Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Gamybinių pastatų elementai, mažinantys statybų̨ kainą

   2019-06-05

 Įmonės, planuojančios pramoninių ir ūkinių pastatų statybas bei renovacijas nori, jog pastatų efektyvumas būtų maksimalus, o kaštai kuo mažesni. Lietuvoje yra patentuota įmonė “NAILweb”, kuri gaminamų sijų dėka gali sumažinti šiuos kaštus.

 

 

Norint pastatyti pastatą, natūraliai renkamasi geros kokybės priemones, tačiau už gerą kokybę tikima, jog reikia dvigubai daugiau sumokėti. Šiais laikas atsiranda įmonių, kurios, visgi, statyboms teikia tiek geros kokybės, tiek nedidelės kainos priemones. Viena iš tokių įmonių yra UAB “NAILweb”, gaminanti sijas iš medžio su plieniniu tilteliu.

 

Įmonė pagal kiekvieno statomojo pastato projektą gamina sijas ne pagal standartinius išmatavimus, bet pagal poreikį centimetrų tikslumu. Be to, sijos yra gaminamos labai ilgos- iki 20 metrų. Todėl užsakovui nebūtina papildomai statyti kolonų ar nereikalingų pertvarų, yra taupomi pinigų kaštai. Šis privalumas yra itin naudingas ūkininkams, didelių patalpų, angarų, pramoninių ar ūkinių pastatų statytojams.

 

Įprastos sijos dažniausiai būna gaminamos iš metalo, todėl papildomai reikalingi sudėtingi kėlimo mechanizmai, galintys jas įmontuoti. “NAILweb” sijos, palyginus su metalo konstrukcija yra netgi 60% lengvesnės, todėl statybų metu nebereikia papildomai mokėti pinigų ir samdyti sudėtingas kėlimo ir montavimo technikas. Taip pat, daugiau nei 15 metų patirtį turinčios įmonės “NAILweb” sijos ypač vertinamos Europos projektuotojų dėl geros šilumos ir garso izoliacijų ypatybių. Dėl šios priežasties yra itin palengvinami statybos darbai, nes sijos yra greitai ir patogiai montuojamos, taip sumažindamos sąnaudas bei pinigines išlaidas. Be to galima sutaupyti ir kai stogas ar perdanga dedamas sijomis, kadangi pastatas tampa lengvesnis, ekonomiškesnis, nereikia dėti storų pamatų. Todėl yra mažesni pinigų kaštai bei sąnaudos.

 

 

Apie pinigų taupymą pasakoja ir pats “NAILweb” vadovas R. Kručkauskas: “Dažniausiai “Nailweb” sijos kainų intervalas siekia nuo 10 iki 40 eurų, priklausomai nuo jų aukščio ir ilgio. Analogišką svorį išlaikančios sijos dažniausiai yra kur kas brangesnės.”. Taigi, įmonė “NAILweb” gamina sijas, atitinkančias tarptautinius kokybės standartus ir mažinančias statybų pinigų kaštus bei sąnaudas.

 

 

UAB “NAIL-WEB.LT”

Direktorius Ramūnas Kručkauskas

Naujoji g. 144, LT-62175 Alytus

Tel.: + 370 686 02222

          + 370 685 28750

El. p. kruckauskas.ramunas@gmail.com

www.nail-web.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite