Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Gerbūviui reikia technikos, trinkelių, baseinų

   2013-04-03

Dar, atrodo, visai neseniai mus stebino įrankių nuomos punktai buities ir statybos prekių prekybos centruose. Dabar jau tampa visiškai įprastu dalyku reikalui esant išsinuomoti net ir sunkiąją techniką su visu vairuotoju.
„Sunkųjį transportą ir statybos techniką nuomojasi ir didelės įmonės , ir privatūs asmenys, - pasakoja Vitalijus Perednis, Kauno UAB „Transrevita“ direktorius. – Tiesa, vienų ir kitų poreikiai ganėtinai skirtingi. Privatūs asmenys dažniausiai nuomojasi gerbūviui tvarkyti reikalingą techniką, tokiam tikslui dažniau reikalingi nedideli krautuvai, tokie kaip „Bobcat“, kita mažiau naši technika. Nors taip būna ne visada - kartais ir privatiems asmenimis prireikia didelių sunkvežimių vežti juodžemiui, žvyrui ar dar kam nors“.
UAB „Transrevita“ nuomoja sunkųjį transportą ir statybinę techniką. Tarp įmonės klientų – ir didžiosios kelių, infrastruktūros statybos įmonės, tokios kaip „Kauno tiltai“, „Kauno keliai“, „Požeminiai darbai“, „Fegda“. Didžiosioms įmonėms „Transrevitos“ pagalbos prireikia tada, kai darbo apimtys tampa labai didelės ir savo turimos technikos nepakanka.
„Gana dažni mūsų klientai – ūkininkai, - pasakoja „Transrevitos“ vadovas. – Jiems mūsų sunkvežimiai reikalingi grūdams, kitų kultūrų derliui vežti“.
„Transrevita“ siūlo išsinuomoti pačios įvairiausios technikos. Čia galite rasti MAN, „Mecedes“, „Scania“ markės sunkvežimių - ir vilkikų, ir savivarčių, kurie gali būti naudojami, pavyzdžiui, juodžemiui ar žvyrui vežti. Didelis ekskavatorių ir krautuvų pasirinkimas – nuo 15 tonų sveriančio aplink savo ašį besisukančio O&K, „Case“ markės vikšrinio ekskavatoriaus iki JCB ar „Bobcat“ markių krautuvų, John Deere“ markės mini ekskavatoriaus.
„Visa mūsų siūloma technika yra tarpusavyje susijusi, - sako įmonės vadovas. – Paprastas dalykas: jei kur nors reikia ekskavatoriaus kasti žemei, tai reikia ir sunkvežimio jai išvežti. Klientams siūlome mašinas su įvairiausių rūšių papildoma įranga“.
„Transrevitos“ technika siūloma kaip paslauga, kartu su patyrusiais operatoriais, į nuomos kainą įeina ir degalų sąnaudos. Nuoma gali būti ir ilgalaikė, ir trumpalaikė – tarkim, įmonės transportas buvo atėjęs kelininkams į talką visą laiką, kol buvo remontuojama gatvė Kaune, vedanti į Parodos kalną.
„Turime geras gamybines patalpas, tad mūsų technika būna gerai paruošta darbų sezonui, - sako UAB „Transrevita“ direktorius. – Stengiamės, kad mūsų klientai turėtų kuo mažiau rūpesčių, jei koks nors gedimas vis dėlto pasitaiko, siunčiame pakaitinę techniką“.
Įmonė daug dėmesio skiria tam, kad vairuotojų, operatorių kaita būtų kuo mažesnė. Stengiamasi nuolatiniams klientams siųsti tuos pačius vairuotojus ar operatorius, kurie jau anksčiau įgijo jų pasitikėjimą.
„Transrevita“ taip pat prekiauja Vokietijoje gamintomis betoninėmis trinkelėmis, specialiai skirtomis vejos apvadui. Tokios trinkelės vienas galas yra išgaubtas, kitas – įgaubtas, todėl iš jų galima suformuoti apvadą netaisyklingos formos, lenktus pakraščius turinčiai vejai. Mat trinkeles sujungus kreiva linija, tarp jų vis tiek nėra tarpo, koks liktų   formuojant tokį apvadą iš trinkelių lygiais kraštais. Lygiakraštės trinkelės nepatogios tuo, kad per tuos tarpus želia žolė.
„Tokios trinkelės įleidžiamos į žemę, jų paviršius yra viename lygyje su pievelės paviršiumi, - pasakoja įmonės vadovas. – Tai labai patogu, kai reikia pjauti žolę vejos pakraščiuose– vienas žoliapjovės ratukas gali važiuoti trinkelės paviršiumi ir nupjauti žolę iki pat vejos kraštų. Šios vokiškos trinkelės leidžia apsieiti be trimerio, kuris reikalingas nupjauti vejos pakraščių žolei, jei apvadai iš įprastinių trinkelių“.
„Transrevita“ taip pat siūlo JAV gamintojo „Sharkline“ stacionarius antžeminius lauko baseinus – tokio tipo baseinai dar yra naujovė Lietuvoje, nors JAV tokie baseinai gaminami jau seniai ir ten yra labai populiarūs.
„Tokių baseinų eksploatacija labai paprasta, iš jų net nereikia žiemai išleisti vandens, tik reikia į patalpą įnešti kvarcinio smėlio filtrus, - pasakoja pašnekovas. – Taip yra pirmiausiai dėl to, kad jie gaminami iš specialaus plieno, padengto daugeliu apsauginių sluoksnių. Jeigu taip pasielgtumėte su tentiniais baseinais, kuriuos siūlo Lietuvos prekybos centrai, žiemą užšąlantis vanduo tokį baseiną suplėšytų. O amerikietiškas baseinas dėl savo statymo konstrukcijos (jis montuojamas ant betoninių plytų), tvirtos, bet sykiu ir „paslankios“ medžiagos ledo spaudimą puikiausiai atlaiko. Žiemą tokį baseiną reikia uždengti tentu, į vandenį patartina įmesti padangą – jos vidus neužšąla ir suformuoja dar vieną apsaugą nuo ledo“.
„Sharkline“ baseinams gamintojas suteikia nuo 40 iki 65 metų garantiją. Jo surinkimui tereikia dienos-kitos, o pavasarį tokį baseiną naudojimui galima paruošti per 10-15 minučių – tereikia prijungti filtrus.

1. „Transrevita“ siūlo išsinuomoti pačios įvairiausios technikos. Čia galite rasti MAN, „Mecedes“, „Scania“ markės sunkvežimių - ir vilkikų, ir savivarčių, kurie gali būti naudojami, pavyzdžiui, juodžemiui ar žvyrui vežti. Didelis ekskavatorių ir krautuvų pasirinkimas – nuo 15 tonų sveriančio aplink savo ašį besisukančio O&K, „Case“ markės vikšrinio ekskavatoriaus iki JCB ar „Bobcat“ markių krautuvų, John Deere“ markės mini ekskavatoriaus.
2. „Transrevita“ prekiauja Vokietijoje gamintomis betoninėmis trinkelėmis, specialiai skirtomis vejos apvadui. Tokios trinkelės vienas galas yra išgaubtas, kitas – įgaubtas, todėl iš jų galima suformuoti apvadą netaisyklingos formos, lenktus pakraščius turinčiai vejai. Mat trinkeles sujungus kreiva linija, tarp jų vis tiek nėra tarpo, koks liktų formuojant tokį apvadą iš trinkelių lygiais kraštais.
3. JAV gamintojo „Sharkline“ stacionarių antžeminių lauko baseinų eksploatacija labai paprasta, iš jų net nereikia žiemai išleisti vandens, tik reikia į patalpą įnešti kvarcinio smėlio filtrus.

Vitalijus Perednis
UAB „Transrevita“ direktorius
KAUNAS, Titnago g. 12, 8 620 40446
transrevita@gmail.com,  www.transrevita.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 10 21 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite