Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Gamybinių nuotekų valymo įranga

   2017-05-10

 Dirbdami nuotekų valymo srityje, vis dažniau
susiduriame su problema, kai užsakovui reikalingas sprendimas gamybinių nuotekų išvalymui, o nuotekų užterštumas viršija dvigubai, trigubai ar net šimtus kartų standartinių buitinių nuotekų užterštumą. Todėl parinkti standartinį biologinį nuotekų valymo įrenginį labai sudėtinga, o kartais net ir neįmanoma. Net ir parinkus standartinį nuotekų valymo įrenginį atsiranda dar daugiau problemų – dideli įrenginio gabaritai užima labai daug vietos, taip pat įrenginiai turi būti montuojami po žeme, ko pasekoje išauga montavimo kaštai.

 

 

Ieškodami geriausio sprendimo, 2016 m. apjungę Čekijos technologijas, Belgijos žaliavų gamintojų, Nyderlandų konsultantų, Lietuvos konstruktorių ir inžinierių, bei Latvijos technologų bendrą darbą, sukūrėme visiškai naują inovatyvią antžeminę gamybinių nuotekų valymo įrangą – NAIS PRO CHEMI. 

 

 

 

 

 

NAI PRO CHEMI - naujovė, į kurią integruotas visiškai automatinis gamybinių nuotekų valymo procesas, kurį kontroliuoja valdymo automatika. Įranga laiku informuoja apie reikalingą priežiūrą, o visas procesas yra sureguliuotas taip, kad savininkui įrenginio priežiūrai reikėtų skirti minimaliai laiko.Įrenginiai pasižymi aukštais išvalyto vandens parametrais, todėl gamybines nuotekas įmanoma išvalyti iki tokio lygio, kad jas būtų galima sugrąžinti atgal į gamybą ir panaudoti techninėms reikmėms, tokiu būdu sutaupant resursus, ir pinigus.
Įrenginio korpusas pagamintas iš polipropileno, kuris yra atsparus įvairioms apkrovoms ir yra ilgaamžis.
Įrenginiai yra apšiltinti, todėl pritaikyti net ir atšiaurioms žiemos sąlygoms.Panaudojus naujausias nuotekų valymo technologijas, pasiekėme, kad pagaliau konstrukcijų nebereikia kasti į žemę - įrenginiai yra kompaktiški,
statomi ant žemės esančio nedidelio betoninio pamato, ir užima labai mažai vietos.


Didžiausias šios įrangos privalumas - maksimaliai palengvintą integraciją prie esančių inžinerinių
komunikacijų, o tai labai reikšmingas faktorius jau veikiančioms įmonėms.

Gamybinių nuotekų valymo įrangos
NAIS PRO CHEMI pritaikymo galimybės:
• Gyvulių skerdyklos;
• Mėsos perdirbimo įmonės;
• Maisto gaminimo įmonės;
• Žuvies perdirbimo įmonės;
• Žuvų augyklos;
• Gėrimų gaminimo įmonės;
• Pieno produktų perdirbimo įmonėms;
• Ir kitų rūšių gamybos nuotekos.

NAIS PRO CHEMI PRIVALUMAI:
• Įrenginiai yra antžeminiai moduliai, nereikalaujantys brangių statybos darbų;
• Patogus sistemos prijungimas prie jau esančių nžinerinių komunikacijų;
• Kiekviena sistema pastatoma atsižvelgus į užsakovo objekto ypatybes, nuotekų parametrus r kiekius;
• Sistema užima palyginus mažai vietos;
• Patogus ir paprastas projekto suderinimas;
• Išvalytą vandenį galima sugrąžinti atgal gamybos techninėms reikmėms;
• Pigi įrangos priežiūra;
• Čekijoje sukurtas technologinis sprendimas;
• Ilgaamžė konstrukcija, nerūdijanti ir atspari korozijai, alyginus su analogiškais sprendimais;
• Apšiltinta, numatyta darbui net atšiauriomis žiemos sąlygomis;
• Esant reikalui, lengvai perkeliama į kitą objektą;
• Užima labai mažai vietos;
• Labai gerai pritaikyta gamykloms su aukštu gruntinio vandens lygiu. 

 

Savo veiklą pradėjusi 2008 metais nuo statybinės technikos nuomos, UAB “LZ technika” išaugo iki įmonių grupės, galinčios savo klientams pasiūlyti kompleksines plataus spektro ir aukštos kokybės inžinerinių tinklų statybos, nuotekų valymo įrenginių montavimo ir priežiūros, standartinių ir nestandratinių gaminių iš polipropileno gamybos ir montavimo, paslaugas.Šiandien, esame kryptingai ir stabiliai dirbanti įmonių grupė, pelniusi nuolatinį klientų ir partnerių pasitikėjimą. Į klientų poreikius orientuota kryptinga plėtra, griežti reikalavimai teikiamų paslaugų kokybei bei kvalifikuoti darbuotojai, užtikrina sėkmingą įmonių grupės veiklą.


Nuolatinės investicijos į naują techniką ir modernias technologijas užtikrina teikiamų paslaugų kokybę ir efektyvumą. Nuolatos tobulindami technologinius procesus, didiname paslaugų efektyvumą. 


Misija – dirbame tam, kad pelnytume klientų pasitikėjimą, kuris veda lyderystės link. Siekiame pasiūlyti tik geriausius sprendimus net ir sudėtingiausiuose situacijose, galime įgyvendinti unikalius gamybinius projektus pagal specialius užsakymus.

Vizija – sėkmingai plėsti įmonių grupės poziciją Baltijos šalyse ir užsienio rinkoje. Didžiausia įmonės vertybė - kompetentingi, profesionalūs, patyrę darbuotojai - specialistai.

LZT Group prekės ženklui priklausančios bendrovės, savo veikloje vadovaujasi tais pačiais principais ir vertybėmis, apibrėžtomis mūsų šūkiu: “Everything is possible” (liet.k. – Viskas yra įmanoma).

Biologinių nuotekų valymo įrenginiai

Prekyba – siūlome ir parduodame tik sertifikuotus ir patentuotus valymo įrenginius, kurie užtikrina itin aukštą nuotekų išvalymo lygį. Įrenginiai atitinka aukščiausių ekologinių standartų reikalavimus, yra nekenksmingi aplinkai ir jiems suteikiama 10 metų garantija.

Montavimas – atliekame visus biologinių nuotekų valymo įrenginių montavimo darbus, kuriems suteikiame 10 metų garantiją. Iš anksto sutarus, nemokamai vykstame pas užsakovą, konsultuojame, paruošiame sąmatą, deriname detales. Mūsų specialistai padės Jums išsirinkti tinkamiausią sprendimą nuotekų valymui.


Priežiūra – kad nuotekų valymo įrenginys tinkamai funkcionuotų, būtina užtikrinti reikalavimus atitinkančią techninę priežiūrą, kam dažnai naudotojai neranda laiko. Mes siūlome visapusišką įrenginių priežiūrą: vienkartiniai aptarnavimo darbai (vienkartinis perteklinio dumblo šalinimas) arba įrenginio priežiūros sutartis (nuolatinė įrenginio priežiūra, remontas ir kiti darbai).Inžinerinių tinklų statyba:

Įrengiam ir pajungiame vandentiekio tinklus prie centralizuotų miesto tinklų, paskirstome vandens tiekimą reikalingoje apylinkėje. Atliekame lietaus nuvedimo sistemų įrengimą nuo įvairių pastatų (gyvenamųjų namų, visuomeninės ir komercinės paskirties, garažų) stogų.

Nuotekų tinklų įrengimas. Parengiame visus reikalingus projektus, dokumentus. Esant pageidavimui galime sumontuoti riebalų gaudykles, naftos skirtuvus, priešgaisrinius rezervuarus.

 

 

UAB LZ TECHNIKA
Bačiūnų g. 55 , Šiauliai
Direktorius
Lauras Zakarauskas
+370 676 67175
lauras@lzt.lt

Eksporto komercijos direktorius
Armands Urmons
+371 260 67676
armands@lzt.lt

 

 

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite