Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Funkcionalūs baldai patogiam gyvenimui

   2020-03-26

Namuose įrengiant vietą baldams, svarbu ne tik pastarųjų ilgaamžiškumas bei kokybė, bet ir funkcionalumas. Apie tai pasakoja kietų nestandartinių baldų gamyboje besispecializuojančios MB „Jorova" gamybos vadovas Rolandas Mačiulaitis.

 

 

Daugiametė patirtis baldų gamybos srityje sako, jog lemiamas dalykas šių įrengimui - planuojamas biudžetas. Įsigyjant, pavyzdžiui, virtuvę nuo to priklauso medžiagų, furnitūros ir t.t. pasirinkimas. Pastebėtina, jog dabartiniai užsakovai dažniausiai jau tiksliai ir aiškiai žino, kokios virtuvės nori, kokių medžiagų pageidautų. Aktualu ir šių kokybė. MB „Jorova“ (kurios veiklą galima rasti puslapyje www.rolandobaldai.lt) atveju baldų gamyboje naudojama kokybiška BLUM, Hettich furnitūra.  Atsižvelgiant į estetiką, gražiam kriauklės įmontavimui iš apačios itin tinka „Compact HPL“ rūšies stalviršis. Tai – aukšto slėgio laminato plokštės, gaminamos iš aukštoje temperatūroje specifiškai apdirbto popieriaus. Tokių plokščių paviršius yra itin atsparus įvairaus tipo susidėvėjimui ir yra lengvai valomas. Aišku, reikia paminėti ir LED apšvietimą, kaip populiarų ir patogų pasirinkimą.

 

 

Dažniausiai klientai nerimauja dėl vandens poveikio, šiojo patekimo į sujungimus ir to sąlygoto plokščių deformavimosi. Į tai galima atsakyti, jog šiuolaikinės technologijos leidžia padengti plokštės briaunas SealTec technologija, taip prailginant baldo naudojimo laiką – šios nupurškiamos specialia medžiaga, taip tampa atsparios vandeniui.

 

Virtuvėje, kur dažnai gaminamas maistas, spintelių durelės bei stalviršis turėtų būti praktiški. Šioje srityje naujiena yra vadinamosios supermatinės plokštės – ant jų nelieka pirštų antspaudų bei kitų žymių, jos itin gerai valosi. Tokios savybės leidžia atsiskleisti sumanyto virtuvės dizaino idėjai. Kaip kitus virtuvės baldų fasadų variantus, galima paminėti šiuos: melaminu dengtas  medžio drožlių plokštes (su plačiu dekoru pasirinkimu), dažytas medžio dulkių plokštes (spalvą pasirenkant iš NSC spalvų katalogo), natūralaus medžio masyvo (ąžuolo, beržo – su įvairiomis apdailos galimybėmis) bei padengtas natūralaus medžio lukštu.

 

 

Per dvi dešimtis metų teko susidurti su itin netipiniais projektais, vėliau įtraukiant juos į pasiūlą. Čia galima būtų pasakyti apie elektrines dureles, taipogi vadinamuosius „tuktukus“ - išvažiuojančias elektrines ūkines spintas – ar  specialius krepšius, atsidarančius nuo stuksenimo į dureles. Taigi, galime pasiūlyti platų sprendimų spektrą, nevengdami prie šios puokštės pridėti naujų. MB „Jorova“ atsižvelgia į kliento norus, stengdamasi nevaržyti jo fantazijos ir nusiteikimo. Tai matosi iš pavyzdžių puslapyje www.rolandobaldai.lt  – užsakovo lūkesčiai yra išpildomi profesionaliai, kokybiškai ir funkcionaliai.

 

 

MB „JOROVA“

Tel. +370 698 16266

El. p. rb@rolandobaldai.lt

www.rolandobaldai.lt

www.facebook.com/rolandobaldai.rm.9Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite