Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Geriau kartą pabandyti nei...

   2006-04-06

Stengiuosi visuomet išbandyti tai, apie ką rašau. Ir šį sykį pasielgiau kaip įprastai. Apsilankiusi naujame nuo sausio mėnesio Kaune veikiančiame „Weyergans High Care” grožio ir sveikatos centre neatsispyriau pagundai išmėginti kelias čia atliekamas procedūras.
Pasikonsultavusi su centro specialistėmis pirmiausia nusprendžiau „susipažinti” su medicinine negatyvaus slėgio (vakuuminė) kapsule. Ji padeda detoksikuoti organizmą, skatina regeneracinius procesus, aktyvina medžiagų apykaitą, gerina kraujotaką, stangrina odą, stiprina organizmo imunitetą, slopina alergines reakcijas, gerina audinių aprūpinimą deguonimi, veikia atpalaiduojančiai, relaksuojančiai. Taikoma daugelio susirgimų gydymui bei profilaktikai, kūno formų korekcijai, audinių stangrinimui.
Sužinojau, jog ši kapsulė itin vertinga netgi tokios sunkios ligos kaip išsėtinė sklerozė profilaktikai bei gydymui. „Kapsulė yra unikali. Ji gali būti taikoma tiek grožio puoselėjimo, tiek sveikatos atstatymo tikslais”, - sakė „Weyergans High Care” atstovės.
Reikėtų pastebėti, kad viena iš kapsulės paskirčių yra išsiplėtusių venų gydymas. Ji būtent todėl buvo kurta. Tačiau paaiškėjo, jog kapsulė yra universali ir tinkanti daugelio ligų profilaktikai bei gydymui.
Dar viena išbandyta procedūra – limfodrenažas. Organizme nuolat vyksta medžiagų apykaitos procesai, kurių metu susidaro įvairūs „šlakai” ir toksinai. Apvalant organizmą nuo toksinių medžiagų, svarbų vaidmenį atlieka limfa. Tačiau pati limfa neteka. Reikalinga „pompa”, kuri priverstų limfą tekėti širdies link. „Pompos” vaidmenį atlieka susitraukinėjantys raumenys ir elastinga oda su tvirtu jungiamuoju audiniu. Tačiau gyvenimas diktuoja savo sąlygas: kvėpuojame užterštu oru, mažai judame, silpnėja mūsų raumenys. Nevisavertė mityba, įvairūs maisto priedai, hormoniniai preparatai sutrikdo kolageno ir elastino sintezę. Dėl to silpnėja jungiamasis audinys, ir limfos tekėjimą nulemianti „pompa” nebegali atlikti savo funkcijos – audiniuose susilaiko skysčiai su visais juose esančiais toksinais. Tai papildomas krūvis venoms. Jos pradeda plėstis, galūnės tampa sunkios, patinusios. Pakinta ir oda. Ji tampa gruoblėta (celiulitas), neretai paburksta vokai, atsiranda „maišeliai” po akimis.
Net iš tokios situacijos išeitis yra. Tai  slystamasis mechaninis limfodrenažas, tam tikrais intervalais atliekamas didesniu slėgiu. Jo metu iš ląstelių „išstumiami” toksinai, riebalai.
Limfodrenažas atliekamas esant bet kokios kilmės patinimams, dramblialigei, išsiplėtus kojų kapiliarams ir venoms bei po jų operacijos, skleroterapijos, turint antsvorį, celiulitą, „sudribusią” odą. Pilvo srities limfodrenažas sureguliuoja žarnyno veiklą (esant vidurių užkietėjimams), sumažina riebalų sankaupas. Jau po pirmos procedūros sumažėja kūno apimtys, oda pasidaro lygesnė.
Žinoma, gandas apie itin veiksmingas procedūras „Weyergans High Care” centre netruko pasklisti po Kauną. Kaskart apsilankiusi grožio ir sveikatos centre pamatau tiek naujų, tiek jau matytų veidų, o kelias minutes palaukusi kol būsiu pakviesta į procedūrą ne sykį spėjau persimesti keliais sakiniais su kitomis moterimis apie laukiančius malonius potyrius. „Jau po pirmos procedūros mano akys nebebuvo patinę”, - sakė viena kaunietė. „O aplink mano akis buvusios smulkios raukšlelės išsilygino ir biustas tapo stangresnis”, - antrino jos draugė.
High Care centras – tai kūno grožio ir sveikatos institutas, teikiantis įvairiausias sveikatinimo ir kūno gražinimo programas. Visi metodai paremti naujausiais kosmetologijos, medicinos, kūno korekcijos, celiulito gydymo ir profilaktikos pasiekimais, didžiausią dėmesį skiriant veido ir kūno formų koregavimui be chirurginio įsikišimo, mobilizuojant paties organizmo rezervus.
Gražus kūnas, gera sveikata ir puiki savijauta – toks pagrindinis „Weyergans High Care AG” tikslas. Šią kompaniją įkūręs vokietis dr. Rudolf Weyergans ir toliau aktyviai bendradarbiauja su gydytojais, kosmetologais, eksperimentinės medicinos instituto bei JAV NASA laboratorijos gydytojais ir mokslininkais inžinieriais. Kartu jie kuria naujus aparatus bei metodus kūno tobulinimui bei atjauninimui. Svarbiausios kompanijos sukurtos gydymo programos bei metodai neturi analogų ir taikomi tik High Care centruose. Nemaža dalis kosmetinių priemonių ir aparatų turi pasaulinius patentus.
Pirmasis High Care centras įsikūrė Vokietijoje 1980-ųjų metų viduryje. Šiuo metu jau daugiau nei 1000 High Care centrų ir studijų veikia 43 pasaulio šalyse.
Garsiojo gydytojo R. Weyergans žmona ne mažiau žinoma grožio pasaulyje. Ji su kolegomis kuria analogų neturinčią kosmetiką, naudojamą „Weyergans High Care” centruose. Tai – homeopatinė, itin veiksminga kosmetika.
Esu gana didelė skeptikė ir dalykais, kurių nepatikrinu savo kailiu, netikiu. Į „Weyergans High Care” grožio ir sveikatos centrą jau grįžau ne kartą... Tai šį tą reiškia. Bet, kaip sakoma, geriau kartą pabandyti nei dešimt išgirsti!


„Weyergans High Care”  
K. Donelaičio g. 62 – 215 
(„Biznio lyderių centras”) 
Tel./faks. (8-37) 206 447 
www.high-care-kaunas.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite