Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Geriausia automobilio apsauga nuo įbrėžimų – Paint Protection Film arba kėbulo apsauginė plėvelė

   2018-10-12

Kiekvienas automobiliu rūpinamės, kaip tik galime. Dažniau ar rečiau važiuojame į plovyklą, siurbiame kilimėlius, išgirdę neįprastą burzgesį ar pastebėję aiškų gedimą, skubame į autoservisą. Ar tai viskas? Anaiptol. Norint, kad automobilis mažiau rūdytų, būtų atsparesnis įbrėžimams ir kitiems aplinkos veiksniams, o ir šiaip, nepriklausomai nuo oro, visada blizgėtų, verta kreiptis ir į specialistus, kurie pasirūpins automobilio kėbulo apsauga.

Gerai savo darbą išmanantys profesionalai jums pasiūlys automobilį padengti PPF (Paint Protection Film) arba kėbulo apsaugine plėvele. Tai specialiai sukurta plėvelė,  skirta apsaugoti automobilio išorę. Nebereikės sukti galvos ir aikčioti dėl kėbulą žalojančių akmenukų, nerimauti dėl žiemą ant gatvių pilamos druskos,  ir dėl to greit išlysiančių rūdžių. O kur dar piktavališki perbraukimai raktu, netyčiniai durelių smūgiai ankštose parkavimo aikštelėse ar elegantiškų damų nagų pėdsakai po rankenėlėmis ir nudėvėti slenksčiai! Juk naudojama patentuota, aukšto blizgumo plėvelės paviršiaus dangos struktūra yra itin atspari įbrėžimams, cheminiams tirpikliams ir įplėšimams.

Techninės ypatybės – kalba už save

Tiek specialistai, tiek ir PPF dangos kūrėjai gali išvardyti daug kėbulo dangos privalumų. Vis tik pagrindiniai PPF pliusai yra tokie:

* Ši plėvelė gali būti blizgi arba matinė. Laikui bėgant, kėbulo spalva dėl jos nepasikeis.

* Pažeistą plėvelę labai lengva perklijuoti – nereikia jokio dažymo, kuris užima nemažai laiko ir pinigų.

* Naujausios kartos savaime užsigydančios plėvelės apsaugo ne tik kėbulą, bet ir save – gilūs įbrėžimai „užgydomi“ karštu oru, neperklijuojant plėvelės.

* Ši plėvelė yra priklijuojama taip, kad norint jos atsikratyti prireiks 804 N/m atplėšimo jėgos.

* Nepergyvenkite ir dėl karštų vasarų, saulės kaitra jai nekenkia – PPF lydosi tik pasiekus 116 °C karščio.

* Tai itin tampri, elastinga medžiaga – jos atsparumas tempimui - iki nutrūkstant, ji išsitempia iki 4 kartų.

* Geriausias ilgaamžiškumo įrodymas – gamintojas suteikia nuo 5 iki 10  metų garantiją automobilių kėbulų apsauginei dangai – PPF.

* Skirtingiems automobiliams, reikalingos ir kitoks plėvelių plotis, todėl specialistai parinks būtent tai, ko reikia Jūsų automobiliui (galimi plėvelių pločiai – 12”, 18”, 24”, 30”, 36”, 48”, 60”).

Pastaba: PPF ant automobilio kėbulo yra klijuojama, kai aplinkos temperatūra ne žemesnė nei 15 °C šilumos

Plėvelė klijavimui paruošiama išpjaunant formas specialia kompiuterine įranga pagal duomenų bazėje esančius a/m modelius ir standartiškai dengiamas detales arba ranka.

 

 

Daugiau naudos be žalos

Dažnai įvairios apsaugos atrodo neestetiškai.  Todėl žmonės nenori aukoti grožio dėl patvarumo. Šiuo atveju rinktis nereikės – automobilių kėbulo plėvelės (PPF) nekeičia automobilio vaizdo. Geriausia – suteikia patikimą apsaugą. Nebereikės sukti galvos dėl vabzdžiais apskretusio kėbulo, kurio net plovykloje negali nuplauti. „Kokie PPF trūkumai?“ – klausiate jūs. Jų nėra. Net pašalinti šią dangą – gana paprasta. Tiesa, prieš nusprendžiant, ar jos reikia, reikia pasvarstyti apie finansus – ją dažniausiai nusprendžia rinktis naujų ar apynaujų automobilių savininkai, įmonių transportu besirūpinantys asmenys. Seno automobilio padengimas PPF taip pat reikalingas, tik dažniausiai tokiu atveju automobilio vertė, dėl žemų naudotų automobilių rinkos kainų jau yra kiek kritusi, todėl ji nėra reikalinga, ypač galvojant netrukus automobilį parduoti.

Klientai žino, ko nori

Kaip ir priimant bet kurį kitą sprendimą, pirmiausia, ieškome patarimų, domimės, kaip paslauga ar produktas patiko jį jau turintiems, išbandžiusiems. Internete nesunkiai galima rasti daugybę atsiliepimų apie PPF dangą, savo patirtimi dalijasi ir ja jau aprūpinusieji savo automobilį. Nepaisant to, nepamirškite įsiklausyti ir į specialistų žodžius – patikimą konsultaciją galite gauti pasikalbinę ar parašę pleveles.lt darbuotojams.

Keletas žodžių iš nusprendusiųjų įsigyti PPF:

* „Skaudžiausias būna pirmasis įbrėžimas!“

* „Nusprendžiau savo automobilio kėbulą padengti PPF plėvele. Skaičiavau labai paprastai. Dabartinė mašina man tarnaus bent 10 metų. Tai praktiškai brangiausias daiktas, kurį turiu (na, po namo). Per metus pravažiuosiu apie 12–15 tūkstančių kilometrų. Dažnai važiuoju ir žvyrkeliais, bekele. Mūsų šalyje žiemomis keliai barstomi ne kuo kitu, o druska. Sudėjus visą tai aišku – PPF ne tokia brangi kaip kapitalinis kėbulo remontas. Vadinasi, apsimoka“.

* „Tiesiog būtina atlikti kuo geresnę paiešką. Jokiais būdais savo automobilio negali patikėti kokiem šarlatanams, uždarbiaujantiems garažiukuose. Nori džiaugtis rezultatu? Varai pas specus. Taip, kainuos brangiau, bet tarnaus kelis kart ilgiau“.
 
Akivaizdu, čia nereikia daug vaizdinės, garsinės reklamos – žinia apie patikimą automobilio kėbulo apsaugą nuo įbrėžimų, vabzdžių ar paukščių (dažnai plaunant automobilio kėbulą, yra ploninamas dažų sluoksnis, prarandamas blizgumas, be to, paukščių išmatos dažnai būna rūgštinės, o tai kenkia dažams), keliuose barstomų druskų, purvų ir pan., sklinda iš lūpų į lūpas. Esminis dalykas – PPF apsauga yra ilgaamžė, estetiška ir patvari. Dėl jos nereikės papildomai sukti galvos, svarbu tik, kad ją ant automobilio kėbulo klijuotų patyręs specialistas. Geriausia, kad nusprendus PPF pašalinti – automobilis nebus pažeistas, jo dažai nenusilups, be to, tai padaryti gana paprasta.

Iš čia matyti, kiek daug naudos automobilio savininkui gali suteikti sprendimas pasinaudoti PPF, dar žinomu kaip kėbulo apsauginė plėvelė. Tiesa, kiekvienu atveju reikia individualiai įvertinti savo poreikius, automobilio būklę, pasvarstyti, kiek laiko automobilį dar naudosite, ar jis dar pakankamai geros būklės, kad investuotumėte į kėbulo apsaugą.

 

UAB „AŠA“

Partizanų g. 17, LT-49476 Kaunas

Tel. 8 374 11 566

www.pleveles.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite