Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Elektros įrengimas reikalauja profesionalių žinių

   2020-03-18

Augantys Europos Sąjungos elektros instaliacijų standartai kelia vis didėjančius reikalavimus darbus atliekančių meistrų kvalifikacijai, ir rinkoje natūralios atrankos būdu išlieka tik stipriausia. Kaune įsikūrusi bendrovė „Inpromus“ siūlo savo klientams elektros projektavimo, montavimo, paleidimo ir derinimo darbų paslaugas. Bendrovės elektros instaliacijų ir sistemų specialistai turi visus būtinius įgūdžius, praktinę patirtį ir profesines kompetencijas, leidžiančias užtikrinti saugų, patikimą ir kokybišką darbą. 

 

 

Gatvių apšvietimas

Kaune ir jo rajone šiemet įrengiama daug naujų gatvių, be to, startuoja ir gatvių infrastruktūros modernizavimo projektas, kurio metu bus modernizuojamas bei tobulinamas jau esamas gatvių apšvietimas. Kartu su stambiomis statybos bendrovėmis šiame projekte dalyvauja ir UAB „Inpromus“. „Gatvių apšvietimo montavimo ir modernizavimo darbams pastaraisiais metais skyrėme labai daug dėmesio, – pasakoja jos vadovas Rimantas Kecorius. – Net perkvalifikavome dalį personalo, kad galėtume padengti išaugusį tokio profilio paslaugų poreikį.“

 

Patirtis rodo, kad gatvių apšvietimo darbai reikalauja ne tik aukštos kvalifikacijos ir kruopštumo, bet ir nuolatinio bendradarbiavimo su kitų darbų specialistais. Efektyvumo pavyko pasiekti planuojant darbus taip, kad jie būtų atlikti per minimalų laiką, nesukeliant trikdžių nei sau, nei kaimynystėje dirbančioms komandoms. „Viską tinkamai sudėliojus ir suplanavus, problemos išsisprendžia, o rezultatas džiugina, – teigia R. Kecorius. – Dirbdami su didelėmis bendrovėmis, galime didžiuotis ne viena nauja Kauno gatve, kurioje mūsų rankomis buvo sumontuotas apšvietimas.“

 

 

Parkų apšvietimo įranga

Miestų savivaldybės daug investuoja ne tik į gatvių bei jų apšvietimo modernizavimą, bet ir į parkus. Šiuo metu bendrovė sėkmingai dalyvauja modernizuojant kelis tokius parkus – Kėdainiuose, Širvintose ir Ukmergėje – įgyvendindama elektrotechninę projektų dalį. Tai ne tik elektros įrangos montavimas, bet ir sudėtingi žemės darbai, kai, nepažeidžiant esamos infrastruktūros, reikia paruošti tranšėjas saugiam ir kokybiškam elektros komunikacijų tiesimui. „Džiaugiamės galintys prisidėti prie miestų žaliųjų zonų atgaivinimo, – pasakoja bendrovės vadovas, – juk kaip tik apšvietimas yra vienas pagrindinių kiekvieno parko akcentų, sukuriantis jų išskirtinę atmosferą.“

 

Šiuolaikinių parkų apšvietimas, montuojamas UAB „Inpromus“ meistrų, neapsiriboja vien tik klasikiniais parkų šviestuvais. Į klasikines parkų schemas integruojami ir modernūs. Tokie užmojai sėkmingai įgyvendinami tik glaudžiai bendradarbiaujant su visais projekto rangovais. Gaunamos sinergijos rezultate parkų lankytojai gali džiaugtis jaukiu, kokybiškai įrengtu bei šiuolaikišku apšvietimu, įrengtu UAB „Inpromus“ komandos profesionalų.

 

Nebūna statybų be elektros tinklų montavimo

Svarbų vaidmenį tarp įvairiausių statybose būtinų elektros įrangos ir komunikacijų montavimo darbų užima lauko inžinierinių tinklų darbai. Bendrovės meistrai statybvietėse kloja iki 10 kV įtampos kabelių linijas, montuoja bei pajungia kabelių spintas, montuoja 0,4–10 kV įtampos galines ir jungiamąsias movas bei modulinius transformatorius, uždaruoju būdu įrengia komunikacijų perėjimus po keliais ar statiniais. Yra galimybė ir apsaugoti arba iškelti įvairias įgilintas į sklypą komunikacijas.

 

Kiekvienai statybų įmonei svarbu pasirinkti tinkamus specializuotų darbų rangovus, kurie jiems pavestus darbus atliktų laiku ir kokybiškai, derindami projektinius sprendinius su užsakovu. Bendrovės komandoje dirba tik kompetentingi bei kvalifikuoti darbuotojai, užduotis jie atlieka profesionaliai ir atsakingai, tiksliai išsiaiškinę visus kliento poreikius ir juos įgyvendinę maksimaliai kokybiškai, minimaliomis laiko sąnaudomis. Šitaip dirbant ir rangovo, ir subrangovo vaidmenyje, buvo sėkmingai įgyvendinta ne viena elektrotechninė statybos projekto dalis. 

 

 

Garantuota atliktų darbų kokybė

Dažnai dirbant su stambiais užsakovais bei bendradarbiaujant su didžiausiomis Lietuvoje elektros montavimo įmonėmis, sukurtas ir atnaujinamas įrangos ir technikos parkas. Bendrovė nuolat investuoja į savo darbuotojų tobulinimąsi bei kvalifikacijos kėlimą, o šie dirba vadovaudamiesi visais Europoje taikomais elektros instaliacijų ir sistemų standartais bei elektros darbų praktika. Užtikrindami atliekamų darbų kokybę ir ilgaamžiškumą, atlikę elektros tinklų ir sistemų darbus, jie suteikia jiems garantiją, nustatomą pagal projekto specifikacijas, panaudotas medžiagas ir kitus faktorius. Visa bendrovės veikla yra apdrausta civilinės atsakomybės draudimu.

 

Ir dar daug kitų paslaugų

Be išvardytų, bendrovė teikia ir gatvių apšvietimo tinklo įrengimo bei priežiūros paslaugas. Pastatų viduje, bendrovės meistrai montuoja elektros instaliaciją, apšvietimo sistemas, priešgaisrinę ir apsauginę specializaciją, įžeminimo įrenginius ir pramoninius šviestuvus. Be to, atlieka įžeminimo paslaugas šalia elektros tiekimo linijų įrengtoms metalinėms tvoroms ir aptvarams.

 

Bendrovės specialistai yra atestuoti atlikti ir periodinius elektrinių parametrų (varžų) matavimus: kabelinių linijų izoliacijos varžų, įžeminimo įrenginių (įžemintuvų) įžeminimo varžų, įžeminimo įrenginių kontaktinių jungčių pereinamųjų varžų matavimus, trumpojo jungimo srovių matavimus ir skirtuminės srovės apsaugų (srovės nuotėkio relių) tikrinimus.

 

Į atestuotus UAB „Inpromus“ specialistus dažnai dėl prijungimo kreipiasi nauji Elektros skirstymo operatoriaus ESO klientai. Bendrovė taip pat montuoja laikinųjų statybinių elektros energijos įvadus bei įžeminimo įrenginius, matuoja varžas objektuose bei didina elektros energijos įvado galią.

 

 

 

UAB „INPROMUS“

Ateities pl. 31, Kaunas

Tel.  +370 655 94356

El. p. rimantas@inpromus.lt

www.inpromus.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite