Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Gontas“: ekonomiškas šildymas suskystintomis dujomis, visi energetikos infrastruktūros sprendimai

   2007-08-10

Kauno UAB „Gontas“ siūlo šiuolaikiškus pastato šildymo sprendimus naudojant suskystintas dujas. Šis ekonomiškas ir patogus pastatų šildymo būdas puikiai tinka tada, kai reikia šildyti nuošaliau esantį pastatą, todėl juo verta susidomėti ūkininkams, kaimo turizmo sodybų savininkams. Mat tokia šildymo sistema nėra priklausoma nuo kuro tiekimo vamzdynų. „Gontas“ turi sukaupęs pakankamai šildymo sistemų įrengimo patirties, yra dirbęs ir žemės ūkio bei kaimo turizmo objektuose. Tad įmonės specialistai puikiai išmano ir šios srities specifinius poreikius.

 Suskystintomis dujomis kūrenamos šildymo sistemos yra universaliosJos patogios norintiems šildyti būstą, komercines, pramonines ar įstaigų patalpas. Automatizuotos sistemos, kurias galima ilgam palikti be priežiūros, leidžia smarkiai pagerinti gyvenimo kokybę ar verslo sąlygas.

 Suskystintos dujos yra ekologiškai švarus energijos šaltinis. Beveik visi šilumos generatoriai, naudojantys gamtines dujas, lengvai pritaikomi jomis kūrenti – reikia tik pakeisti purkštukus. Suskystintomis dujomis kūrenami generatoriai yra ekonomiški, automatizuoti, jų nereikia nuolatprižiūrėti. Juose įmontuojami programinio valdymo įrenginiai, o naudingumo koeficientas viršija 90 procentų.

„Gonto“ specialistai turi didelę suskystintų dujų talpyklų įrengimo patirtį. Jie gali kvalifikuotai patarti ne tik įrengimo ir saugumo klausimais, bet ir padėti pasirinkti konkrečiam vartotojui reikalingą rezervuaro talpyklos modelį. Klientas visada gauna išsamią informaciją apie skirtingų šildymo sprendimų įrenginių kainas, eksploatacines sąnaudas bei patogumą naudoti.

Didelėms gamybinėms patalpoms arba sandėliams šildyti montuojami įvairaus galingumo dujiniai oro arba infraraudonųjų spindulių šildytuvai. Jų privalumas yra palyginti nedidelė kaina, galimybė automatizuoti šildymo procesą ir nesudėtingas pritaikymas bet kokio dydžio patalpai. Brangesnis, tačiau ekonomiškesnis sprendimas − infraraudonųjų spindulių šildytuvai. Pagrindinis jų pranašumas – jie šildo ne orą, o daiktus, taip pat ir patalpoje esančius žmones. Tokiu atveju šilumos panaudojimas yra optimalus. Šiuos šildytuvus tikslinga montuoti tose patalpose, kurių aukštis yra ne mažiau kaip 4–5 metrai.

Individualiems namams paprastai siūlomi 4,85 m³ tūrio rezervuarai. Skaičiuojant eksploatacijos sąnaudas, saikingai naudojant karštą vandenį vidutiniškai per metus iki 200 m² ploto namui, kurio šiluminė varža yra 3,5–4, sunaudojama apie 2 tonas suskystintų dujų.

Bendrovė yra gavusi Valstybinės energetikos inspekcijos atestatus, suteikiančius teisę verstis suskystintų naftos dujų, gamtinių dujų bei elektros įrenginių eksploatavimu, Aplinkos ministerijos atestatą, suteikiantį teisę atlikti ypatingų statinių inžinierinių sistemų ir tinklų statybos montavimo darbus: taigamtinių ir suskystintų dujų tinklai, šilumos gamybos ir tiekimo sistemos, vandens tiekimo, nuotekų ir elektros tiekimo tinklai.

Profesionalūs įmonės specialistai montuoja naujus suskystintų dujų rezervuarus, sertifikuotus pagal ES direktyvą ir pažymėtus ženklu CE, kurie gaminami Čekijos Respublikoje. Galimi ir kiti variantai - nuo 500 iki 200000 litrų talpos.

„Gontas“ taip pat montuoja garo katilus, vandens šildymo katilus, garo ir karšto vandens vamzdynus, pastatų šildymo, vandentiekio ir nuotekų sistemas, elektros energijos perdavimo ikilinijas ir skirstymo įrenginius, elektros instaliacijos tinklus.

UAB „Gontas“
Lakūnų pl. 71, LT 46294, Kaunas
Tel.: 8 37 390881
Faks.: 8 37 295205
El. paštas“
info@gontas.lt
www.gontas.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite