Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

ELUCIDA: tiems, kas nori kokybiškos pirties SVAJOKITE – o mes Jūsų svajones paversime realybe

   2010-04-29

UAB „Elucida“ jau beveik 10 metų užsiima pirčių įrengimu bei tam skirtos medienos apdirbimu. Įmonė siūlo ne tik patrauklias gamintojo kainas, platų įrangos asortimentą, bet ir metų patikrintą kokybę. Atlikdami visą apdailos paruošimo procesą - nuo rąsto supjovimo, ruošinių džiovinimo iki dailylentės obliavimo -„Elucidos“ specialistai klientui pateikia nuolatinių tikslių matmenų apdailos detales - tai leidžia ir po keleto metų be problemų susidėvėjusias detales pakeisti. Šiais laikais viską mokančių meistrų randasi vis daugiau, bet tikrai verta kreiptis į profesionalus.

Jums kilo mintis įsirengti tradicinę pirtį? Verta kuo anksčiau kreiptis pas specialistus ir aptarti savo pageidavimus, svajones, bei konkretaus objekto specifiką. „Elucidos“ specialistai pakonsultuos, suprojektuos ir įgyvendins Jūsų svajones sukurdami nepakartojamą individualaus dizaino pirtį. Pasiūlysime įvairios lietuviškos medienos apdailą ir gultų lentas. Tam naudojama ne tik liepa, drebulė, juodalksnis, bet ir jau plačiai užsienyje bei mūsuose paplitusios egzotiškos medienos rūšys – „abachi“ iš Afrikos, kanadietiškojo raudonojo kedro, cūgos, kitos pirtims tinkamos medžiagos. „Elucidos“ salonuose-parduotuvėse rasite ir visus baigiamuosius apdailos elementus, stiklines duris, įvairius pirties šviestuvus ar pirčių priedus bei vantas. NAUJOVĖ – atkaitintos dailylentės arba gultų lentos ir apdailos elementai pirtims.

Dėmesio – UAB „Elucida“ yra vienintelis žymaus pirčių įrangos gamintojo „SAWO FINLAND“ atstovas Lietuvoje. Pasiūlysime ypatingai geras kainas ir didelę krosnelių bei priedų pirtims įvairovę. Ilgametis bendradarbiavimas su didžiausiais Suomijos pirčių įrangos gamintojais „Harvia“, „Narvi“, „Tatpar“, „Saunatec“ leidžia parinkti konkrečiam atvejui labiausiai tinkamą ir kliento pageidavimus tenkinantį kaitinimo įrangos variantą. Kombinuotoms pirtims turime įvairių standartinių arba individualiai pritaikomų kaitinimo įrangos komplektų.

Infraraudonųjų spindulių  pirtis galima įrengti net standartiniame bute, jų plotas – nuo 1 kvadratinio metro. Jei netiks standartinė nedidelės kainos užsienyje gaminta pirtis, įrengsime infraraudonųjų spindulių pirtį  atsižvelgdami į vietos sąlygas ir kliento pageidavimus.

Turkiškos pirtys – dar viena UAB „Elucida“ veiklos sritis. Taikydami reikiamą karščio ir garo santykį įrengsime bet kurio tipo rytietišką pirtį: lakoniumą, kaldariumą, tepidariumą ar hamamą. Pasiūlysime įvairių gamintojų garo įrangą, derindami ją su oro ar paviršių kaitinimo aparatūromis sukursime ypatingos tam tikros  pirties klimatus su egzotiškais ir vietinės kilmės aromatais. Naudojant įvairias apdailos variacijas (plytelės, mozaikinės plytelės, marmuras ir kiti dekoratyviniai akmenys)  šeimininkų, dizainerių ir „Elucidos“ specialistų bendromis pastangomis sukursime nepakartojamą pirtį.

Ir dar liko erdvės svajonėms! Nepamirštamą įspūdį galima sukurti panaudojant dekoratyvinį apšvietimą. Daug galimybių suteikia dekoratyvinis LED ar šviesolaidinių sistemų panaudojimas. Ir tik tikras pirčių specialistas žino ir teisingai gali pritaikyti šias sistemas.

Elucida laukia Jūsų svajonių!

 

UAB „Elucida“,Kaune: Draugystės g. 19

Tel.: 8 657 61711, 8 657 58133

www.elucida.lt , info@elucida.lt

Vilniuje: Verkių g. 29, tel 8 657 50074

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 08 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite