Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Fasado apdaila iš pluoštinio cemento LATONIT

   2020-03-24

Dar palyginti ne taip ir seniai apkalti namą iš išorės medinėmis dailylentėmis buvo visokeriopai puikus variantas. Tačiau technologijos nuo to laiko pažengė toliau, ir vartotojai, vis dar nostalgiškai linkę prie šiltos ir jaukios medienos, nori kažko geresnio, aukštesnės kokybės ir reikalaujančio mažiau priežiūros.

MB „Daisera“, prekiaujančios apdailos prekėmis, duomenimis populiariausios užsakovų tarpe alternatyvos medienos apdailai pastaruoju metu tampa pluoštinio cemento dailylentės, nereikalaujančios priežiūros.

 

 

Pluoštinis cementas įgauna pagreitį

Puiki, visiškai ekologiška alternatyva įprastinei medienos apdailai – vadinamasis pluoštinis, arba fibrocementas, gaminamas iš celiuliozės, smėlio ir cemento. Gamybos procese fibrocemento lentelės dar papildomai presuojamos, todėl įgauna ypatingą kietumą, tačiau išlieka lanksčios ir stabilios. Suteikus dailylentėms medienos rievių raštą, gaunama puiki medžio imitacija, reikalaujanti kur kas mažiau priežiūros už patį medį: dailylentės yra atsparios ugniai, drėgmei, grybeliui, pelėsiui bei graužikams. Jos nesideformuoja keičiantis aplinkos drėgmei ar temperatūrai, todėl jomis apdailinto namo fasadas žiemą ar vasarą, lyjant ir sningant ar šviečiant saulei atrodys vienodai. Fibrocementinės dailylentės nepūva ir neyra, atsparios druskoms (kas labai aktualu gyvenantiems pajūryje, kur pučia sūrūs vėjai). O ir pačiai jų spalvai gamintojai suteikia kur kas ilgesnę garantiją: jei medieną gali tekti perdažyti jau po penkerių metų, tai pluoštinis cementas išlaiko spalvą bent penkiolika metų.

 

 

Nedidelė, palyginti su mediena, dailylenčių savikaina suteikia joms papildomo konkurencingumo. „O į vienas dailylentes norėčiau atkreipti ypatingą dėmesį, ‑ pabrėžia MB „Daisera“ pardavimų vadovas Dainius Milašius, ‑ tai dvispalvės fibrocemento dailylentės “Latonit”! Jas tiekianti gamykla “Lato” (kurios atstovai, beje, esame mes) yra vienintelė pasaulyje, gaminanti dvigubo dažymo dailylentes, atkartojančias visiškai natūralaus sendinto medžio raštus.”

 

 

Dailylentės gali būti: medžio imitacijos arba lygios faktūros, o klientų patogumui dailylentes galima užsisakyti 3 skirtingų ilgių: 1,8, 3 ir 3,6 m. Pristatymas visoje Lietuvoje.

www.latonitas.lt

 

 

 

 

MB "DAISERA"

Veiverių g. 153, Kaunas.

Tel. +370 625 39121

El. p. info@daisera.lt

www.latonitas.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite