Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Garažo vartai. Kaip išsirinkti?

   2018-03-22

Ieškote sprendimo garažo vartams atnaujinti? Rinkoje yra 3 pagrindiniai automatizuoti garažo vartų tipai: pakeliami segmentiniai, atveriami ir nustumiami.  Rinkitės įvertinę visumą – juos matysite kiekvieną dieną, į juos pirmiausiai atkreips dėmesį atvykstantys svečiai.

Kokie garažo vartai funkcionaliausi?

UAB „Vartų spektras” vadovas Andrius Rinkevičius teigia, jog šiuo metu populiariausi yra segmentiniai pakeliami garažo vartai. Vartų pardavimo specialistas akcentuoja, kad jie, lyginant su kitų modelių garažo vartais, yra saugesni ir nepalyginamai patogesni naudoti, kadangi pakėlus juos į viršų nėra užtveriama dalis kiemo. Standartiniai vartai turi 4 cm storio befreonio poliuretano sluoksnį, o klientui pageidaujant didesnės šilumos varžos, intarpas gali siekti 8 cm. Klientai gali būti užtikrinti, jog vartai – ilgaamžai – kiekvienas segmentas du kartus dengiamas korozijai atspariomis medžiagomis. Tarpai tarp segmentų sukonstruoti taip, kad į vartus atsirėmus ne tik Jums, bet ir vaikui, pirštai bus saugūs, prispaudimo galimybė eliminuota.

Kitų tipų garažo vartai

A. Rinkevičius teigia, jog atveriamus garažo vartus dažniau rekomenduojama rinktis komercinėms ar gamybos patalpoms, kadangi individualaus gyvenamojo namo garažui tokie vartai nėra patogiausias sprendimas. Pavyzdžiui, daugiau pasnigus, Jūs turėtumėte eiti nukasti įvažiavimo. Kitaip garažo vartai gali neatsidaryti.
Nustumiami vartai dažniausiai montuojami iš vertikalių segmentų – kaip pertvara ar net pagalbiniai, jog padėtų taupyti šilumą garaže, o reikalui esant būtų praveriami.

Ką dar reikėtų žinoti renkantis garažo vartus?

Rinkdamiesi gamintoją, atkreipkite dėmesį, ar jo vartai yra sertifikuoti, ar Jums bus užtikrintas pogarantinis aptarnavimas. „Vartų spektras“ veikia rinkoje jau daugiau nei 10 metų, todėl galite būti tikri, kad net ir pasibaigus 2 metų garantiniam laikotarpiui, įmonės meistrai greitai ir profesionaliai pašalins gedimus, jei tokių atsiras. Vis dar būna atvejų, kada perkant nesertifikuotus vartus, pardavėjas tiesiog dingsta.
Kasdieniam Jūsų pasitenkinimui itin svarbi vartų spalva. Profesionalai rekomenduoja garažo vartų spalvą rinktis atsižvelgiant į stogo dangos spalvą. Stogo plotas yra gerokai didesnis, taigi – labiau pastebimas nei, pvz., langų rėmai.

Sprendimai kiemo vartams

O jei kartu su garažo vartais norite įsigyti ir kiemo vartus, automatizuoti esamus ar net atlikti visos tvoros apdailą – Jūsų viziją įgyvendins „Vartų spektras“. Įmonė, bendradarbiaudama su kalvystės meistrais gali pasiūlyti Jums dekoratyvius vartų ir visos tvoros elementus bei sumontuoti automatikos komplektus.

Tegul Jūsų namai tampa Jūsų tvirtove!

UAB „Vartų spektras“
+370 69833214 (informacija)
+370 686 66012 (servisas)
info@vartuspektras.lt
Jonavos g. 43, KaunasĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 11 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite