Efektyvi vakaro kulminacija – spalvingi ir vaizdingi fejerverkai. Sukurti tam, kad džiugintų ir žavėtų savo spalvų pliūpsniais bei nugąsdintų kurtinančiu triukšmu, šiandien jie tapo smagia tradicija, be kurios neapsieina nė vienos Naujųjų metų sutiktuvės ar kokia kita didesnė šventė.

 

 

Tikras fejerverkų mylėtojas, pavertęs savo aistrą verslu, MB “Euralika” vadovas Aleksas Malinovskis savo patirtį apie Lietuvos pirkėjų prioritetus gali nupasakoti keliais žodžiais. Pirmiausia, visuomet vertinami kuo efektingesni fejerverkai. Čia daug įtakos turi ne tik šūvių grožis ir spalvingumas, bet ir atidus fejerverkų salvės siužeto suplanavimas. Įmonėje, jau 10 metų prekiaujančioje aukščiausios klasės fejerverkais, tam skiriama nemažai dėmesio: nuo mažyčių dėžučių iki užtaisomų stambaus kalibro vamzdžių, visi fejerverkai gaminami, programuojami ir montuojami kartu su paleidimo pultu patyrusių specialistų rankomis. Juk būtų nedovanotina sugadinti šventę vangiu aktyviai prasidėjusios salvės finalu ar nevykusiu jos viduriu. „Didžiausius ir gausiausius akcentus paliekame kulminacijai, kad galėtume padovanoti fejerverkus stebintiems žmonėms kuo geresnes emocijas“, – prisipažįsta savininkas.

 

 

Antrasis niuansas kyla iš pirmojo – tai šio ugningo šventės papuošimo kaina. Atrodytų, kad priklausomybė tiesioginė – kuo puikesnis fejerverkas, tuo jis brangiau kainuoja, tačiau taip nėra. Kai produkciją atrenka profesionalai, fejerverkų gurmanas gali atrasti kuo pamaloninti savo akis ir už kelias dešimtis eurų. Kita vertus, iškilmingos šventės biudžete tam vertėtų skirti šiek tiek daugiau finansų, kad visi jos svečiai spėtų pasimėgauti salvėmis.

Ir trečiasis rodiklis, į kurį atsižvelgia fejerverkų pirkėjai, yra šios šventės dalies trukmė. Sprendžiant iš pardavimų statistikos, Lietuvoje populiariausi yra fejerverkai, trunkantys apie tris minutes. Per šį, atrodytų, trumpą laiką būna iššaunama apie du šimtus šūvių, surežisuotų taip, kad, kaip ir kiekvienas meno kūrinys, šis taip pat turėtų įžangą, vidurinę dalį ir efektingą, kvapą užimančią kulminaciją. Keli šimtai šūvių, kurių kiekvienas yra nepakartojamas, spalvingas ir kerintis, – šį palyginti nedidelį fejerverkų šaudymo laiką stebuklingu būdu prailgina iki ištisos amžinybės.Tokio šių fejerverkų populiarumo paslaptis slypi ypatinguose produkcijos parinkimo kriterijuose. „Patys atrenkame, ką vežti į Lietuvą ir pasiūlyti savo pirkėjams, ir tokių gaminių, į kuriuos mums patiems būtų neįdomu žiūrėti, tiesiog neturime“, – atvirai pasakoja MB “Euralika” savininkas. Tad pirkėjas garantuotai gauna tikrų tikriausią „vakaro vinį“, uždarančią šventę su spalvingu trenksmu ir paliekančią kuo ryškiausius prisiminimus.

 


 

MB  “EURALIKA”

Tel. +370 604 79508

El. p. aleksas.malinovskis@yahoo.com

Alekso-Fejerverkų-Šou-Fejerverkai

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/fejerverkai_is_profesionalu_ranku/
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.