Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Gero miego paslaptis - kokybiškas čiužinys

   2016-01-18

Geras miegas lemia mūsų savijautą, nuotaiką ir darbingumą. Jeigu naktį gerai išsimiegosite, dieną geriau seksis spręsti įvairias problemas ir užduotis, galėsite atlikti daugiau darbų, nuotaika bus pakili ir nepervargsite. Miegodami praleidžiame trečdalį savo gyvenimo, todėl ieškodami naujo čiužinio, nepamirškime, kad būtent miegas iš esmės lemia ir mūsų gyvenimo kokybę.
Čiužinio paieškos subtilybės
Didmeninės prekybos čiužiniais atstovai Lietuvoje UAB „Relaks Baltic“ pažymi, kad čiužinio pasirinkimas – labai svarbus ir atsakingas žingsnis. Galvojantiems apie kokybišką ir ramų miegą, specialistai rekomenduoja skirti laiko čiužinio įsigijimui, palyginti ne tik kainas internete, bet ir detalius čiužinių aprašymus, esant galimybei pasidomėti apie gamyboje naudojamų medžiagų kokybę, gamintojų bei pardavėjų suteikiamas garantijas, bei gyvai išbandyti ne vieną, o kelis čiužinius. Atkreiptinas dėmesys ir į tai, kad tas pats čiužinys negali tikti visiems žmonėms - čiužinys kaip ir rūbas, gali būti skirtingų išmatavimų, pagamintas iš skirtingų medžiagų, vieni čiužiniai yra labiau tinkami šilumą mėgstantiems žmonėms, kiti – norintiems miegoti vėsiau, vieni kietesnių čiužinių mėgėjams, dar kiti - minkštesnių. „Patariame neieškoti pigiausių alternatyvų ir būtinai prieš įsigyjant prekę ją išbandyti. Čiužinio pasirinkimą lemia labai daug ir įvairių detalių, kaip žmogaus individualūs poreikiai, čiužinio kietumo klasifikacijos, tipas ir pan.“, - pasakojo UAB „Relaks Baltic“ vadovė Lina Karalevičiutė. Pageidautina, kad optimali miegamojo kambario temperatūra būtų 16-18 °C, o oro drėgmė 45-60 %. Tai yra tinkamiausios sąlygos sveikam miegui, čiužinių, lovų grotelių ir pagalvių naudojimui bei laikymui. Būtina atkreipti dėmesį į turimos ar naujai perkamos lovos konstrukciją, lovos dugną, kuris turėtų būtį laidus orui ir drėgmei, pakankamai tvirtas ir stabilus. Naujai įsigytas čiužinys turi būti naudojamas su čiužiniui tinkamomis lovų grotelėmis, kurios atlieka ne tik lovos dugno funkciją, bet ir pagerina čiužinio ergonomines savybės, prailgina čiužinio eksploatacijos laiką. Kokybiškų lovos grotelių pagalba galima koreguoti čiužinio kietumą, išgaunant maksimaliai komfortišką čiužinio prisitaikimą. Įsigijus čiužinį, nepamiršti, kad čiužinį reikėtų vartyti, kad medžiagos sugebėtų atgauti ankstesnę formą ir ilgiau tarnautų, tinkamai jį prižiūrėti, laikantis visų gamintojo nurodytų priežiūros reikalavimų.
Kokybės beieškant
UAB „Relaks Baltic“ jau beveik dešimt metų mūsų šalyje atstovauja išskirtinai vokiškus prekės ženklus „Fey“ ir „Metzeler“. Abu jie siūlo kur pas platesnę gaminių paletę, nei dauguma kitų Lietuvoje populiarių čiužinių gamintojų. Tai leidžia patenkinti net ir paties reikliausio bei gero miego išsiilgusio kliento poreikius. „Fey“ prekės ženklo produktai vertinami dėl išskirtinai gero kainos ir kokybės santykio. Pirkėjus paperka inovatyvus „Fey“ požiūris į gilias tradicijas turinčius čiužinius, suteikiantis laikmetį atitinkantį produktą. Šie čiužiniai vertinami dėl tobulai subalansuotos sandaros, gerų oro pralaidumo savybių bei malonaus odai čiužinio paviršiaus. Gamintojas pažymi, jog čiužiniai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų naudojant moderniausias technologijas ir išlaikant šiuolaikinį elegancijos pojūtį. „Metzeler“ prekės ženklo produktai atitinka visus prabangių čiužinių kriterijus. Ši kompanija turi savo poliuretano gamyklą, tad kokybiški čiužiniai yra puikus būdas išreklamuoti aukštųjų technologijų medžiagas. Inovatyvias sistemas ir technologijas kompanija pritaiko ir kurdama čiužinius. Šios kompanijos AIRLINE linijos „Luxury“, „Glamour“ ir „Delight“ čiužiniai išsiskiria ypač aukšta naudojamų medžiagų kokybe, išgaunamomis ortopedinėmis savybėmis ir nepralenkiamai aukštu komforto lygiu. Pažymėtina ir tai, kad šio prekės ženklo produkcija turi AGR sveikos nugaros sertifikatą, kuris suteikiamas tik tiems produktams, kurie buvo testuoti nepriklausomos audito komisijos kartu su medicinos ir mokslo ekspertais. Iš Lietuvoje prekyboje esančių čiužinių AGR sertifikatą turi tik „Metzeler“ čiužiniai. Puikiai lietuviai įvertino ir Vokietijoje specialiai Lietuvos rinkai gaminamų „MYhome Resort“ čiužinių liniją. Tai - universalaus kietumo Visko-Clima® poliuretano čiužiniai, dėl skirtingų kiekvieno sluoksnio savybių precižiškai prisitaiko ir tinka įvairaus sudėjimo žmonėms. Visco-Clima® putų poliuretanas išsiskiria savo termoreguliacinėmis savybėmis, t.y., miegant ant čiužinio su šiuo putų poliuretanu, žmogui nebus nei per šilta, nei per šalta, nes šis poliuretanas žmogaus kūno šilumą tolygiai paskirsto čiužinio paviršiumi.
Svarbu!
Specialistų teigimu, lietuviai visuomet išsiskyrė tuo, jog buvo orientuoti į geresnės kokybės produktą, mūsų šalies vartotojas – konservatyvus ir atsargus, todėl čiužinį renkasi ypač apdairiai. Perkantiems čiužinį vertėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad kiekvienas kokybiškas čiužinys turėtų savo branduolyje turėti suformuotas septynias anatomines zonas. Pirmoji (galvos) zona yra pati kiečiausia, kadangi mažiausiai įsispaudžia, antroji sritis – pati minkščiausia, nes pečiai yra labai jautrūs ir išsikišę, toliau seka juosmens ir dubens sritys. Pastaroji paprastai daroma vidutinio kietumo, kad dubuo įkristų išlygindamas stuburą. Specialistų teigimu, jei nekreipiama dėmesio į zonas, pradeda tirpti pečiai arba kojos, nepailsi stuburo ir viso kūno raumenys. Čiužiniai, turintys mažiau nei 7 anatomines zonas, neatitinka žmogaus anatomijos ir vietoje to, kad suteiktų žmogui tinkamą atramą, gali net ir pakenkti bendrai žmogaus savijautai ir sveikatos būklei.
1. Galvojantiems apie kokybišką ir ramų miegą, specialistai rekomenduoja patiems apsilankyti prekybos vietose ir išbandyti čiužinį, kuris geriausiai tenkins poreikius.
2. Čiužinį reikėtų vartyti, kad medžiagos sugebėtų atgauti ankstesnę formą. Periodiškas čiužinio apvertimas prailgina jo naudojimo laiką.
3. UAB „Relaks Baltic“ jau beveik dešimt metų mūsų šalyje atstovauja išskirtinai vokiškus 
prekės ženklus „Fey“, „Metzeler”.

UAB „Relaks Baltic”
R. Kalantos g. 76 C, Kaunas
+370 37 200197
info@relaksbaltic.lt
www.relaksbaltic.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 08 10 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite