Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Gofruotas kartonas – įvairiems pakavimo sprendimams

   2015-05-25

Ieškantiems kur įsigyti pakavimui skirtų gofruoto kartono gaminių, tenka susidurti su įvairiais nesklandumais: vienur negamina reikiamo dydžio dėžių, kitur – neparduoda reikalingo kiekio. Tačiau nėra padėties be išeities, tereikia žinoti kur ieškoti tos išeities.
Kiekvienu atveju - skirtingas sprendimas.
Esant skirtingiems klientų poreikiams, natūralu, jog reikalingas skirtingas sprendimas. Deja, bet susidūrus su gofruoto kartono gaminių klausimu, dauguma įmonių negali pasiūlyti nieko, išskyrus standartinį sprendimą – itin dideli kiekiai bei tik tam tikro dydžio gaminiai. Tai nėra nei patogu, nei finansiškai naudinga. Susidūrusiems su minėta problema, išeitį pasiūlyti gali įmonė „A-PAK“. Kuo gi ji skiriasi nuo kitų? Pagrindinis jos išskirtinumas bei pranašumas, jog ši įmonė specializuojasi būtent mažų, nuo 10 vienetų ir vidutinių (iki 5000 vnt.) kiekių gofruoto kartono gamyboje, todėl kiekvienas klientas gali įsigyti tiek gaminių, kiek jam konkrečiai reikia, nepatiriant nei finansinės, nei kitokios žalos. Be abejo, itin dideli gofruoto kartono kiekiai taip pat yra prieinami, jeigu klientui to reikia. Negana to, „A-PAK“ pasižymi ir nestandartinių dydžių gaminių pasiūla. Tai reiškia, jog jeigu yra reikalingi labai dideli gofruoto kartono gaminiai, skirti baldų, metalo apdirbimo pramonės produkcijai pakuoti, ar vos kelių centimetrų, taikant rankų darbą, gaminama produkcija – galėsite įsigyti vienoje vietoje. Be viso to, įmonė, siekdama sumažinti savo klientams laiko sąnaudas, suteikia galimybę įsigyti pakuotes iš gofruoto kartono labai greitai: užsakytos prekės pagaminamos vos per 1 dieną. Tokį operatyvų aptarnavimą teikia nedaugelis.
Kuo ypatingi gofruoto kartono gaminiai?
Visų pirma, gofruotas kartonas yra ekologiška medžiaga, tinkama naudoti ne tik lengvojoje pramonėje, bet ir maisto pramonėje, kai yra sąlytis su maistu (pavyzdžiui, dėžės picai), tai reiškia, jog ji nėra kenksminga. Be to gofruotas kartonas pasižymi patvarumu ir tvirtumu, kadangi šis kartonas yra sudarytas iš sluoksnių (nuo 2 iki 7), jis gali atlaikyti itin didelius svorius: ne tik maisto produktus, drabužius, plastiką, bet ir baldus ar metalo apdirbimo pramonės gaminius, kurie yra sunkiasvoriai. Todėl įmonė „A-PAK“ siūlo įvairių dydžių klijuojamas, vieną į kitą sudedamas, sulankstomas dėžes, išklotines, skirtukus ir intarpus, kurie gali būti skirtingo storio: nuo itin plono - 1,5 mm, iki 7mm.
1. Įmonė „A-PAK“ specializuojasi mažų bei vidutinių gofruoto kartono gaminių kiekių bei nestandartinių gaminių gamyboje.
2. Kiekvienam pagal poreikius bus pasiūlyta efektyviausia gaminio rūšis bei operatyvus užsakymo įvykdymas.
3. Įmonė taip pat siūlo kitas pakavimui skirtas medžiagas: apsauginius kartoninius kampuočius, įvairių rūšių lipnias juosteles, rišimo juostas, lipnius vokus bei Stretch paketavimo plėveles, o taip pat apsaugines oro pagalves, drėgmės surinkimo maišelius bei konteinerius bei Stretch-hood rankoves, pakavimo įrankius ir įrangą.

UAB „A-PAK”
S.Lozoraičio g. 17E
Garliava, Kauno r.
Tel. : +370 37 390186
Faks: +370 37 260487
Saulius Barauskas
UAB „Yellow energy LT” komercijos vadovas
Jonavos g. 16, Kaunas
+370 655 36554

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2022 11 23 
Kontaktai: tel. (8 670) 316 00, faks. (8 670) 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2022. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite