Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Elektros tinklo kokybės analizatoriai

   2017-05-12

 

 

Pagal Europos sąjungoje ir Lietuvoje galiojančius standartus elektros tinklo kokybės analizatoriai  yra skirstomi į 3 tikslumas klases – A, S ir B. Dažniausiai pramonėje yra naudojami A ir S klasės prietaisai, kurie naudojami dvejose pagrindinėse srityse: tinklo sutrikimų paieška - anomalijų registravimas ir elektros energijos suvartojimo apskaita.

Tais atvejais, kai galima įtarti, jog elektros tinkle esama problemų (net teisingai eksploatuojama įranga genda, išsijunginėja ar veikia netinkamai), rekomenduojama rinktis A klasės analizatorius. Šie prietaisai pasižymi itin dideliu tikslumu, todėl tinkamesni norint nustatyti trikdžius, esančius elektros tinkle, ir išsiaiškinti jų priežastis, bei imtis atitinkamų veiksmų. Remiantis gautais duomenimis taip pat galima kelti pretenzijas elektros energijos tiekėjui, jei tiekiamos elektros kokybė neatitinka nustatytų reikalavimų. S tikslumo klasės analizatoriai taip pat gali būti naudojami trikdžių nustatymui, tačiau duomenys bus tinkami tik savikontrolei, nes pagal galiojantį Europos Sąjungos standartą jų tikslumas yra nepakankamas.

 

Elektros energijos apskaitos tikslais tinka tiek A, tiek S tikslumo analizatoriai, tačiau dažniausiai naudojami S klasės dėl patrauklesnės kai nos. Skirtingai nei paprasti skaitikliai, jie leidžia stebėti įvairius elektros tinklo parametrus bei jų kitimą paros, savaitės ar mėnesio bėgyje. Išanalizavus gautus duomenis, galima racionaliau išnaudoti energijos resursus bei optimizuoti procesus. Tarkim, galima įvertinti dienos ir nakties elektros naudojimo skirtumą, stebėti skirtingų  darbuotojų pamainų darbo efektyvumą, įrenginių apkrautumą ir juos išlyginus pasirinkti tinkamiausią energijos vartojimo planą.


UAB „Elintos matavimo sistemos“ šioje srityje dirba jau daugiau nei du dešimtmečius. Kvalifikuoti specialistai ne tik padės išsirinkti tinkamiausią prietaisą, tačiau ir jį sumontuos, suteiks reikiamas konsultacijas ar mokymus. Įmonė teikia garantinį bei pogarantinį aptarnavimą, testavimo, kalibravimo paslaugas.

 

 

 

UAB „ELINTOS MATAVIMO SISTEMOS“
Terminalo g. 3, Biruliškių k.
Karmėlavos sen.
Kauno rajonas (Kauno LEZ)
Tel. (8~37) 45 27 90
Faks. (8~37) 35 01 35
Mobiliojo ryšio tel. (8~698) 8 77 94
El. paštas: info@elintosms.lt
www.elintosms.lt
www.termovizija.lt

 

 

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite