Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Geros pavėsinės“: originalūs medžio statiniai

   2015-04-03

Pavėsinės, lauko baldai, kiti medžio statiniai bei gaminiai – visa tai siūlo „Geros pavėsinės“. Čia jums nepasiūlys tokio gaminio, kokį jau turi kaimynas – tik vienetinę produkciją.

Iš medžio – tai, ko jūs norite

Norite originalios pavėsinės? Reikia terasos, lauko baldų, sūpynių, medinio šulinio, vaikų žaidimų aikštelės? Įsigeidėte originalios medinės šuns būdos, gražių laiptų namo viduje, palangės ar kito medinio gaminio? Tai gali būti net lesyklėlė ar inkilas. Visa tai jums gali pasiūlyti „Geros pavėsinės“. Tai šeimos verslas, kuriame dirba medžio meistrų dinastija. Tėvas, Arūnas Andriuška, jau 30 metų meistrauja darydamas gaminius iš medžio. Dabar kartu jau dirba ir sūnūs Karolis bei Ignas.

„Geros pavėsinės“ gamina pagal užsakovo norus. Galima gaminti lauko baldus ar kitą gaminį iš ąžuolo ar uosio, galima – iš maumedžio ar lietuviško spygliuočio medienos. Pavėsinės gali būti gaminamos naudojant natūralius kreivus medžius, jos gali būti ir iš dvigubo pjovimo medienos tašų. Gali būti atviros, uždaros, su stiklinėmis durimis. Žodžiu, tokios, kokių panorėsite. Beveik visą darbą meistrai daro rankomis.

Sodyboms ir namams

Pavėsinės, kurias daro meistrai, yra laikini statiniai, joms nereikia pamatų ar kokio nors statybos leidimo bei projekto. Tai leidžia statyti jas ir tokios vietose, kuriose esama visokių aplinkosaugos apribojimų. Suprantama, kad tai patogu kaimo turizmo sodybose. Ten, o ir šiaip kaime gali prisireikti ir pirties ar vis populiarėjančio Lietuvoje maudynėms skirto kubilo – juos irgi gamina „Geros pavėsinės“.

Meistrai siūlo ir dar vieną originalų šios rūšies gaminį – tai mobili medinė didžiulės gulsčios bačkos formos pirtis. Medinės sienos puikiai sulaiko šilumą, gaminį galima pritaikyti prie užsakovo pageidavimų.

Pavėsinės, lauko baldai bei tuoletai (pastarieji yra gaminami pritaikant juos neigaliųjų naudojimui), kiti laukui pritaikyti gaminiai ar statiniai dengiami kokybiškomis ir ekologiškomis Vokietijos firmos „Remmers“ medžiagomis. Jos ne tik papuošia medį, bet ir patikimai apsaugo nuo drėgmės, pelėsių ir grybelių. Be to, nedaro jokios žalos aplinkai bei žmonių sveikatai.

Visoje Lietuvoje

Kelios pavėsinės, gamintos įmonės meistrų, stovi Kauno Panemunės vaikų namų kieme, dar viena pavėsinė – Vilijampolės kartų namų kieme. Pasak Arūno Andriuškos, paklausa įmonės gaminiams yra visoje Lietuvoje, todėl meistrai neapsiriboja vien Kauno regionu, o apsiima dirbti visoje šalyje. „Geros pavėsinės“ – tai vieta, į kurią verta kreiptis, jei norite gražaus ir patvaraus medinio statinio arba baldo. Daikto, kuris džiugintų.

 

„Geros pavėsinės“

Mob. tel.: 8 601 00101, 8 678 48185

El. paštas: arunas@gerospavesines.lt
www.gerospavesines.lt

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 05 23 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite