Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Granulinės krosnelės – šilta, estetiška ir ekonomiška

   2013-04-03

Kasmet augant patalpų šildymo kainoms, daug kas ima dairytis alternatyvių šildymo būdų. Tačiau elektra ir dujos taip pat ne pats ekonomiškiausias variantas, o norint kūrenti malkomis ar anglimis ne visada patogu, be to, toli gražu ne visur yra galimybė įrengti katilinę. Išeitis – šiuolaikinės granulinės krosnelės.
Su kokiomis problemomis ir abejonėmis susiduria norintys įsirengti nepriklausomą šildymo sistemą? Šįkart – ne apie biurokratines kliūtis, kurias reikia įveikti nutarusiems atsijungti nuo centrinio šildymo sistemos. Jei gyvenate ar ruošiatės gyventi būste, kuriame patys galite laisvai pasirinkti šildymo būdą, greičiausiai turite spręsti dilemą – patogumas ar pigumas. Patogiausia (neskaitant centrinio šildymo), be abejo, elektra arba dujos. Kiek nori, tiek šildaisi, priežiūros praktiškai nereikia, gyveni šiltai ir galvos neskauda... Kol sąskaitos negauni. Deja, šie būdai pigumu nepasižymi. Jau nekalbant apie priklausomybę nuo vieno tiekėjo ir jo diktuojamų kainų. Tuo tarpu norintys šildytis kietuoju kuru susiduria su kita bėda. Tiksliau, keliomis. Visų pirma, reikalinga katilinė, patalpos malkoms, anglims ar kitam kurui sandėliuoti. Antra, kūrenimas visgi nėra pats švariausias darbas. Ir svarbiausia – šis būdas paprastai reikalauja nuolatinės priežiūros. Itin keblu ar beveik neįmanoma įrengti tokį šildymą bute ar komercinėse patalpose (pvz., parduotuvėje, gamybiniame ceche ar kavinėje). Šildymas granuliniu kuru – puikus kompromisas tiems, kurie nori ir taupumo, ir nepriklausomybės, ir švarumo, patogumo.
Granulinio kuro katilais Lietuvoje susidomėta prieš 6-7 metus. Dabar stipriai išaugo ir pačių katilų pasiūla bei asortimentas. Be abejo, didžiausias tokio augimo stimulas – augančios gamtinių dujų, elektros ir centrinio šildymo kainos. Tačiau granulinės krosnelės yra mažiau žinomos.
UAB „Naujinta“ jau nemažai metų prekiauja granuliniais ir kietojo kuro katilais, pristatydama „Moderator“, „Red“, „Thermorossi“ firmų produkciją. Be to, tiekia aukštos kokybės granulinį kurą įvairių tipų katilams bei parduoda ir montuoja granulinius degiklius.
Vienas naujausių gaminių, tinkamų tiek butams, tiek individualiems namams, tiek pačioms įvairiausioms komercinėms patalpoms – italų kompanijos „Thermorossi“ granuliniai židiniai - krosnelės. Jie yra gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų ir surenkami iki galo toje pačioje gamykloje Italijoje. Todėl šie židiniai pasižymi itin aukšta kokybe, puikiu dizainu bei plačiu apdailos asortimentu. Nežiūrint to, šių gaminių kaina yra patrauklesnė, nei kai kurių kitų gamintojų analogiškų krosnelių.
Šie židiniai gali būti statomi bet kurioje būsto patalpoje, kurioje įmanoma išvesti dūmtakį. Dėl priverstinio degimo produktų šalinimo mechanizmo, krosnelei pakanka 80 mm diametro kanalo.
Krosnelės yra trijų tipų: tiesioginio oro šildymo, kanalinio oro šildymo bei centrinio šildymo. Biurams, parduotuvėms, dirbtuvėms dažniausiai patartina rinktis tiesioginio oro šildymo židinius. Besistatantiems naują būstą puikiai tiks kanalinio oro šildymo krosnelės – sutaupote didžiules lėšas, kurias išleistumėte radiatoriams, vamzdynui, katilinės įrengimui. O jei patalpose jau yra išvedžiota centrinio šildymo sistema, galima pasiūlyti centrinio šildymo krosneles su vandens kontūru – tai praktiškai visa katilinė, telpanti vienoje krosnelėje.
Granuliniai židiniai kūrenami aukštos kokybės medžio granulėmis. Tai visiškai ekologiškas kuras. Granulės yra kur kas kaitresnės už tradicines malkas, todėl jų reikia kur kas mažiau. Vienos įkrovos (1 – 3 granulių maišelių), priklausomai nuo krosnelės galingumo bei pasirinkto šildymosi režimo, pakanka nuo 1 iki 3 parų. Didelis privalumas, kad krosnelei nereikia atskiros katilinės.
Dar vienas itin svarbus šių krosnelių pliusas yra tai, kad degimo proceso valdymas visiškai automatizuotas. Galima iš anksto užprogramuoti degimo laiką ir intensyvumą, pagal savaitės dienas ir valandas bei patalpos temperatūrą.
„Thermorossi“ židiniai atrodo estetiškai, ir veikia itin tyliai, jiems nereikia ypatingos priežiūros.
Tai – puikus sprendimas, norintiems apšildyti butą, namą, biurą, komercines ar gamybines patalpas.
Be granulinių krosnelių, kompanija „Thermorossi“ gali pasiūlyti naujausios kartos granulinius centrinio šildymo katilus, kurie pasižymi aukštu automatizacijos lygiu (iki pilno pelenų pašalinimo funkcijos), kompaktiškumu bei patikimumu.

1. Granulinio kuro krosnelės – puikus sprendimas, norintiems apšildyti butą, namą, biurą, komercines ar gamybines patalpas. Joms nereikia katilinės, aukštas ekonomiškumo lygis, degimo procesas saugus ir automatizuotas.
2. UAB „Naujinta“ prekiauja italų firmos „Thermorossi“ granulinio kuro katilais ir krosnelėmis, kurios pasižymi aukšta kokybe, puikiu dizainu, plačiu apdailos asortimentu ir daugeliui Lietuvos gyventojų prieinama patrauklia, konkurencinga kaina.

Arūnas Aleksandronis
UAB Naujinta vadybininkas
Butrimonių g. 7-132, Kaunas,8 37 312310
info@naujinta.lt, www.katilai-naujinta.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2022 11 23 
Kontaktai: tel. (8 670) 316 00, faks. (8 670) 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2022. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite