Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Gėlių prenumerata – Jūsų biuro, viešbučio ar restorano jaukumui

   2020-03-25

Turbūt visi sutiks, kad gėlės aplinkai suteikia jaukumo, sukuria svetingumo pojūtį, kelia nuotaiką. Augalai biure reikalingi ne tik estetiniais sumetimais. Jie labai svarbūs kuriant sveiką mikroklimatą, dėl kurio pagerėja juose dirbančių žmonių darbingumas ir sveikata. Todėl daugelis įmonių, ypač dirbančių aptarnavimo srityje, puošia savo biurus ir kitas erdves gyvų gėlių bei augalų kompozicijomis. 

 

 

„JG Floristika ir dekoras“ įmonėms, viešbučiams, restoranams ir kavinėms siūlo gėlių prenumeratos paslaugą, kuri leis pamiršti savo patalpų puošimo gėlėmis bei augalais rūpesčius. Jums beliks nuspręsti, iš kokių siūlomų gėlių ar augalų, ir kokiam laikotarpiui pageidaujate užsisakyti šią prenumeratą. Trumpiausias prenumeratos laikotarpis – 1 mėnuo, per kurį Jums kas savaitę bus pristatomos pageidaujamos šviežių gėlių kompozicijos. Prie trumpalaikės prenumeratos priskiriamas ir kompozicijų iš gėlių bei augalų tiekimas įvairių metinių švenčių, pavyzdžiui, Šv. Kalėdų, Šv. Velykų ir pan., progomis, taip pat skirtingų sezonų (pavasario, vasaros, rudens, žiemos) metu. Galima 3 mėn., 6 mėn. ir metinė prenumerata, kurios dažnumą gali pasirinkti pats klientas. „JG Floristika ir dekoras“ specialistės parengs Jūsų biuro ar kitų patalpų apželdinimo, dekoravimo augalais projektą, pritaikytą būtent prie Jūsų patalpų interjero stiliaus.

 

 

Gėlių ir augalų kompozicijoms sukurti naudojami tik sveiki ir švieži augalai, originalūs vazonai bei priedai. Be to, įmonės specialistės pasirūpins ilgalaikę prenumeratą užsisakiusių klientų želdinių priežiūra, nes nepatyrusiems, neturintiems specialių žinių žmonėms sudėtinga parinkti augalui tinkamas augimo sąlygas, žemės mišinius, vazonus ir sukurti reikiamą mikroklimatą.

 

 

„JG Floristika ir dekoras“ įmonės specialistės yra savo srities profesionalės, nuolat tobulina savo kvalifikaciją, o gėlių ir kitų augalų komponavimas, jų priežiūra nėra vien tik verslas, greičiau aistra ir gyvenimo būdas. Tad su meile sukurtos kompozicijos maloniai nuteiks ir Jus, ir Jūsų klientus.

 

 

 

„JG FLORISTIKA IR DEKORAS“

+370 640 64764

+370 680 57190

El. p. jgfloristika@artimi.lt

www.artimi.lt

www.facebook.com/jgfloristikairdekoras/
Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite