naudojasi įmonės, aptarnaujančios elektros tinklus. Spartus UAB „Elintos matavimo sistemų“ serviso darbas užtikrina mažesnes išlaidas ir minimalias brangių prietaisų prastovas.

UAB „Elintos matavimo sistemos“ turi sukaupusi didžiulę darbo patirtį. Pagrindinė jos veiklos kryptis –matavimo prietaisų ir įrangos, derinimo sistemų, bandymų įrenginių, maitinimo šaltinių tiekimas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, konsultavimas. Taip pat daugiametę patirtį turintis servisas.

 

 

UAB „ELINTOS MATAVIMO SISTEMOS“
Terminalo g. 3, Biruliškių k.
Karmėlavos sen.
Kauno rajonas (Kauno LEZ)
Tel. (8~37) 45 27 90
Faks. (8~37) 35 01 35
Mobiliojo ryšio tel. (8~698) 8 77 94
El. paštas: info@elintosms.lt
www.elintosms.lt
www.termovizija.lt

 

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite