Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Emulsiniai dažai, kurie dažant nelaša

   2016-04-07

Dažant varvantys nuo teptuko dažų lašai sukuria daug nepatogumų: dažytojui dirbti kebliau, jis gaišta daugiau laiko. Be to, daugiau pavojaus ištepti darbo vietoje esančius paviršius. Esama dažų, kurie gaminami taip, kad dažant mažiau lašėtų.
Lenkijos dažų gamykla „FFiL Sniežka“ gamina vidaus apdailai skirtus dažus naudodamasi savo sukurta Compact Comfort System (CCS) sistema.
„Tai klampumą didinančių komponentų sistema, -pasakoja Mindaugas Vaicekauskas, UAB „Savingė“, prekiaujančios šiais dažais, direktorius. – Toji sistema mažina lašėjimą dažymo metu. Tai leidžia vienu šūviu nušauti du zuikius – ir didina darbo komfortą, ir gerina padengimo kokybę“.
Šie dažai – tai minėtos gamyklos 2015 metų naujiena, jie vadinasi „Sniežka Modern White“. Tai lateksiniai matiniai sniego baltumo dažai, skirti vidaus apdailai. Jie yra ypač atsparūs plovimui.
„Tai vidutinės klasės dažai, kurie pasižymi labai geru kainos ir kokybės santykiu, - pasakoja įmonės vadovas. – „FFiL Sniežka“ įmonė yra gerai užsirekomendavęs gamintojas, kurio produktų daug parduodama Lietuvos rinkoje.“
Rišiklis lateksiniuose dažuose - kietos, panašios į plastiką, vandenyje ištirpusios mikroskopinės dalelės, šitas tirpalas dažų pramonėje vadinamas lateksu. Lateksiniai dažai susideda iš pigmentų ir rišiklio tirpalo, kai kurių priedų ir užpildo - vandens.
Lateksinių dažų plėvelė formuojasi tada, kai dažai užnešami ant paviršiaus ir pradeda garuoti vanduo. Šito proceso metu pigmentų ir rišiklio dalelės artėja ir galiausiai, visai išgaravus skysčiui, rišiklio pagalba visos dalelės susijungia į tvirtą, vientisą plėvelę. Plėvelės formavimosi procesas sukuria tokias savybes, kaip atsparumą drėgmei ar oro sąlygų poveikiui. Lateksinių dažų plėvelė turi mikroskopines poras, dėl ko gali "kvėpuoti", t.y. praleisti dangos viduje susidariusius garus. Dėl tokios savybės, lateksiniai dažai pranašesni už aliejinius, kurių plėvelė susiformuoja žymiai tampresnė ir gali pūslėtis uždažius drėgnus medinius ar tinkuotus paviršius.
UAB “Savingė” įkurta 1991 metais Kaišiadoryse. Pagrindinės įmonės veiklos rūšys - didmeninė ir mažmeninė prekyba ūkinėmis prekėmis, rankinio darbo ir elektros įrankiais, statybinėmis ir cheminėmis medžiagomis, taip pat skiediklių, tirpiklių, automobilinės chemijos gamyba.

1. Dažų gamykla „FFiL Sniežka“ gamina vidaus apdailai skirtus dažus naudodamasi savo sukurta Compact Comfort System (CCS) sistema. Tai klampumą didinančių komponentų sistema, ji mažina lašėjimą dažymo metu. Tai leidžia vienu šūviu nušauti du zuikius – ir didina darbo komfortą, ir gerina padengimo kokybę.
2. Šie dažai – tai „FFiL Sniežka“ gamyklos 2015 metų naujiena, jie vadinasi „Sniežka Modern White“. Tai lateksiniai matiniai sniego baltumo dažai, skirti vidaus apdailai. Jie yra ypač atsparūs plovimui. Tai vidutinės klasės dažai, kurie pasižymi labai geru kainos ir kokybės santykiu.

Mindaugas Vaicekauskas
UAB "Savingė" direktorius
834660011, info@savinge.lt
www.savinge.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 08 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite