Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Erzinančios duobės kelyje? Dabar, užlyginti duobes taip paprasta, kad galima ir pačiam

   2018-10-15

 

Duobės kelyje erzina kiekvieną vairuotoją – tenka manevruoti, nepavykus duobės aplenkti, kenčia automobilis, nepatenkinti būna keleiviai, lietingu metu, vandeniu ir purvu aptaškomi praeiviai. Kelininkai paprastai neatvyksta dėl poros duobių, be to, jų veiklą apriboja oro sąlygos ir metų laikai – laukiama pavasario ir sausų, saulėtų dienų. Kaip paprastai ir lengvai susitvarkyti su šia problema – nuosavuose kiemuose, privačiose teritorijose ar miesto gatvėse esančiomis duobėmis?

 

Šaltasis asfaltas – paprasta ir pigi alternatyva

Daugumai kelio duobių lyginimas asocijuojasi su karščiu, garuojančia karšto asfalto mase ir didžiuliais kelio paviršių lyginančiais volais. Šaltas asfaltas – tai medžiaga, su kuria užlyginti duobes galima paprastai ir lengvai, bet kuriuo metų laiku, net kai lyja ar spaudžia šaltis. Medžiagą naudoti paprasta - tereikia apvalyti duobės paviršių, pašalinti atplaišas ir purvą, bei supilti medžiagą į duobę. Išlyginimui, jei nėra galimybės naudotis vibroplokšte, užtenka per paviršių pavažinėt automobiliu. Kelio dangos duobės yra užlopomos per kelias minutes.

Jei duobė labai gili, reikėtų medžiagą kloti 5 cm sluoksniais, prieš kiekvieną sluoksnį palaukiant, kol išdžius ankstesnis. Keliu iš karto galima važiuoti, o užpildui visiškai sukietėti reikia iki 4 savaičių – priklausomai nuo oro sąlygų. Vidutinės sąnaudos naudojant šią technologiją yra maždaug triskart mažesnės, nei dirbant tradiciniu būdu.

 

Pavienės duobės kiemuose ar privačiose teritorijose? Ne problema

Kelininkai paprastai užsiima tik didesnio asfalto ploto remontu. Ką daryti su pavienėmis duobėmis individualiuose kiemuose ar privačiose teritorijose? Šaltasis asfaltas yra pardavinėjamas pakuotėmis po 20 kg. Tai kiekis, kurio užtenka užpildyti 5cm gylio, 0,3 m2 pločio duobę. Viskas, ką jums reikės padaryt – tai suberti šią masę į duobę ir išlyginti, kelis kart pervažiuojant automobiliu. Jokios papildomos įrangos, jokių samdomų darbininkų – paprasta ir patogu.

 


Lietingas ruduo ar šalta žiema? Užlyginkite duobes, nelaukdami pavasario

Šaltasis asfaltas nuo tradicinių technologijų skiriasi tuo, jog galima naudoti bet kuriuo metų laiku ir praktiškai bet kokiomis oro sąlygomis. Iš duobių tereikia pašalinti atplaišas bei susikaupusį vandenį, ir viskas - dėl ypatingos šaltojo asfalto struktūros, nei drėgmė, nei ledas neturi įtakos medžiagos sukibimui su paviršiumi. Duobes galima užlyginti bet kuriuo sezonu, bet kuriuo metų laiku – netgi sningant ar lyjant.

Šalto asfalto technologija sukurta Kanadoje. Lietuvoje, šaltuoju asfaltu prekiauja UAB „Vizgintos statyba“. Įmonė iš JAV importuoja specialią medžiagą, kuri Lietuvoje sumaišoma su bitumu. Toks mišinys sudaro apie 5 procentus šalto asfalto masės, likusioji dalis – akmens dalelės.

 

 

 

UAB „Vizgintos statyba“

Gintaras Vizbaras,

direktoriaus pavaduotojas

Savanorių 192, Kaunas

Tel. nr. 8 37 330686,

El.paštas vizginta@vizginta.lt

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2023 09 21 
Kontaktai: tel. (8 670) 316 00, faks. (8 670) 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2023. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite