Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Gordon LT“ Kaune atidaro naują sandėlį

   2016-09-27

Siekdamos sėkmingai išsilaikyti rinkoje ir augti, įmonės privalo greitai reaguoti į pokyčius. Tai yra itin svarbu tose srityse, kuriose konkurencija yra itin didelė, todėl išlaikyti klientų ir verslo partnerių ratą yra labai svarbu. „Gordon LT“ – tai didmeninės ir mažmeninės prekybos automobilių detalėmis įmonė, kurios centrinis biuras Lietuvoje yra įsikūręs Kaune. Tai yra didelės tarptautinės kompanijos dalis, todėl užimamos rinkos pozicijos tikrai yra aukštos. Visgi, „Gordon LT“ skelbia apie pokyčius ir iki metų pabaigos ženkliai išplės Lietuvoje laikomų autodetalių pasiūlą.

„Gordon LT“ nuolat stebi ekonomikos pokyčius bei augančią paklausą automobilių detalių rinkoje, todėl buvo nuspręsta kad dabar yra tinkamas metas pradėti naują planuotos plėtros etapą. Dar šiais metais įmonė Kaune atidarys naują sandėlį, kuris bus žymiai didesnis už dabar naudojamą logistikos bazę. Ši plėtra turėtų itin džiuginti „Gordon LT“ partnerius. Vienas didžiausių pasikeitimų – stipriai išaugsianti Lietuvoje nuolat sandėliuojamų produktų pasiūla. Esamus ir būsimus „Gordon LT“ partnerius turėtų sudominti didelis skirtingų autodetalių pasirinkimas – naująjį sandėlį Kaune pasieks produktai iš daugiau nei 200 skirtingų tiekėjų. Marius Petronis, įmonės direktorius, teigia, kad „Gordon LT“ pavyko susitarti su keliolika pagrindinių tiekėjų, kad prekės būtų pristatomos tiesiai į naująjį sandėlį Kaune. Tai ne tik pagerins pristatymo našumą, bet ir sumažins pakuočių pažeidimo tikimybę – tai labai aktualu daugeliui klientų. Didesnė pasiūla Kaune taip pat reiškia, kad daugeliu atvejų įmonės klientams Lietuvoje nereikės laukti, kol užsakyti produktai bus atvežti iš pagrindinių „Gordon“ sandėlių Lenkijoje. Taip bus galima sutaupyti laiko, kuris šiame versle yra itin svarbus.

„Gordon LT“ partneriai taip pat galės džiaugtis padidėjusiu tiekimo grandinės efektyvumu sprendžiant problemas. Marius Petronis teigia, kad su naujojo sandėlio atidarymu pagerės ne tik produktų pristatymo laikas, bet ir darbo kokybė. Jis pasakojo: „pavyzdžiui, dabar įmonė galės pasiūlyti greitesnį grąžinamų prekių patikrinimą ir dokumentų paruošimą, galėsime klientams pasiūlyti didesnį prekių pristatymų kartų kiekį dienos eigoje. Tikimės, kad tai labai vertins mūsų klientai“. Žinoma, šiam plėtros etapui bus reikalingi ir papildomi žmogiškieji ištekliai, todėl planuojama, kad naujo sandėlio atidarymas sukurs mažiausiai penkiolika naujų darbo vietų. Šios tarptautinės įmonės dalies plėtra yra labai svarbus visam regionui, nes tikėtina, kad ateityje „Gordon LT“ dar labiau plėsis, siekdama dar labiau sustiprinti pozicijas rinkoje. Tai reiškia, kad artimoje ateityje gali būti sukurta ir dar daugiau naujų darbo vietų.

„Gordon LT“ yra tarptautinės „Gordon“ kompanijos dalis. Ši įmonė nuolat stengiasi plėsti savo veiklą ir aptarnauti klientus kitose šalyse. Todėl naujoji „Gordon LT“ bazė Kaune reiškia ir regioninę plėtrą, nes šis sandėlis aptarnaus ir įmonės partnerius Latvijoje bei Estijoje. „Gordon“ kompanija 1991 metais buvo įkurta Bydgosčiuje, Lenkijoje. 2016-ieji įmonei yra jubiliejiniai – jie žymi 25-uosius „Gordon“ veiklos metus. Įmonė nuolat augo, siekdama patenkinti visus klientų poreikius, plėtė prekių pasiūlą ir užsitikrino aukštas pozicijas automobilių detalių ir kitų produktų tiekimo rinkoje. Šiuo metu „Gordon“ dukterinės įmonės veikia ne tik Lietuvoje ir Lenkijoje, bet ir Čekijoje, Slovakijoje, Vengrijoje ir Vokietijoje. Nauja didelė bazė Kaune aptarnaus visas tris Baltijos Šalis, todėl „Gordon LT“ veiklos perkėlimas į žymiai didesnes patalpas žymi ir naują visos kompanijos plėtros etapą. Svarbu paminėti ir tai, kad „Gordon LT“ savo klientams tiekia ne tik lengvųjų bei krovininių automobilių detales, bet ir specializuotą autoservisų įrangą, automobilių chemijos produktus bei aksesuarus, todėl įmonė yra pajėgi patenkinti įvairių partnerių poreikius.

Siekdamos išsilaikyti konkurencingoje automobilių detalių tiekimo rinkoje, įmonės privalo nuolat sekti ekonomikos vystymosi tendencijas bei planuoti savo plėtrą atsižvelgdamos į daugybę veiksnių. „Gordon LT“ plėtra Lietuvoje yra sėkmingo reagavimo į rinkos pokyčius ir naujas tendencijas pavyzdys. Įmonės vadovas teigė, kad šis plėtros etapas nėra paskutinis ir 2017 metais „Gordon LT“ planuoja Lietuvoje atidaryti dar keletą nedidelių sandėlių.

1.„Gordon LT“ yra didmeninės ir mažmeninės prekybos automobilių detalėmis įmonė, turinti bazę Kaune. Įmonė partneriams tiekia lengvųjų bei krovininių automobilių detales, specializuotą autoservisų įrangą, automobilių chemijos produktus bei aksesuarus.
2.Reaguodama į rinkos pokyčius ir augančią paklausą savo srityje, „Gordon LT“ nusprendė plėstis ir dar šiemet Kaune atidarys naują, žymiai didesnį sandėlį, kuris pagerins produktų pristatymo greitį, išplės siūlomų prekių pasirinkimą, sukurs naujų darbo vietų ir aptarnaus klientus Latvijoje bei Estijoje.
3.Įmonė ir toliau stebės rinką ir ketina ir toliau plėsti savo veiklą – 2017 metais planuojama atidaryti dar keletą nedidelių sandėlių.

Marius Petronis
UAB „Gordon LT“ direktorius
Taikos pr. 139A, Kaunas
lietuva@gordon.com.pl

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 10 27 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite