Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Garsių firmų kvepalų atitikmenys – nebrangi galimybė save palepinti išskirtiniais aromatais

   2018-03-26

Pasaulyje pripažinti kvapai žavi savo įmantriais aromatais, tačiau dažniausiai jų kainos būna prieinamos tik nedaugeliui žmonių. Prancūzų-bulgarų įmonė „Refan“ siekia pakeisti šią situaciją ir siūlo pirkėjams garsių prekinių ženklų kvepalų atitikmenis. Šių gamintojų asortimente galima rasti itin gausų pasirinkimą: Armani, Chanel, Escada, Christian Dior, Versace, Gabriela Sabatini, Hugo Boss, Calvin Klein, Burberry, Lancome, Chloe ir daugybės kitų kvepalų atitikmenis.

Kredo - mokėti tik už kvepalus

„Refan“ kvepalus atstovaujantis „Tarp gėlių“ salonas iškėlė klausimą: „Kam mokėti už gražią pakuotę ir garsų vardą, jei galima mokėti tik už buteliuko turinį?“. 10 ml bet kurio iš siūlomų kvapų kainuoja vos 2 eurus, o tai yra kelis ar keliolika kartų pigiau nei originalūs kvepalai. Be to, pirkėjams yra siūlomas platus, daugiau nei 120 rūšių pilstomų kvepalų asortimentas, kuriame ir 30 vyriškų aromatų.


Sužavi praktiškumas ir patogumas

Norint įsigyti pilstomų kvepalų, tereikia atsinešti savo turimą buteliuką ir jis bus pripildytas mėgstamo parfumuoto vandens. Neturintiems savo buteliuko, salone galima įsigyti norimo kiekio talpą. Tai ypač patinka pirkėjams, mėgstantiems kvepalus nešiotis kasdien su savimi ar vežtis į kelionę, nes tuomet galima prisipildyti ir nedidelį, vos 10 ml  buteliuką, kuris patogiai telpa bet kokioje rankinėje ar lagamine.

Išbandę pilstomus kvepalus, klientai grįžta maloniai nustebę jų kokybe ir ilgai išliekančiu aromatu. O norintiems, kad kvapas būtų užuodžiamas dar ilgiau, salono darbuotojai pataria į juos įlašinti keletą lašų koncentrato. Be to, žmonės, mėgstantys iššūkius ir naujoves, gali susikurti asmeninius kvepalus – tam tereikia sumaišyti kelis „Refan“ kvapus ir jau galima džiaugtis savo unikaliu aromatu su paties sugalvotu vardiniu pavadinimu.

Išskirtinis asortimentas

„Refan“ pilstomų kvepalų galima rasti salone “Tarp gėlių”, kuris niekuomet neapsiribojo vien tik gėlių prekyba. Salonas garsėja savo gausiu asortimentu ir išskirtinėmis prekėmis, kurias neretai kuria ir gamina patys darbuotojai. Fantazijos nestokojanti įmonė kaskart turi ką pasiūlyti net ir patiems išrankiausiems pirkėjams. Asortimente šimtai originalių dovanų bet kuriai progai, pavyzdžiui, auksinės šakės pinigams vartyti, laivai, kurių burės pagamintos iš paauksuotų dolerių, netgi kompozicijos iš tikrų „miegančių“ rožių. Šios gėlės ypatingos tuo, kad kelis metus atrodo tarsi ką tik nuskintos ir joms suteikiama net 3 metų garantija. Žinoma, negalima pamiršti ir salono vizitinės kortelės – tai gėles ir dovanas pristatančio bei artimą žmogų pasveikinančio žavingojo husaro.


Salonas „Tarp gėlių
Savanorių pr. 319a, Kaunas
Tel: +370 37 312233
www.tarpgeliu.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite