Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

FANI: drabužiai, su kuriais puikiai jausitės

   2009-05-25

„FANI“ – drabužių parduotuvių tinklas Kaune. „FANI“ parduotuvėse prekiaujama džinsiniais drabužiais, lietuviško lino rūbais, latviškais viršutiniais trikotažiniais drabužiais. Įmonė turi proginių moteriškų rūbų saloną. Parduotuvės turi išskirtinių bruožų, asortimento ypatybių. Jas vienija dažnai atnaujinamas asortimentas – naujos prekės čionai atgabenamos kas savaitę.

Džinsai – prekybos miestelyje „Urmas“

Parduotuvė „JG stilius“ įsikūrusi „Urmo“ prekybos miestelio Raudonajame pasaže. Džinsai dažniau laikomi jaunimui skirtu drabužiu, bet tiksliau būtų pasakyti, kad čia prekiaujama kokybiškais drabužiais jaunatviškiems bet kokio amžiaus žmonėms. „JG stilius“ siūlo įvairų džinsinių drabužių asortimentą ir vyrams, ir moterims. Čia galima rasti kokybiškus ir patogius džinsus ne tik įvairiam skoniui, bet ir kiekvienai kišenei.

Gegužės mėnesį „JG stilius“ pradėjo prekiauti Lietuvos gamintojo lininiais rūbais. Tai kokybiški drabužiai, kurie skirti ne etnografiniams ansambliams ar tautinėms šventėms, o įprastiniam dėvėjimui. Tai vyriškos kelnės, bridžai, marškinėliai, tokie pat moteriški - madingi, tvirti ir dailiai pasiūti drabužiai už protingą kainą.

„Elega“ - Laisvės alėjoje

Miesto bulvare įsikūrusioje parduotuvėje prekiaujama lietuviškais moteriškais viršutiniais drabužiais bei Latvijoje gamintais trikotažiniais moteriškais viršutiniais drabužiais. Šios parduotuvės asortimentas labiau orientuotas į kiek brandesnio amžiaus žmones – taip jau yra, kad vyresni jau dažnai dėvime didesnių matmenų drabužius, nei alkanos jaunystės laikais. Bet „Elega“ neapriboja savo pirkėjų rato vien vyresniais žmonėmis, nors joje ir yra drabužių nestandartinės figūros žmonėms.

Šį pavasarį „Elegoje“ pradėta prekiauti ir lininiais drabužiais. Tik čia kur kas platesnis jų asortimentas, nei parduotuvėje „JG stilius“. Čia galima įsigyti ir lininių sijonų bei suknelių – jų „JG stilius“ nesiūlo.

Vilijampolėje – „FANI“

Vilijampolės turguje-Market Varnių gatvėje veikia parduotuvė „FANI“ (buvusi „Juliet“). Čia yra moteriškų proginių drabužių nuomos salonas. „FANI“ tokius drabužius atsigabena iš JAV, jie puošnūs, visai kitokio stiliaus, negu siūlo kiti proginių rūbų nuomotojai.

Ši parduotuvė siūlo ir platų Latvijoje gamintų moteriškų viršutinių drabužių asortimentą. Čia yra ką pasimatuoti ir nestandartinės figūros žmonėms.

Vilijampolės parduotuvėje taip pat prekiaujama lietuviškais lininiais drabužiais.

 „FANI“ neseniai atidarė nedidelę siuvyklą. Taip norima padėti pirkėjams išvengti situacijos, kai yra visų dydžių drabužių, bet tik ne to, kurio reikia jums. „FANI“ dabar galės pasiūti savo gamybos trūkstamo dydžio drabužius kur kas greičiau, negu juos atsigabentų iš Latvijos.

„FANI“ siekia, kad jūs galėtumėte pirkti maloniai, o paskui taip pat jaustumėtės dėvėdami pirktą drabužį .

„FANI“ parduotuvės Kaune:
„JG stilius“:
Prekybos miestelis „Urmas“
Raudonasis pasažas, 2 salė, 5 vieta.
„Elega“: Laisvės al. 45
„FANI“ (buvusi „Juliet“):
Vilijampolės turgus – Market
Varnių g. 48B.
Siuvykla ir ofisas:
Neries kr. 16, 118 kab.Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite