Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Euroatleto” treniruokliai profesionalams ir mėgejams

   2014-04-01

Treniruokliai, kaip ir automobiliai, būna įvairios paskirties, įvairių kokybės lygių. UAB “Euroatletas” neprekiauja pigiais treniruokliais, tą puikiai atlieka kitos firmos, netgi prekybos centrai. Mūsų tikslas – patenkinti išrankų poreikį, kai klientas žino, ko jis nori pasiekti, įsigydamas treniruoklį ir kai supranta, kad tai atitinkamai kainuoja.
UAB “Euroatletas” orientuotas į aukštesnio ir profesionalaus lygio treniruoklius, čia dirba puikūs specialistai, išmanantys treniruoklių rinką, sugebantys idealiai parinkti klientui optimalų variantą.
Kai manęs paklausia, kodėl Euroatlete treniruokliai žymiai brangesni, nei kitose firmose, savu ruožtu paklausiu, o kodėl atvažiavote su mersedesu, o ne su fiesta ar golfu?
Šiuo metu esame keturių treniruoklių gamintojų distributoriai Lietuvoje. Pirmiausiai noriu paminėti Body Craft- tai universalūs, JAV sukurti aukštos kokybės jėgos treniruokliai, vertinami visame pasaulyje dėl savo precizinės konstrukcijos, puikios ergonomikos ir labai aukštų tikslinių parametrų. Tai treniruokliai, kurie tikrai treniruoja raumenis ir jais malonu dirbti. Body Craft dar gamina elipsinius treniruoklius bei dviračius, kuriuos noriai perka netgi sporto klubai.
Vision Fitness –Tarptautinės JAV korporacijos Johnson Fitness prekinis ženklas – vienas iš populiariausių JAV ir Vakarų Europoje. Tai kardiotreniruokliai – bėgimo takeliai, elipsiniai treniruokliai, dviračiai. Malonu pastebėti, kad toks populiarumas įgytas ne vien tik reklamos dėka, bet realiai reiškia aukštą vartotojų suteiktą reitingą. Vision Fitness produktai daugiau skirti profesionaliam naudojimui sporto klubuose, tačiau neretas pasirenka juos sportui namuose dėl jų puikių parametrų ir prestižo.
Horizon Fitness – kitas Johnson Fitness prekinis ženklas. Tai vėlgi kardiotreniruokliai, tačiau daugiau skirti asmeniniam naudojimui namuose. Lyginant su kitų gamintojų panašaus kainų lygio prietaisais, Horizon Fitness bėgimo takeliai, dviračiai ir elipsiniai treniruokliai yra kur kas patikimesni, kai kurie modeliai sėkmingai naudojami sporto klubuose ilgus metus.
Flow Fitness – Olandijos kompanija kardiotreniruoklių gamintoja, savo asortimente turinti įvairių kainų lygių produktus treniruotėms namuose. Tai gana jauna kompanija, tačiau sėkmingai besiskinanti kelią į Europos rinką puikaus kainos ir kokybės santykio dėka. Nors Euroatletas atstovauja šią kompaniją dar tik 2 metai, tačiau mūsų klientai Flow Fitness kardio  treniruoklius pamėgo ir sulaukiame daugybės puikių atsiliepimų.
Be abejo, toks treniruoklių “komplektas” pas mus atsirado ne per vieną dieną, tai yra eilės darbo metų su įvairiais gamintojais rezultatas, todėl dabar galime drąsiai pasakyti – galime patenkinti patį išrankiausią, patį profesionaliausią poreikį.
Visų paminėtų gamintojų produktams suteikiama ne mažiau  kaip dviejų metų garantija, atliekame garantinį servisą pas klientą, pogarantinį remontą. UAB “Euroatletas” – Jūsų patikimas partneris.

1. UAB „Euroatletas” orientuojasi į aukštesnio ir profesinio lygio treniruoklius,o dirbantys puikūs specialistai išmano treniruoklių rinką - klientui bus parinktas optimalus varijantas, atsižvelgiant į jo poreikius.
2. UAB „Euroatletas”yra keturių treniruoklių gamintojų distributorius Lietuvoje-Body Craft, Vision Fitness, Horizon Fitness, Flow Fitness.Visiems paminėtiems treniruokliams suteikiama ne mažiau kaip dviejų metų garantija,atliekamas garantinis servisas  ir pogarantinis remontas.

Linas Kleinas
UAB “EuroAtletas” vadybininkas
8 37 353934,
info@atletas.lt
www.altetas.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite