Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Garų valymo technologija: efektyvus būdas palaikyti automobilio švarą

   2015-10-09

Savo automobilius prižiūrintys asmenys dažnai nusivilia jiems suteiktomis automobilio plovimo ar valymo paslaugomis: po cheminio valymo net kelias savaites tvyrantis nemalonus chemikalų kvapas, subraižyta ar nuolat po truputį blunkanti automobilio išorė, drėgni paviršiai salono viduje, neidealiai nuvalytos sunkiau prieinamos vietos (kampai, ventiliacinės grotelės, peleninės, puodelių laikikliai ir t.t.). Tačiau dabar galima palaikyti automobilio švarą visiškai nekenksmingu, taupesniu ir efektyvesniu būdu.
Automobilio interjero ir eksterjero valymas garais (garo generatoriumi įkaitinamas vanduo, kuris išpurškiamas garų pavidalu) yra efektyvi ir ekologiška alternatyva įprastam automobilio valymui ir plovimui, kadangi visi nešvarumai, susikaupę tiek automobilio viduje, tiek išorėje yra lengvai pašalinami nenaudojant jokių cheminių medžiagų, tik vandenį, kurio reikia labai nedaug, dėl ko valant garais nesusidaro ir nuotekos. Be to, nenaudojant chemikalų, nėra ir taršos, todėl įmonės UAB „Gritija“ siūlomais garų valymo prietaisais galima naudotis tiek automobilių plovyklose, tiek ir lauke ar kieme.
Valant automobilio išorę garais nėra jokio žalingo poveikio dažų dangai, aukšta temperatūra efektingai valo tepalų, dyzelino, dervų dėmes ar žiemos laikotarpiu druskas, jas tiesiog tirpindamas. Valant garais automobilio paviršius taip pat įkaista, dėl to liekanti drėgmė itin greitai nugaruoja nuo automobilio paviršiaus ir automobilio nereikia papildomai džiovinti ar sausinti. Tuo tarpu automobilio paviršius po valymo atsinaujina: gražinamas dažyto paviršiaus blizgesys neleidžiant dažams blukti, valant aukštos temperatūros garais įkaitintas dažyto paviršiaus lako sluoksnis tarsi regeneruojasi išlygindamas lako paviršiuje mikronelygumus. Garais valomas automobilio interjeras tuo pat metu ir dezinfekuojamas, kadangi aukšta temperatūra naikina dulkių erkutes, pelėsį ir nemalonius kvapus sukeliančius mikroorganizmus. Garai įsiskverbia labai giliai, tad gali pašalinti net ir įsigėrusias dėmes, panaikinti nemalonius kvapus ir su papildoma siurbimo funkcija visa tai surinkti į siurblį. Automobilio salono valymas garais bus puikiai įvertintas žmonių, kurie yra jautrūs įvairiems kvapams, alergiški ar tiesiog nemėgsta chemikalų skleidžiamo aitraus kvapo. Taip pat įmonė „Gritija“ rekomenduoja garų technologiją (garų generatorius) autoservisų valymui. Kuo ši technologija yra pravarti autoservisams? Čia nuolat viskas išsitepa tepalais, kuriuos nepaprastai sunku išvalyti: grindys, sienos, tepalų statinės, pakėlimo įranga bei visa kita autoservisuose naudojama įranga. Be to, nešvarūs paviršiai būna grublėti ar sunkiai prieinami, dėl ko juos tampa dar sunkiau išvalyti. Naudojant garus, dėl aukštos temperatūros, tepalai tampa skystesni, dėl ko juos galima lengvai pašalinti ir valyti. Todėl palaikyti švarą autoservise tampa nesudėtinga veikla, neatimančia daug laiko. Be to, garais galima lengvai ir greitai nusivalyti ir remontuojamas detales ar mazgus, dėl ko darbas tampa daug malonesnis.

1. Garų valymo technologija – efektyvus, ekologiškas ir paprastas būdas palaikyti automobilio švarą.
2. Naudojant garų valymą automobilio išorinis paviršius nėra pažeidžiamas, o atvirkščiai – atnaujinamas. Garais valomas automobilio salonas yra tuo pačiu ir dezinfekuojamas, pašalinant nemalonius kvapus ir dulkių erkutes, o nešvarumus susiurbiant.
3. Garų generatoriai yra puikus sprendimas siekiant palaikyti švarą autoservisuose, kadangi aukšta temperatūra ir garai efektyviai šalina tepalus nuo grublėtų paviršių ir sunkiai prieinamų vietų.

Vaidotas Baltaduonis
UAB „Gritija“
Veiverių g. 150, Kaunas
vadyba@garo-masinos.lt
+370 655 44608, +370 37 243609
www.garo-masinos.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 07 31 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite