Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Fontanas – vandens, šviesų ir garsų magija

   2015-04-03

Išskirtinio dizaino, įvairių technikų sintezė suteikia galimybę fontanus paversti ne tik smagia susitikimų ar laisvalaikio praleidimo vieta, bet ir gražiausiais miestų simboliais, kuriuos trokštama pamatyti. Kad fontanai taptų būtent tokiais, reikia turėti ne tik žinių, bet ir įdėti nemažai darbo.
Kaip ir kiekvieno statinio, fontano įrengimas prasideda nuo projekto, kurio tikslas išsiaiškinti kliento poreikius, viziją, kaip turi atrodyti ir funkcionuoti fontano sistemos. Ši dalis reikalauja didžiausių iššūkių, kadangi turi būti tiksliai įvertinta fontanui skirta vieta, techninės galimybės ir kiti svarbūs aspektai. Kam gi to reikia? Pasak fontanus įrenginėjančios įmonės „Stelsa“ specialistų, tai reikalinga tam, kad įvertinti fontano sistemų tinkamą veikimą ir pobūdį. Fontanų veikimo principas pasižymi priverstiniu vandens tekėjimu, sukuriant vizualinį efektą. Pasak fontanus įrenginėjančios įmonės „Stelsa“ specialistų yra trys esminiai fontano komponentai: vandens tiekimo sistema, įvairūs purkštukai ir dinaminiai moduliai bei apšvietimo sistema. Pirmiausiai, svarbu yra įvertinti vandens tiekimo galimybes. Nesant natūraliam vandens rezervuarui (įrenginėjant fontaną miesto centre, aikštėje), reikia jį dirbtinai užpildyti ir pastoviai papildyti vandentiekio ar kito vandens tiekimo šaltinio pagalba. Sekantis žingsnis yra įgalinti vandens judėjimą bei parinkti jo sukuriamą vaizdą, tam reikia išrinkti tinkamus rodomuosius efektus bei purkštukus. Ir be abejo, svarbu pasirinkti tinkamą siurblį, atsižvelgiant į jo našumo bei slėgio parametrus. Įvertinus vandens tiekimo galimybes galima pradėti svarstyti apie garsų bei šviesų žaismą, kuris pavers fontaną išskirtinio reginio objektu. Nusprendusiems įsirengti fontaną, visus technologinius, projektavimo aspektus įverti bei atsakyti į klausimus, susijusius su fontano struktūriniais elementais, vandens valymo bei filtravimo, apšvietimo sistemomis, padės atsakyti įmonės „Stelsa“, teikiančios fontanų bei tvenkinių projektavimo bei įrengimo paslaugas, specialistai. Įmonė išsiskiria nemaža darbo patirtimi, bendradarbiavimu su žinomiausių įrangų gamintojais, todėl darbus atlieka kokybiškai bei suteikia garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.
1. Prieš įrengiant fontaną privalu įvertinti keletą svarbių aspektų, tokių kaip: vandens tiekimo galimybės, vandens valymo bei filtravimo sistemos, apšvietimas bei kitos.
2. Įmonė „Stelsa“ turi nemažą darbo patirtį, todėl įvertinus visas aplinkybes, gali pasiūlyti klientui geriausią rezultatą.


UAB „Stelsa“
P. Lukšio g. 53, Kaunas
info@stelsa.lt
Tel. +370 37 388508
Mob. +370 604 11011

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 05 23 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite