Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Gėdytis nebereikia – jau galima išspręsti ir intymiausias sveikatos problemas

   2020-01-16

Daugeliui žmonių vis dar gėda garsiai pripažinti juos kamuojančias problemas. Net ir ginekologo kabinete, kur, regis, aptariamos visos intymiausios problemos, vengiama kalbėti apie šlapimo nelaikymą ar apie tai, jog po gimdymo labai suprastėjo seksualinio gyvenimo kokybė. Šių temų vengė ir patys gydytojai, nes nežinojo, kaip pacientams padėti. Tačiau išeitis atsirado, nes Lietuvą pasiekė karščiausia naujiena – individualios dubens dugno raumenų (DDR) stiprinimo procedūros. Apie jas pasakojo klinikos „Sveikatos garantas“ vadovė, gydytoja akušerė ginekologė Jolita Lukošiūnienė. 

 

Tai įmanoma! Tobula gyvenimo kokybė – vos po šešių procedūrų

„Sveikatos garantas“ yra pirmoji ir vienintelė klinika Lietuvoje, kurioje unikaliu prietaisu „BTL EMSELLA“ atliekama giliųjų dubens dugno raumenų (DDR) terapija. Jos esmė ta, kad šiuo naujos kartos prietaisu fokusuota elektromagnetinė energija siunčiama į dubens dugno raumenis, todėl atliekama tūkstančiai supramaksimalių jų susitraukimų. Fiziškai – be šio prietaiso pagalbos – tiek dažnai pasikartojančių ir tokio stipraus intensyvumo susitraukimų būtų neįmanoma atlikti. Moksliškai įrodyta, kad 30 min. trukmės procedūra, taikant aukšto intensyvumo fokusuotą elektromagnetinę energiją (HIFEM technologiją) yra tokia efektyvi, kaip 28 valandas darytumėte dubens dugno raumenis stiprinančius Kėgelio pratimus.

 

Suprantama, jog kai raumenys intensyviai susitraukinėja, gerėja jų tonusas, didėja masė, todėl raumenys lyg atjaunėja ir daug geriau funkcionuoja.

 

Silpni dubens dugno raumenys, kurie dar labiau pertempiami gimdymo metu, yra įvairių problemų priežastis. Nemaloniausios jų – įtampos šlapimo nelaikymas, seksualinio gyvenimo kokybės suprastėjimas, nes moteris nebejaučia malonumo, nepatiria vaginalinio orgazmo. Iki šiol Lietuvoje buvo žinomi tik du šių nusiskundimų gydymo metodai. Dažniausiai taikomas chirurginis metodas, tačiau jo efektyvumas yra vos 60 proc. Antrasis metodas – gydymas lazeriu, tačiau taip stangrinama tik makšties gleivinė, o ir procedūrą reikia kartoti kas metus. 

 

Todėl DDR terapija yra ne tik pats naujausias, bet ir efektyviausias bei paveikiausias metodas stiprinti dubens dugno raumenis. Viena terapijos procedūra  trunka vos 30 minučių, jas reikia atlikti 2-3 kartus per savaitę, o norint pasiekti maksimalų rezultatą užtenka vos 6 procedūrų.

 

Gydytojos J. Lukošiūnienės teigimu, unikaliu prietaisu atliekama DDR terapija išskirtinė ir tuo, kad yra neinvazinė, neskausminga, pacientui nereikia nusirengti, tad jis visą laiką jausis patogiai.

 

 

Gimdymas paliko savo pėdsakus – esate nusivylusi seksualiniu gyvenimu? Vėl galima jaustis sveika ir laiminga

Gydytoja J. Lukošiūnienė pasakojo, jog gimdymo metu dažnai pažeidžiami ir taip silpni dubens dugno raumenys – įvyksta mikrotraumos, raumenys pertempiami. Dėl šitų traumų makštis nebesusitraukia į tą pačią padėtį, kokia buvo prieš gimdymą, nes pakinta anatominė struktūra. Todėl  moteris dėl išplatėjusios makšties nebegali patirti seksualinio pasitenkinimo, vaginalinio orgazmo. Ji nebenori mylėtis su savo vyru, nes jai tiesiog nėra malonu, todėl šeimose kyla konfliktai. Nustatyta, jog seksualinio gyvenimo kokybė labai lemia ir šeimos laimę, jei tarp partnerių suprastėja seksas, tai gresia net skyrybomis.  

 

„Deja, ginekologai apie seksualinį gyvenimą su pacientais labai dažnai tiesiog nekalba. Matyt, ir gėda, o gal ir dėl to, kad nežino, kokį problemos sprendimą pasiūlyti. Pati taip elgiausi. Tačiau viskas pasikeitė, kai pradėjau taikyti DDR terapiją. Visi – ir aš, ir pacientai įsitikino, kad ji labai efektyvi. Džiaugiuosi, kad pavyko išsaugoti šeimas, kurioms galbūt grėsė skyrybos. Beje, DDR terapija yra aktuali tiek moterims, tiek vyrams“, - įsitikinusi J. Lukošiūnienė.

 

Unikaliuoju prietaisu vyrams atliekamas neinvazinis ir neskausmingas prostatos masažas. Jis rekomenduojamas tiems vyrams, kurie dirba sėdimą darbą ir neturi reguliarių lytinių santykių. Toks prostatos masažas padės išvengti didelių problemų, pavyzdžiui, naktimis varginančių pilvo skausmų. Po tinkamo prostatos masažo ji puikiai funkcionuos, todėl vyrai galės mėgautis ilgesniu orgazmo malonumu per ejakuliaciją, bus optimizuota seksualinės kulminacijos eiga, jėga, intensyvumas.

 

Nauda – akivaizdi! Patenkintų pacientų vis daugėja

Prietaisas, kuriuo atliekama DDR terapija, į Lietuvą atvežtas tik prieš pusmetį. Tačiau juo dirbanti J. Lukošiūnienė gali nesustodama vardinti jo privalumus, naudą, kuria įsitikino ne vienas pacientas.

 

Ji pateikė ir porą realių pavyzdžių. Į kliniką „Sveikatos garantas“ kreipėsi 26 metų moteris, po jos gimdymo buvo praėję šeši mėnesiai. Moteris skundėsi, kad vaikštant iškrenta priekinė makšties sienelė, vargina dažnas naktinis šlapinimas, pusę metų šlapimo srovė nesulaikoma, pilnam pasituštinimui reikia keisti kūno padėtį, atsiradus norui tuštintis sunkiau jį sulaikyti, lytinis gyvenimas yra komplikuotas. Po šešių DDR terapijos procedūrų moteris jau džiaugėsi, kad vaikščiojant neišlenda makšties sienelė, ji išmiega visą naktį, šlapimo srovė sulaikoma, pilnai pasišlapinama, tuštinasi normaliai, o seksualinio gyvenimo kokybė labai pagerėjo.

 

Klinika sulaukė ir 46 metų paciento, kuriam prieš du mėnesius buvo atlikta stuburo išvaržos operacija. Vyras nejuto ir nevaldė apatinės kūno dalies nuo juosmens, visiškai nesulaikė šlapimo, per parą sunaudodavo 4 sauskelnes, išvis nejuto, kada nori  šlapintis, visiškai nejautė tarpvietės, jam buvo išlikusi tik erekcijos funkcija, orgazmo pasiekti nepavyko. Po 6 DDR terapijos procedūrų vyro savijauta labai pagerėjo: šlapimas yra sulaikomas, sauskelnių galima ir nenaudoti, atsirado pajautimas, kai norima šlapintis, tarpvietė yra jaučiama ir pavyksta pasiekti orgazmą. Vyro žodžiai buvo, kad pagaliau po trijų mėnesių pertraukos jis vėl tapo tokiu vyru, koks buvo prieš operaciją.

 

Tad J. Lukošiūnienė pagrįstai pasidžiaugė, jog prietaisas, kuriuo atliekama DDR terapija, išties yra veiksmingas, kad efektyviai pašalina ligų, apie kurias pacientai vengė kalbėti, priežastis.

 

 

 

 

DIREKTORĖ JOLITA LUKOŠIŪNIENĖ

Klinika „Sveikatos garantas“ / UAB „Lojula“

V. Krėvės pr. 13A, Kaunas

Tel.: (837) 313 232, (8 686) 95 212

www.sveikatosgarantas.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite