Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Fastcar.shop – kai hobis tampa ikvepimu verslui

   2023-01-11

Lietuvoje vis labiau populiarėja automobilių sportas, todėl nenuostabu, kad vis labiau daugėja šios sporto šakos aistruolių, o tuo pačiu sportinių automobilių, jų detalių ir priežiūros priemonių paklausa. Fastcar.shop yra nuolatiniai DRAGO (liet. automobilių traukos) lenktynių rėmėjai, dalyviai ir prizininkai, praktiškai išbandę savo prekiaujamą produkciją ir patyrę tikrąją auto sporto kasdienybę. Dėl to, įmonėje dirbantys profesionalai dalijasi ne tik savo žiniomis, patirtimi, bet ir yra oficialūs tokių garsių prekinių ženklų, kaip „Millers Oils“, „Lucas Oil“, „Renegade“ atstovai Lietuvoje, siūlantys ir „Hoosier“ lenktynines padangas.

 

 

Universalūs, aukštos kokybės gaminiai

Fastcar.shop  jau daug metų domisi ir praktikuoja automobilių sportą, todėl puikiai žino, kaip paruošti automobilį lenktynėms, kas jiems yra naudinga, o kas – žalinga. Jų siūlomos patikimų gamintojų prekės, skirtos ne tik sportiniams automobiliams, bet ir paprastiems. Šie auto sporto entuziastai trokšta dalintis savo žiniomis ir gerais daiktais su visais kitais aistruoliais, todėl kruopščiai atrinko, tokius svarbius produktus, kaip auto alyvos, kuro priedai, kosmetika, auto chemija ir kita.

 

Millers Oils

„Millers Oils“ yra pirmaujantis alyvos ir tepalo nepriklausomas gamintojas Jungtinėje Karalystėje, kurį vertina greitų automobilių savininkai. Įrodyta, kad „Millers Oils“ naudojama nanotechnologija kur kas geriau apsaugo variklius, transmisijas ir diferencialus. Mažėjanti trintis, padidina galią, sumažina darbinę temperatūrą bei pagerina degalų sąnaudas.

 

 

Lucas Oil

Dar vienas puikiai žinomas prekės ženklas sparčiai populiarėjantis visoje Europoje – „Lucas Oil“. Ši bendrovė vadovaujasi paprasta filosofija – gaminti tik geriausią, aukščiausios kokybės, bet kur prieinamą alyvos, tepalų ir priedų liniją. „Lucas Oil“ tiesiogiai dalyvauja Amerikos lenktynių pramonėje, todėl bendrovės naujuoju gaminiu tapo didelio našumo variklių ir pavarų dėžių alyvų linija, kuri yra neprilygstama lenktynių pramonėje.

 

Renegade

Fastcar.shop  yra vieninteliai ne tik Lietuvoje, bet ir visoje rytų Europoje galintys pasiūlyti plačiausią „Renegade“ lenktyninių degalų asortimentą. Nuo etanolio iki 124 oktaninio skaičiaus degalų. Asortimente rasite lenktyninių degalų, tinkančių tiek auto, moto ar vandens sportui.

 

„Dragas“ – sportas, keliantys džiaugsmą ir adrenaliną

„Dragas“ – automobilių sporto rūšis, gausiai apipinta legendomis ir tapusi gražia tradicija, kai jau ne vieneri metai įtraukiama į turtingą ir turiningą 1006 km tarptautinių lenktynių programą. Tiesa ta, kad amžinas greičio troškimas ne tik neleidžia „dragui“ likti užmirštam, bet ir pritraukia vis daugiau šio sporto mėgėjų.  Verta pastebėti, kad lenktynėms paruošta technika yra maksimaliai paruošta tam, kad įveiktų tam tikrą distanciją per kuo trumpesnį laiko tarpą, todėl galingesnės technikos Lietuvoje nėra jokioje kitoje auto sporto šakoje.

 

 

Fastcar.shop parduotuvės adresas:

Baltijos g. 22B, Kaunas

Internetinės parduotuvės adresas:

fastcar.shop

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2024 07 08 
Kontaktai: tel. +370 670 316 00, faks. +370 670 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite